برو به :
نمناک اخبارسیاست آخرین نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری 94
نتایج انتخابات ، نتایج انتخابات 94
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه 7 اسفند ماه 1394 در سراسر کشور برگزار شد. در این خبر آخرین و جدیدترین نتایج شمارش آرا در سراسر کشور را ملاحظه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1394
بازدید : 56,709 نفر

نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری 

انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور بی نظیر در سراسر کشور برگزار شد.

 انتخابات 7 اسفند

انتخابات 7 اسفند 94

نتایج انتخابات خبرگان رهبری

با پایان شمارش آراء انتخابات خبرگان رهبری در برخی از حوزه های انتخابیه، اسامی نمایندگان راه یافته به مجلس خبرگان به تفکیک حوزه های انتخابیه اعلام شد.

 

 

استان ها

تعداد کرسی ها

نماینده منتخب

آذربایجان شرقی

5

آیت الله محسن مجتهد شبستری - آیت الله علی ملکوتی- آیت الله محمدتقی پورمحمدی - حجت الاسلام هاشم هاشم زاده هریسی- آیت الله محمد فیضی سرابی

آذربایجان غربی

3

آیت الله قریشی- حجت الاسلام عسکر دیرباز- حجت الاسلام مجتهد شبستری

اردبیل

2

آیت الله سیدحسن عاملی- حجت الاسلام میر فخر الدین موسوی ننه کران

اصفهان

5

آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد - آیت الله مرتضی مقتدایی - آیت الله عبدالنبی نمازی - آیت الله سیدابوالحسن مهدوی - آیت الله عبدالمحمود عبداللهی

البرز

2

آیت الله سیدمحمد مهدی میرباقری- حجت الاسلام محسن کازرونی

ایلام

1

آیت الله سیدمحسن سعیدی گلپایگانی

بوشهر

1

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری

تهران

16

1-آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی 2-آیت الله محمد آقا امامی 3- حجت الاسلام حسن روحانی 4- حجت الاسلام محسن قمی 5-آیت الله محمدعلی موحدی 6- حجت الاسلام قربانعلی دری نجف آبادی 7-آیت الله سید ابوالفضل میرمحمدی 8-آیت الله محمد محمدی نیک 9-آیت الله ابراهیم حاج امینی نجف آبادی 10-حجت الاسلام سید محمود علوی 11- آیت الله نصرالله شاه آبادی 12-آیت الله محمد علی تسخیری 13- محسن اسماعیلی 14- آیت الله محمد حسن زالی 15- حجت الاسلام سید هاشم بطحایی 16- آیت الله احمد جنتی

چهارمحال و بختیاری

1

آیت الله علیرضا اسلامیان

خراسان جنوبی

1

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی

خراسان رضوی

6

آیت الله علم الهدی - آیت الله شاهرودی- آیت الله عالمی- آیت الله احمد حسینی خراسانی-آیت الله سید مجتبی حسینی- آیت الله محمدهادی عبدخدایی

خراسان شمالی

1

آیت الله حبیب الله مهمان نواز

خوزستان

6

آیت الله کعبی- آیت محمد علی موسوی جزایری- آیت الله محسن حیدری آل کثیر - آیت الله عبدالکریم فرحانی - آیت الله سید علی شفیعی - آیت الله احمدی شاهرودی

زنجان

1

حجت الاسلام ابوالقاسم دولابی

سمنان

1

آیت الله سید محمد شاهچراغی

سیستان و بلوچستان

2

آیت الله عباسعلی سلیمانی- مولوی نذیراحمد سلامی

فارس

5

آیت الله سید علی اصغر دستغیب- آیت الله احمد بهشتی- آیت الله اسدالله ایمانی - حجت الاسلام سید محمد فقیه - حجت الاسلام علی اکبر کلانتری

