گلوریا هاردی

ساعد سهیلی
ساعد سهیلی همسر گلوریا هاردی جزو بازیگرانی است که جذابیت چهره اش او را محبوب تر ساخته و اغلب گزینه مناسبی برای نقش های خاص محسوب می شود.
سیروس الوند

چهره های مشهور ایرانی متولد 11 بهمن ماه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 11 بهمن ماه همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.
گلوریا هاردی

عکسهای جذاب گلوریا هاردی با همسر و خانواده+ بیوگرافی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بیوگرافی جذاب و کامل گلوریا هاردی بازیگر سینما و تلویزیون به همراه عکسهای شخصی او در کنار همسرش ساعد سهیلی و پسرش و فیلمشناسی او را در نمناک ببینید.
بهاره کیان افشار

پسرکشی فیلم متفاوت محمدهادی کریمی

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسرکشی به کارگردانی محمدهادی کریمی یکی از فیلم های معمایی و پیچیده سینمای این روزها است که در ادامه به معرفی بیشتر این فیلم می پردازیم.
گلوریا هاردی

مصاحبه خواندنی با گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی کیمیا + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 بهمن 1394زمان مطالعه : 6 دقیقه
گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی سریال کیمیا در اولین تجربه بازیگری اش موفق ظاهر شد و مورد توجه قرار گرفت، او موزیسین است اما به بازیگری هم بسیار علاقه دارد و از بازی در کیمیا بسیار راضی است.
گلوریا هاردی

عکس کودکی گلوریا هاردی بازیگر فرانسوی سریال کیمیا

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
گلوریا هاردی بازیگر خارجی سریال کیمیا که نقش رها را در این سریال ایفا می کند ملیتی ایرانی فرانسوی دارد عکس زیبایی از کودکی خود را در فضای مجازی منتشر کرده است.
بازیگر نقش رها در کیمیا

بازیگر زن خارجی نقش رها در کیمیا و همسرش ساعد سهیلی + تصاویر

تاریخ انتشار : 29 دی 1394زمان مطالعه : 1 دقیقه
گلوریا هاردی بازیگر نقش رها در کیمیا اصالتی ایرانی-فرانسوی دارد و همسر ساعد سهیلی فرزند سعید سهیلی از کارگردانان سینما می باشد.