ساخت شامپو

ساخت شامپو طبیعی
به دلیل هزینه زیاد برای خرید شامپوهای ریزش مو، می توان با استفاده از شامپوهای پرپشت کننده موی سر گیاهی در خانه موهایی پرپشت و زیبا داشت.
شامپو تقویت مو

با تخم مرغ شامپوی تقویت و براق کننده مو بسازید + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
داشتن مشکل ریزش ،خشکی و شکنندگی مو به نوعی زیبایی این عضو را از بین می برند، برای حل آن با ترکیبات طبیعی با تخم مرغ شامپو تقویت مو و پرپشت کننده آماده کنید.
شامپو خشک خانگی

دستور ساخت شامپو خشک در منزل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در زمان هایی که عجله دارید برای شستن موها، استفاده از شامپو خشک بهترین گزینه است. شما می توانید با ترکیب چند ماده شامپو خشک خانگی تهیه و استفاده کنید.
رزماری تقویت مو

برای تقویت موها با رزماری شامپو گیاهی بسازید + دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رزماری یکی از گیاهان پر از خواص برای رشد و تقویت موهای سر می باشد همچنین می توان از این گیاه یک شامپوی خانگی برای درمان ریزش مو تهیه کرد.
روغن نارگیل مو

با روغن نارگیل شامپو و رنگ مو بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
با روغن نارگیل موهای زیبا ، خوش رنگ و درخشان خواهید داشت . در این بخش از نمناک به شما خواهیم گفت که چطور با ترکیب روغن طبیعی نارگیل موهایتان را رنگ و تقویت کنید.
روغن درخت چای برای ریزش مو

با روغن درخت چای شامپو ریزش مو عالی بسازید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو و موهای ضعیف استفاده از روغن درخت چای است و 4 نوع ماسک روغن درخت چای بسیار عالی و موثر می باشد.
ساخت رژلب طبیعی

آموزش ساخت رژلب طبیعی و شامپوی خانگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ساخت رژلب طبیعی با مواد گیاهی مناسب زیبایی لبها و استفاده از مواد مفید برای مو در ساخت شامپوی خانگی راهنمایی کامل هستند برای افرادی که علاقه مند به زیبایی های طبیعی و بدون عوارض می باشند.