مینی بوس سرقتی

تعقیب و گریز پلیس با مینی بوس سرقتی در خیابان نبرد

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397کد مطلب : 1905زمان مطالعه : 2 دقیقه
رئیس کلانتری 132 نبرد از تعقیب و گریز پلیس با مینی بوس سرقتی خبر داد.

سرقت مینی بوس در تهران

خبرآنلاین:رئیس کلانتری نبرد از دستگیری 2 سارق مینی بوس خبر داد و گفت:متهمان با مینی بوس سرقتی لوازم داخل خودرو سرقت می کردند.

سرهنگ 'جهانشاه تیموری' گفت:ماموران انتظامی در ساعت یک بعد از ظهر بیست و پنجم بهمن ماه امسال در حال گشت زنی در محدوده خیابان نبرد بودند که راننده و سرنشین یک دستگاه مینی بوس به محض مشاهده خودروی گشت انتظامی کلانتری سرعت گرفته و سعی کردند که از خودوری گشت کلانتری دور شوند. 

رئیس کلانتری 132 نبرد توضیح داد:این رفتار راننده خودرو، ظن ماموران را برانگیخت و مدتی مینی بوس را تحت مراقبت قرار دادند و پلاک انتظامی خودرو را استعلام کردند. 

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در پاسخ استعلام گرفته شده مشخص شد که مینی بوس سرقتی بوده و دارای سابقه ثبت سرقت است، ادامه داد:ماموران بلافاصله وارد عمل شدند و ضمن دستور ایست تقاضای توقف مینی بوس را از راننده آن خواستار شدند. 

وی با اشاره به اینکه متهمان توجهی به فرمان های پلیس نمی دادند و سعی کردند که با سرعت بالایی از محل متواری شوند ، گفت:ماموران برای جلوگیری از بروز خسارت مالی و جانی، 7 تیر هوائی شلیک و پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند مینی بوس را متوقف و هر 2 سرنشین آن را دستگیر کنند. 

این مقام مسئول عنوان کرد:متهمان پس از انتقال به کلانتری در بازجوئی انجام شده است اعتراف کردند که به مدت 2 ماه است که مینی بوس را سرقت کرده اند و با این مینی بوس سرقتی مرتکب سرقت لوازم داخل خودرو شده اند. 

وی در پایان خاطر نشان کرد:متهمان که تا کنون به 5 فقره سرقت لوازم خودرو با مینی بوس سرقتی اعتراف کرده اند، برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

انتهای پیام/م

تعقیب و گریز پلیس با مینی بوس سرقتی در خیابان نبرد

54
این مطلب مفید بود ؟40
برچسب : سرقت
وبگردی