قزوین

2

آیت الله اسلامی- آیت الله مجید تلخابی

قم

1

آیت الله محمد مومن

کردستان

2

ماموستا فایق رستمی- آیت الله حسینی

کرمان

3

آیت الله احمد خاتمی- آیت الله محمد بهرامی خوشکار- حجت السلام امان الله علیمرادی

کرمانشاه

2

آیت الله نریمانی - آیت الله محمود محمدی عراقی

کهگیلویه و بویراحمد

1

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی

گلستان

2

آیت الله سید کاظم نورمفیدی - آیت الله عبدالهادی مرتضوی شاهرودی

گیلان

4

آیت الله اشکوری- آیت الله قربانی- آیت الله رمضانی- حجت الاسلام پروایی

لرستان

2

حجت الاسلام احمد مبلغی- آیت الله هاشم نیازی

مازندران

4

آیت الله آملی لاریجانی- آیت الله نورالله طبرسی - آیت الله توکل - آیت الله معلمی

مرکزی

2

آیت الله محسن محمدی عراقی(اراکی) - آیت الله احمد محسنی گرکانی

هرمزگان

1

آیت الله سید روح الله صدرالساداتی

همدان

2

آیتالله غیاث الدین طه محمدی - آیت الله سید مصطفی موسوی

یزد

1

آیت الله ابوالقاسم وافی

مجموع

88

 


نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی

ستاد انتخابات کشور نتایج انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس را به تفکیک حوزه های انتخابیه اعلام کرد.

نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک آرایش سیاسی بر این اساس است. لازم به ذکر است که اسامی که علامت * دارند بصورت غیر رسمی می باشد:

 

استان آذربایجان شرقی

نام حوزه های انتخابیه

تعداد کرسی مجلس

اصولگرا

اصلاح طلب

مستقل

 دور دوم

  تبریز و آذرشهر و اسکو

6

 احمد علیرضا بیگی 

محمد حسین فرهنگی(دور دوم)

علیرضا منادی(دور دوم)

محمد اسماعیل سعیدی(دور دوم)

محمدرضا میرتاج الدینی(دور دوم)

مسعود پزشکیان

شهاب الدین بی مقدار(دور دوم)

عباس عباس زاده(دور دوم)

زهرا ساعی(دور دوم)

میر علی اصغر الموسوی(دور دوم)

 

 

تکلیف 4 کرسی به دور دوم کشیده شد

  اهر و هریس

1

   مهدی حسینیان

بیت الله عبدالهی

   

دور دوم

  بستان آباد

1

   

 

   محمد وحدتی هلان

 

  بناب

1

   ضیاءالله اعزازی

 

   

 

  سراب

1

   

مجید نصیرپور

بوسف داوودی  

دور دوم

  شبستر

1

  علی علی لو

 

معصومه آقاپور  

دور دوم

  کلیبر و بخش هوراند

1

   قلی الله قلی زاده

 

   

 

  مراغه و عجب شیر

1

   

 

مهدی دواتگری

محمدعلی حسین زاده 

دور دوم

  مرند و جلفا

1

   

کریم شافعی

   محمد حسن نژاد

دور دوم

  ملکان

1

     سلمان خدادادی

 

 

 

  میانه

2

   یعقوب شیویاری

فردین فرمند

  

 

  هشترود و چار اویماق

1

   

 

   سید حمزه امینی

 

  ورزقان

1

   رضا علیزاده

 

   

 

  استان آذربایجان غربی

  ارومیه

3

نادر قاضی پور  

سید هادی بهادری(دور دوم)

مجید دودکانلوی میلان(دور دوم)

 روح الله حضرتپور(دور دوم)  

حاکم ممکان(دور دوم)

2 نماینده دور دوم

  بوکان

1

   

 قسیم عثمانی

   

 

  پیرانشهر و سردشت

1

رسول خضری  

 

   

 

  خوی و چایپاره

1

تقی کبیری 

 

   

 

  سلماس

1

   رسول جلایر

 

   شهروز برزگر

دور دوم

  ماکو و چالدران و پلدشت و شوط

1

اکبرزاده  

شریف زاده

   

دور دوم

  مهاباد

1

   محمودزاده

 

   

 

  میاندوآب و شاهین دژ و تکاب

2

   عیسی زاده

هاشمی

محبی نیا

میرزایی

   

دور دوم

  نقده و اشنویه

1

   

عبدالکریم حسین زاده

   

 

استان اردبیل

  اردبیل و نمین و نیر

3

سیدکاظم موسوی(دور دوم)  

