مراقبت از دندان

مضرات خلال دندان
برخی افراد بعد از غذا و یا در طول روز برای تمیز کردن دندان ها به طور مداوم از خلال دندان استفاده می کنند، در حالی که استفاده از خلال دندان مضراتی را به همراه دارد.
زرد شدن دندان

زرد شدن دندان های این افراد طبیعی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
زرد شدن دندان ها در بزرگسالی می تواند علل مختلفی داشته باشد جالب است بدانید که مصرف مکرر برخی از مواد غذایی باعث تیرگی دندان ها خواهد شد.
ارتودنسی خوب

شرط ارتودنسی خوب رعایت این نکاته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
درمان اردتودنسی مراقبت هایی دارد که باعث میشود نتیجه مطلوب و بهتری از درمان داشته باشید و همچنین از پوسیدگی دندان ها در طول ارتودنسی جلوگیری کنید.
مشکلات دندانی زمستان

آسیب هایی که زمستان به دندانها میزند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
قرار گرفتن در معرض هوای سرد احتمال ابتلا به مشکلات دندانی را افزایش می دهد، همچنین برخی از مشکلات و آسیب های دندانی هم هستند که در زمستان تهدیدتان می کند.
مراقبت از دندان

اشتباهی که بلای جان دندان هایتان میشود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ممکن است که شما فکر کنید تمام راه هایی که برای مراقبت از دندان انجام می دهید راههای درستی است، اما بعد از مراجعه به دندانپزشکی متوجه اشتباهات خود میشوید.
خواص پوست تخم مرغ

با خواص پوست تخم مرغ به داد مو و دندانهایتان برسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوست تخم مرغ، در عین ناوری دارای خواص و مزایای متعددی می باشد و حتی پوست تخم مرغ برای موهای سالم و رفع چروک صورت خواص بسیاری دارد.
بدترین دندان

مردم کدوم کشور بدترین دندون ها رو دارن؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سلامت دهان و دندان این روزها در جهان بسیار مورده توجه قرار گرفته است البته که برخی کشور ها در این مورد بسیار بی توجه بوده و بدترین دندان را دارند.
مراقبت از دندان

کاهش هزینه ها با کارت تخفیف دندانپزشکی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لبخند زیبا نقش مهمی در ارتباط ما با دیگر افراد دارد. دندان‌های سفید، مرتب و سالم در هر سنی برای ما لازم و ضروری است. با کارت تخفیف دندانپزشکی میتوانیم با مناسب ترین هزینه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی را با کیفیت بالا تجربه کنیم.
جرم گیری دندان

جرم گیری دندان در خانه با روشی آسان و در دسترس

زمان مطالعه : 13 دقیقه
اگر دندان هایتان زود به زود جرم میگیرند و زرد می شوند هر روز سیب بخورید این میوه دندان ها را جرم گیری می کند البته روش های دیگری برای رفع زردی دندان ها وجود دارد.
علت جرم دندان

دندان های شما راحت جرم میگیرد چون ...

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جرم های دندانی نقش مهمی در بروز و پیشرفت پوسیدگی و عفونت ها و بیماری های مربوط به لثه ها دارند.
راز دندان سفید بازیگران

راز خانم هایی که همیشه دندان هایشان سفید و زیباست

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن دندان هایی سفید و زیبا همانند هنرپیشه های هالیوودی کار چندان سختی نیست فقط کافی است از این راهکارهای ساده و سفید کننده های خانگی استفاده نمایید تا دندان هایی سفید و براق داشته باشید.
سفیدی دندان

روش ویژه ی سفیدی دندان در کمتر از پنج دقیقه "تضمینی"

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن دندانهای زیبا و سفید آن قدرها هم مشکل نیست چرا که با ترکیبی طبیعی می توان یک معجون فوق العاده و اثربخش برای سفیدی دندان ها داشت تا در چند دقیقه جرم و زردی دندان ها را محو می کند.
دهانشویه خانگی

دهانشویه خانگی مخصوص رفع بو و جرم دندانها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای رفع بوی بد دهان و جرم دندان ها استفاده از دهانشویه ها بسیار مناسب است، همچنین دهانشویه های خانگی و طبیعی تاثیرات باورنکردنی در دهان و دندان دارد.
ویتامین دندان

ویتامین های واجب برای دندان ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کمبود برخی از ویتامین های مهم و ضروری در بدن می توانند باعث ایجاد مشکل برای دندان هایمان شوند. به همین دلیل باید آنها را به سطح مناسبی در بدن برسانید.
سلامت دهان و دندان

برای سلامت دهان ، دندان و لثه چی بخوریم؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سلامت دهان و دندان یک امر بسیار مهم و ضروری است، که به همین دلیل حتما باید خوراکی های مفید برای حفظ سلامت دهان و دندان و لثه ها را مصرف کنید.
صفحه 1 از 7