ناصر حجازی

منصور پورحیدری

گریه همسر منصور پورحیدری بعد از دیدن همسر حجازی

تاریخ انتشار : 14 آبان 1395زمان مطالعه : 1 دقیقه
فریده شجاعی همسر منصور پورحیدری پیشکسوت استقلال پس از دیدن همسر ناصر حجازی در بیمارستان بغض اش ترکید.
ناصر حجازی

جریمه و شلاق تهیه کننده من ناصر حجازی هستم!

تاریخ انتشار : 3 مهر 1395زمان مطالعه : 2 دقیقه
با شکایت امیر قلعه نویی از تهیه کننده مستند من ناصر حجازی هستم , تهیه کننده این مستند به جریمه نقدی و شلاق محکوم شد.
بزرگداشت ناصر حجازی

مراسم بزرگداشت ناصر حجازی در سالروز تولدش

تاریخ انتشار : 26 آذر 1394زمان مطالعه : 3 دقیقه
ناصر حجازی اسطوره فوتبال ایران هیچگاه از ذهن و دل مردم بیرون نمی رود. به مناسبت شصت و ششمین سال تولد وی مراسم بزرگداشتی بر سر مزارش در بهشت زهرا برگزار شد.
رازگشایی علیرضا منصوریان

رازگشایی علیرضا منصوریان از شب کودتا علیه حجازی

تاریخ انتشار : 21 خرداد 1394زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری محبویت علیرضا منصوریان را شبیه به محبوبیت ناصر حجازی سرمربی و دروازه بان اسطوره ای فقید استقلال می دانند و امیدوارند که این بازیکن سابق آبی پوشان بتواند همچون استادش سکان هدایت تیم استقلال را هم به عهده بگیرد.
خواستگاری از دختر ناصر حجازی

ماجرای خواستگاری سعید رمضانی از دختر ناصر حجازی

تاریخ انتشار : 7 خرداد 1394زمان مطالعه : 2 دقیقه
سعید رمضانی بازیکن سابق ذوب آهن و داماد زنده یاد ناصر حجازی از نحوه خواستگاری و ازدواجش با آتوسا حجازی خاطره جالبی تعریف کرد.
ناصر حجازی درباره یارانه ها

صحبت های زنده یاد ناصر حجازی درباره یارانه ها!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
این گفتگوی قدیمی نشان می دهد ناصرخان از مخالفان سرسخت هدفمندی یارانه ها بوده و بدون هیچ واهمه ای به انتقاد از عملکرد دولت پرداخت.
فرهاد مجیدی و ناصر حجازی

آخرین عکس ناصر حجازی و فرهاد مجیدی

تاریخ انتشار : 2 شهریور 1393زمان مطالعه : 1 دقیقه
فرهاد مجیدی در صفحه ایستناگرامش عکسی از خود در کنار ناصر حجازی در بیمارستان منتشر کرد و جمله ای در توصیف آن نوشت که در ادامه مشاهده می کنید.
ناصر حجازی

آخرین تصویر دیده نشده زنده یاد ناصر حجازی + عکس

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1392زمان مطالعه : 1 دقیقه
ناصر حجازی اسطوره آبی های پایتخت در اردیبهشت ماه 1390 در بیمارستان کسری تهران درگذشت. در ادامه عکسی کمیاب از زنده یاد ناصر حجازی در باشگاه استقلال را مشاهده می کنید.
ناصر حجازی

زندگینامه کامل مرحوم ناصر حجازی اسطوره جاودان فوتبال

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ناصرحجازی دروازه بان تیم های استقلال (تاج) و تیم ملی ایران بوده است که بعد از دوران بازیگری به مربیگری روی آورد.