گلاب آدینه

گلاب آدینه
امروز 22 آبان همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.
گلاب آدینه

زندگی شخصی گلاب آدینه و عکسهای جوانی اش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
گلاب آدینه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همسر مهدی هاشمی که وی نیز بازیگر است می باشد و دختری به نام نورا دارند. در ادامه زندگینامه و فیلمشناسی کامل گلاب آدینه را مشاهده می کنید.
پوستر نمایش بانوی محبوب من

حضور بزرگان تئاتر در نمایش بانوی محبوب من

تاریخ انتشار : 26 آبان 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
تئاتر بانوی محبوب من جدیدترین تئاتر گلاب آدینه با حضور هنرمندان مشهور عرصه بازیگری در ششمین شب به روی صحنه رفت.
گلاب آدینه

بازیگران فیلم آبجی گلاب آدینه + داستان

تاریخ انتشار : 22 خرداد 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی آبجی به کارگردانی مرجان اشرفی زاده با بازیگران و عوامل سازنده در کنار هنرمندان مشهور به طور خصوصی اکران شد.
شهاب حسینی

تبریک هنرمندان برای روز بازیگر 99

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1399زمان مطالعه : 2 دقیقه
هنرمندان مشهور با انتشار پست هایی 14 اردیبهشت روز بازیگر را به چهره های مشهور دنیای هنر تبریک گفتند.
بازیگران در اکران خداحافظ دختر شیرازی

هنرمندان در اکران خصوصی خداحافظ دختر شیرازی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
مراسم اکران خصوصی خداحافظ دختر شیرازی شب گذشته با حضور هنرمندان در پردیس سینمایی باغ کتاب برگزار شد.
گلاب آدینه

دوباره زندگی با گلاب آدینه به جشنواره فجر رسید + تصاویر

تاریخ انتشار : 21 آذر 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی دوباره زندگی به کارگردانی رضا فهیمی با بازی متفاوت گلاب آدینه و شمس لنگرودی به جشنواره فجر رسید.
هنرمندان متولد آبان

هنرمندانی که در آبان متولد شدند + تصاویر

تاریخ انتشار : 17 آبان 1396زمان مطالعه : 9 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با هنرمندان متولد آبان از گلاب آدینه و فاطمه معتمد آریا تا زنده یاد مرتضی احمدی آشنا کنیم.
فیلم آبجی

آبجی در جشنواره فیلم های ایرانی آلمان به نمایش درآمد

تاریخ انتشار : 5 خرداد 1396زمان مطالعه : 3 دقیقه
فیلم آبجی ساخته مرجان اشرفی زاده با بازی گلاب آدینه در جشنواره فیلم های ایرانی آلمان به نمایش درآمد.
مهدی هاشمی

بیوگرافی کامل و عکس های مهدی هاشمی

زمان مطالعه : 13 دقیقه
بیوگرافی مهدی هاشمی به همراه فیلم شناسی و عکسهای این بازیگر در نقشهایی مختلف را در سایت نمناک ببینید.
نورا هاشمی

پاسخ نورا هاشمی به شایعات اخیر

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1393زمان مطالعه : 2 دقیقه
نورا هاشمی بازیگر سینما به شایعات اخیر پیرامون کم کاری اش پاسخ داد و گفت همسرم همیشه مشوق من در کارهایم بوده است.
گلاب آدینه

گلاب آدینه در نقش یک مرد + عکس

عکسهای گلاب آدینه در حال ایفای نقش یک مرد در نمایش سیندرلا را مشاهده نمایید. نمایش سیندرلا جلال تهرانی با بازی گلاب آدینه و بهنوش طباطبایی این روزها در تئاترشهر تهران به روی صحنه رفته است.
مهدی -هاشمی

بازیگر معروف در کنار همسر و دخترش + عکس

عکسهای بازیگر معروف سینما در کنار همسر و دخترش را در سایت نمناک مشاهده نمایید. عکس مهدی هاشمی در کنار همسرش گلاب آدینه و دخترش نورا هاشمی را به همراه بیوگرافی شان را ملاحظه نمایید.