صدیف بدری

رضا کریمی

محمد فیضی(دور دوم)

  

یک نماینده دور دوم

  پارس آباد و بیله سوار

1

ایرج بیگدلو  

 

شکور پورحسین

دور دوم

  خلخال و کوثر

1

بشیر خالقی  

 

  

 

  گرمی

1

   

 سید حمایت میرزاده

   

 

  مشکین شهر

1

   

 

  ولی ملکی

 

  استان اصفهان

  اصفهان

5

حمیدرضا فولادگر

احمد سالک 

ناهید تاج الدین

مینو خالقی

حیدرعلی عابدی

   

 

  اردستان

1

سیدصادق طباطبائی نژاد  

 

   

 

  شاهین شهر و میمه و برخوار

1

حسینعلی   حاجی دلیگانی

 

   

 

  خمینی شهر

1

   سیدمحمد جواد ابطحی

 

   

 

  سمیرم

1

بهروز جعفری

اصغر سلیمی 

 

   

دور دوم

  شهرضا و سمیرم سلفی

1

   محمدرضا آقایی

 

   محمودی

دور دوم

  فریدن، چادگان و فریدونشهر

1

اکبر ترکی  

 

   

 

  فلاورجان

1

  سید ناصر موسوی لارگانی

 

   

 

  کاشان و آران بیدگل

1

سید جواد ساداتی نژاد 

 

   

 

  گلپایگان و خوانسار

1

   

علی بختیار

   

 

  لنجان

1

محسن کوهکن

 

   

 

  مبارکه

1

   

 

    زهرا سعیدی

 

  نائین و خور و بیابانک

1

   

 

   عباسعلی پور بافرانی

 

  نجف آباد و تیران و کرون

1

  ابوالفضل ابوترابی 

 

   

 

  نطنز و بخش قمصر

1

  مرتضی صفاری نطنزی

 

 

 

استان البرز

کرج2

محمدجواد کولیوند

عزیز اکبریان

   
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد (هشتگرد)1محمود بهمنی   

  استان ایلام

  ایلام و ایوان و شیروان و چرداول و مهران

2

لطیف صادقی  

جلال میرزایی

   سارا فلاحی

سلام امینی

 

دور دوم

  دهلران و دره شهر و آبدانان

1

   

 

   شادمهر کاظم زاده

علی محمد احمدی

دور دوم

  استان بوشهر

  بوشهر و گناوه و دیلم

1

   

عبدالحمید خدری

   

 

  دشتی و تنگستان

1

  سید کمال الدین شهریاری

 

   

 

  دشتستان

1

   

محمدباقر سعادت

   

 

  کنگان و دیر و جم

1

   

 

سکینه الماسی  

 

  استان تهران

  تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر

30

 

محمدرضا عارف

علی مطهری

سهیلا جلودارزاده 

علیرضا محجوب

الیاس حضرتی

کاظم جلالی

محمدرضا بادامچی

فریده اولادقباد

سیده فاطمه حسینی 

مصطفی کواکبیان

پروانه سلحشوری

ابوالفضل سروش

علی نوبخت حقیقی

غلامرضا حیدری

مهدی شیخ

فاطمه سعیدی

محمدعلی وکیلی

محمود صادقی بهروز نعمتی

پروانه مافی

 فاطمه ذوالقدر

محمدجواد فتحی

سید فرید موسوی

محمدرضا نجفی

داود محمدی

طبیه سیاوشی شاه عنایتی

محسن علیجانی زمانی

احمد مازنی

علیرضا رحیمی

عبدالرضا هاشم زائی

 

 

   

 

  پاکدشت

1

   

محمد قمی

   

 

  دماوند و فیروزکوه

1

   احمد رسولی نژاد

قاسم میرزایی نیکو

   

دور دوم

  رباط کریم

1

حجت الاسلام نوروزی  

خانعلی ابراهیم نکو

   

دور دوم

  شهریار

1

   

محمد محمودی

حسین گروسی  

دور دوم

  ورامین

1

سیدحسین نقوی حسینی  

 

   

 

  استان چهارمحال و بختیاری

  شهرکرد

1

   

 

 اردشیر نوریان 

 

  اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار

1

 قدرت الله حمزه
  

علی کاظمی بابا حیدری

   

دور دوم

  بروجن

1

   

 

   خدیجه ربیعی

علی نادری

 دور دوم

  لردگان

1

   

 

    محمد خالدی

 

  استان خراسان جنوبی

  بیرجند و درمیان

1

سید محمدباقر عبادی  

 

   

 

  نهبندان و سربیشه

1

نظر افضلی 

 

   

 

  قائنات

1

   فرهاد فلاحتی

 

   

 

  فردوس و سرایان و طبس

1

محمدرضا امیرحسنخانی  

 

 

 

  استان خراسان رضوی

  مشهد و کلات

5

امیرحسین قاضی زاده

نصرالله پژمان فر

حسین زاده بحرینی

رضا شیران خراسانی

محمد جواد کریمی قدوسی 

 

   

 

  تربت جام و تایباد

1

   

جلیل رحیمی

  

 

  تربت حیدریه و مه و لات

1

   ابوالقاسم خسروی

سعید باستانی

 

دور دوم

  چناران و بینالود

1

   محمد دهقان

 

   

 

  خاف و رشتخوار

1

   

محمود نگهبان سلامی

   

 

  درگز

1

   

حاتمیان

   

 

  سبزوار و جغتای و جوین

2

   

رمضان علی سبحانی فر

مقصودی  

 

  فریمان، سرخس، احمدآباد

1

  احسان قاضی زاده

 

   

 

  قوچان و فاروج

1

 

هادی شوشتری

   

 

  کاشمر و خلیل آباد و بردسکن

1

   

بهروز بنیادی

   

 

  گناباد و بجستان

1

   حمید بنایی

 

   

 

  نیشابور و تخت جلگه

2

 هاجر چنارانی 

حمید گرمابی

   

 

  استان خراسان شمالی

  اسفراین

1

   هادی قوامی

 

   

 

  شیروان

1

عبدالرضا عزیزی

 

  

 

  بجنورد و مانه و سملقان و جاجرم

2

   

علی اکبری

علی قربانی

   

 

  استان خوزستان

  اهواز

3

شکر خدا موسوی  

شبیب جویجری

همایون یوسفی

جواد کاظم نسب الباجی

علی ساری

   سید شریف حسینی

دور دوم

  آبادان

3

 عامر کعبی

جلیل مختار

غلامرضا شرفی(دور دوم)

سید محمد مولوی(دور دوم)

 

 

 

یک نماینده دور دوم

  اندیمشک

1

   فریدون حسنوند

 

   

 

  ایذه و باغملک

1

  سیدهادی طباطبایی 

 

 هدایت الله خادمی 

دور دوم

  بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

1

   حبیب آقاجری

 

علی  گلمرادی

دور دوم

  بهبهان

1

   

محمودرضا ضرغامی

  حبیب الله کشت زر

دور دوم

  خرمشهر

1

   

 

   عبدالله سامری

 

  دزفول

1

عباس پاپی  

 

   

 

  دشت آزادگان و هویزه (سوسنگرد)

1

   قاسم ساعدی

 

   

 

  رامهرمز و رامشیر

1

اقبال محمدیان  

 

   

 

  شادگان

1

 مجید ناصری نژاد

 

   

 

  شوش

1

   سید راضی نوری

 

   

 

  شوشتر و گتوند

1

سهراب گیلانی  

 

   

 

  مسجد سلیمان و لالی و هفتگل و اندیکا

1

علیرضا ورناصری

 

  علی عسکر ظاهری 

دور دوم

  استان زنجان

  زنجان و طارم

2

   

سید افضل موسوی

کریم خانمحمدی

فریدون احمدی

علی وقفچی 

دور دوم

  ابهر و خرمدره

1

محمدرضا خانمحمدی

محمد عزیزی 

 

   

دور دوم

  خدابنده (قیدار)

1

   

 

سید البرز حسینی

احمد بیگدلی 

دور دوم

  ماهنشان و ایجرود

1

   

 

سید مرتضی خاتمی  

 

  استان سمنان

  سمنان و مهدی شهر

1

   

احمد همتی

   

 

  دامغان

1

   

 

   ابوالفضل حسن بیکی

 

