عباس غزالی

عباس غزالی

عباس غزالی پدر شد+ عکس فرزندش

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1402زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر نقش بهروز در سریال وضعیت سفید که به تازگی پدر شده است، برای اولین بار از فرزند خود رونمایی کرد.
شهاب حسینی

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 بهمن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با چند تن از چهره های مشهور ایرانی که در 14 بهمن متولد شده اند بیشتر آشنا کنیم.
عباس غزالی و زهرا کریمی

اکران فیلمهای عباس غزالی در ایتالیا

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1400زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که تجربه ساخت چند فیلم کوتاه دارد از اکران دو فیلم خود در کشور ایتالیا خبر داد.
عباس غزالی

عباس غزالی در کنار مادرش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر پر کار سریالهای تلویزیونی با انتشار عکس از خود در کنار مادرش از روزگار سخت کرونا در یک سال اخیر گفت.
عباس غزالی

عباس غزالی از کودکی تا نوجوانی

زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی با انتشار پستی در اینستاگرام عکس هایی از دوران کودکی تا نوجوانی اش را به اشتراک گذاشت.
آزاده زارعی

پخش سریال شاهرگ از شبکه دو

تاریخ انتشار : 3 تیر 1399زمان مطالعه : 1 دقیقه
سریال شاهرگ با بازی آزاده زارعی، عباس غزالی و نیما رئیسی از هفتم تیرماه روی آنتن شبکه دو سیما میرود.
بازیگران سریال شاهرگ

بازیگران جدید سریال شاهرگ معرفی شدند

تاریخ انتشار : 3 آذر 1398زمان مطالعه : 1 دقیقه
شاهرگ سریال جدید شبکه دو سیما است که به تازگی بازیگران جدید این سریال معرفی شدند و از گریم آنها رونمایی شد.
عباس غزالی

سالگرد ازدواج عباس غزالی و همسرش

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1398زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی سالگرد ازدواجشان را به همسرش تبریک گفت.
عباس غزالی

من یوسفم مادر برنده نخل نقره ای جشنواره مکزیک شد

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1397زمان مطالعه : 2 دقیقه
نخل نقره ای جشنواره مکزیک به فیلم سینمایی من یوسفم مادر به کارگردانی محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی رسید.
عباس غزالی

من یوسفم مادر ، با بازی عباس غزالی در جشنواره آمریکایی

تاریخ انتشار : 26 بهمن 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
فیلم سینمایی من یوسفم، مادر ساخته محمدرضا فرطوسی با بازی عباس غزالی در جشنواره بین المللی فیلم سینه کوئست آمریکا حضور پیدا می کند.
عباس غزالی

پایان بازی عباس غزالی در فیلم سینمایی پری سا + عکس

تاریخ انتشار : 7 دی 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار تصویری در اینستاگرامش خبر از پایان بازی در فیلم سینمایی پری سا داد.
سریال آشوب

نقش متفاوت عباس غزالی در سریال آشوب + تصاویر

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1396زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال آشوب به کارگردانی امیر پور وزیری با بازی عباس غزالی و محمود پاک نیت این روزها در حال سپری کردن مراحل تصویربرداری در بوستان ولایت است.
عباس غزالی

حال این روزهای عباس غزالی+عکس

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1396زمان مطالعه : 1 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سریال وضعیت سفید و مادرانه اینستاگرامش را با انتشار یک عکس از حال این روزهایش به روز کرد.
خندوانه

خاطره وضعیت سفید با حضور عباس غزالی در خندوانه

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه حضور یافت و قسمتی از نقشش در سریال وضعیت سفید را اجرا کرد.
عباس غزالی

زندگی شخصی و ازدواج عباس غزالی

تاریخ انتشار : 3 آبان 1394زمان مطالعه : 10 دقیقه
عباس غزالی بازیگر سینما و تلویزیون در گپ و گفتی جالب و صمیمی از دنیای بازیگری و ازدواجش سخن گفت که در ادامه مصاحبه با عباس غزالی را می خوانید.
صفحه 1 از 2