  شاهرود

1

سید حسن حسینی  

 

   

 

  گرمسار

1

   

 

 غلامرضا کاتب

 

  استان سیستان و بلوچستان

  زاهدان

2

 حسینعلی شهریاری 

علیم یارمحمدی

   

 

  ایرانشهر و سرباز و دلگان

1

   

 

  نعیم امینی فرد

 

  چابهار و نیک شهر و کنارک

1

عبدالغفور ایران نژاد  

 

 

 

  خاش

1

علی کرد  

 

   

 

  زابل و زهک

2

 حبیب الله دهمرده 

احمدعلی کیخا

   

 

  سراوان و سیب و سوران

1

   

 

محمدباسط درازهی  

 

استان  فارس

  شیراز

4

 

جعفر قادری(دور  دوم)

 

بهرام پارسایی

فرج الله رجبی

علی اکبری(دور دوم)

مسعود رضایی

   

یک نماینده دور دوم

  آباده و بوانات و خرم بید

1

   

 

رحیم زارع  

 

  نی ریز و استهبان

1

   فرهاد طهماسبی

 

اصغر مسعودی  

دور دوم

  اقلید

1

   

حسین افضلی

 

 

  جهرم

1

   محمد رضا رضایی کوچی

 

   

 

  داراب و زرین دشت

1

  محمدجواد عسگری

رضا انصاری

   

دور دوم

  سپیدان (اردکان)

1

   

 

   علاالدین خادم

 

  سروستان و کربال

1

   داریوش اسماعیلی

 

   

 

  فسا

1

   

 

   محمدجواد جمالی

 

  فیروزآباد

1

   

کوروش کرمپور

   

 

  کازرون

1

   

 

حسین رضازاده  

 

  لارستان، خنج و گراش

1

  جمشید جعفرپور

 

   

 

  لامرد و مهر

1

   

محسن علوی

   

 

  مرودشت،  پاسارگاد و ارسنجان

1

  محمد مهدی برومندی

 

   

 

  ممسنی (نورآباد)

1

   

مسعود گودرزی

عبدالرضا رستمی  

دور دوم

  استان قزوین

  قزوین و آبیک و البرز

2

   

سید حمیده زرآبادی

 داوود محمدی 

 

  بوئین زهرا

1

   

روح الله بابایی

   

 

  تاکستان

1

   

بهمن طاهرخانی

   

 

  استان قم

  قم

3

   احمد امیرآبادی

علی لاریجانی

مجتبی ذوالنور

 

   

 

  استان کردستان

  سنندج و دیواندره و کامیاران

2

   سید احسن علوی(دور دوم)

 

 مهدی فرشادان 

سالار مرادی(دور دوم)

یک نماینده دور دوم

  بیجار

1

   

 

   حمدلله کریمی

 

  سقز و بانه

1

   

 

   محسن بیگلری

 

  قروه و دهگلان

1

   

 

علی محمد مرادی  

 

  مریوان و سروآباد

1

   

 

   امید کریمیان

منصور مرادی

دور دوم

  استان کرمان

  کرمان و راور

2

   محمدرضا پور ابراهیمی

محمد مهدی زاهدی

 

   

 

  بافت

1

   

علی برز بختیاری

   

 

  بم و ریگان

1

   

حبیب الله نیکزادی

   

 

  جیرفت و عنبرآباد

1

   

 

   یحیی کمالی پور

 

  رفسنجان

1

   

 احمد محمدی انارکی

   

 

  زرند و کوهبنان

1

   

حسین امیری

   

 

  سیرجان و بردسیر

1

   

 

   شهبار حسن پور

 

  شهر بابک

1

   

 علی اسدی

   

 

  کهنوج

1

   

 احمد حمزه

   

 

  استان کرمانشاه

  کرمانشاه

3

   عبدالرضا مصری

سید قاسم جاسمی

سید سعید حیدری طیب (دور دوم)

احمد صفری(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  اسلام آباد غرب و دالاهو

1

   

 

   حشمت الله فلاحت پیشه

 

  پاوه و جوانرود

1

   شهاب نادری

 

   

 

  سنقر

1

   سید جواد حسینی کیا

محمد عمادی رستگار

 

   

دور دوم

  قصرشیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب

1

 فرهاد تجری 

 

 

 

  کنگاور و صحنه و هرسین

1

   حسن سلیمانی

 

   

 

  استان کهگیلویه و بویراحمد

  یاسوج (بویراحمد و دنا)

1

   

 

غلام محمد زارعی 

 

  کهگیلویه و بهمئی (دهدشت)

1

عدل هاشمی پور  

 

 

 

  گچساران (دوگنبدان)

1

   

 غلامرضا تاجگردون

   

 

  استان گلستان

  گرگان و آق قلا

2

سید علی طاهری

   

نورمحمد تربتی نژاد

 عبدالغفور امان زاده

نبی هزار جریبی

دور دوم

  رامیان و آزادشهر

1

   

 

   علیرضا ابراهیمی فر

 

  علی آباد

1

   

 

   اسدالله قره خانی

 

  کردکوی و ترکمن و بندر گز

1

   رحمت جلالی

رامین نورقلی پور

   

دور دوم

  گنبد کاووس

1

   

 

    قرجه طیار

 

  مینودشت و کلاله

1

   

 

حسینی

شهرام کوسه غراوی 

دور دوم

  استان گیلان

  رشت

3

  جبار کوچکی نژاد(دور دوم)

سید ولی الله عظمتی(دور دوم)

سید علی آقازاده(دور دوم)

غلامعلی جعفرزاده

محمد صادق حسنی(دور دوم)

  

دو نماینده دور دوم

  آستارا

1

   

 

   ولی داداشی

 

  آستانه اشرفیه

1

   

محمد حسین قربانی

   

 

  بندرانزلی

1

حسن خسته وند

 

   

 

  رودبار

1

   

 

منوچهر جمالی

صمد مرعشی

دور دوم

  رودسر و املش

1

   اسداله عباسی

 

   

 

  صومعه سرا

1

سیدکاظم دلخوش  

 

   

 

  طوالش و رضوانشهر و ماسال (هشتپر)

1

محمود شکری  

 

   

 

  فومن و شفت

1

   

مهدی افتخاری

   

 

  لاهیجان و سیاهکل

1

   ذبیح الله نیکفر
 

 

   

 

  لنگرود

1

   

مهرداد بائوج لاهوتی

   

 

  استان لرستان

  خرم آباد و دوره

2

محمدرضا ملک شاهی 

محمد بیرانوندی

مرتضی محمودند  

اعظم محمدی نیا

دور دوم

  الیگودرز

1

   محمد خدابخشی

 

   

 

  بروجرد

2

   علاالدین بروجردی

هادی مقدسی

عباس گودرزی

 

 

فاطمه مقصودی

دور دوم

  پلدختر

1

سید حمیدرضا کاظمی  

 

   

 

  دلفان و سلسله (نورآباد)

1

   

 

علی رستمیان  

 

  درود و ازنا

1

حسین گودرزی 

 

  مجید کیان پور

دور دوم

  کوهدشت

1

   

 

  الهیار ملک شاهی

 

  استان مازندران

  ساری

2

   

علی اصغر یوسف نژاد

محمد دامادی

   

 

  آمل

1

عزت الله یوسفیان ملا  

 

 

 

  بابل

2

 

علی نجفی

همت الله طاهر نژاد(دور دوم)

حسین نیاز آذری(دور دوم)    

یک نماینده دور دوم

  بابلسر و فریدونکنار

1

ولی الله نانواکناری  

 

   

 

  بهشهر و نکا و گلوگاه

1

  علی محمد شاعری

 

   

 

  تنکابن و رامسر

1

   

شمس الله شریعت نژآد

   

 

  قائم شهر و سوادکوه و جویبار

2

  سید علی ادیانی(دور دوم)

کمال علی پور(دور دوم)

عبدالله رضیان

 

   

یک نماینده

دور دوم

  نور و محمودآباد

1

 

 

صفرعلی اسماعیلی  

 

  نوشهر و چالوس

1

قاسم احمدی  

 

  

 

  استان مرکزی

  اراک و کمیجان و خنداب

2

علی اکبر کریمی

محمد حسن آصفری(دور دوم)

سید مهدی مقدسی (دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  تفرش و آشتیان

1

   

 

   محمد حسینی

 

  خمین

1

   

 

محمد ابراهیم   رضایی

 

  ساوه و زرندیه

1

   شهلا میرگلو بیات

 

   محمدرضا منصوری

 دور دوم

  شازند

1

   

 علی ابراهیمی

  صاحبعلی غفاری

  دور دوم

  محلات و دلیجان

1

   علیرضا سلیمی

 

   

 

  استان هرمزگان

  بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

3

 هاشمی تختی

محمد آشوری  

 

   احمد مرادی

 

  بندر لنگه و بستک و پارسیان

1

احمد جباری  

خالد زمزم نژاد

   

دور دوم

  میناب و رودان و جاسک و سیریک

1

   

سید مصطفی ذوالقدر

   

 

  استان همدان

  همدان

2

  حمیدرضا حاجی بابایی

امیر خجسته

 

   

 

  اسدآباد

1

اکبر رنجبرزاده  

 

   

 

  بهار و کبودرآهنگ

1

محمدعلی پور مختار  

 

   

 

  تویسرکان

1

   محمد مهدی مفتح

 

   

 

  رزن

1

عطالله سلطانی صبور  

حسن لطفی

   

دور دوم

  ملایر

2

  احد آزادی خواه (دور دوم)

محمد کاظمی

علیرضا امامی(دور دوم)

   

یک نماینده دور دوم

  نهاوند

1

  حسن بهرام نیا

 

   

 

  استان یزد

  یزد و صدوق

1

   

سید ابوالفضل موسوی

   

 

  اردکان

1

   

محمدرضا تابش

   

 

  مهریز و بافق و ابرکوه و خاتم

1

   

 

محمدرضا صباغیان

محمدرضا بابایی 

دور دوم

  تفت و میبد

1

   

دهقانی فیروزآبادی

   

 

  اقلیت ها

 ارامنه جنوب ایران

1

   

 

ژرژیک آبرامیان  

 

  ارامنه شمال ایران

1

   

 

   کارن خانلری

 

  زرتشتیان

1

   

 

   اسفندیار اختیاری

 

  کلیمیان

1

   

 

   سیامک مره صدق

 

  مسیحیان آشوری و کلدانی

1

   

 

   یوناتن بت کلیا

 

تابناک؛ بر اساس آخرین اخبار رسیده از شمارش آرا در سراسر کشور، نتایج بدین شرح اعلام می گردد:

(لازم به ذکر است که این اخبار تایید شده و رسمی نیستند و مرجع اعلام رسمی آمار ستاد انتخابات کشور است.) 

نتایج قطعی برندگان انتخابات با رنگ سبز مشخص شده است.

 

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*درحوزه انتخابیه بناب از مجموع 74688 آرای صحیح آقای ضیاء اله اعزازی ملکی با کسب 26383 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه ورزقان آقای رضا علیزاده از مجموع 49088 آرای صحیح مأخوذه با کسب 15891 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.
 
*درحوزه انتخابیه میانه آقای فردین فرمند از مجموع 94564آرای صحیح مأخوذه با کسب 24980 رأی و آقای یعقوب شیویاری با کسب 23919 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
 
درحوزه انتخابیه اهر و هریس از مجموع 79895 آرای صحیح مأخوذه آقای بیت اله عبدالهی با کسب 17072 رأی و آقای مهدی حسینیان سراجه لو با کسب 13343 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه سراب از مجموع 73049 آرای مأخوذه صحیح آقای یوسف داوودی با کسب 16284 رأی و آقای محمد نصیرپور سردهایی با کسب 15015 رأی به مرحله دوم راه یافتند. 
 
*در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع 76225 آرای صحیح ماخوذه خانم معصومه آقاپور علی شاهی با کسب 12314 رای و علی علیلو با کسب 8511 رای به مرحله دوم راه یافتند.
 
*10 نفر منتخب حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو نهایی شد :
249000 پزشکیان
225000 بیگی
دونفر اول مستقیما به مجلس راه یافتند و هشت نفر بعدی برای راهیابی به مجلس در مرحله دوم به رقابت خواهند پرداخت تا چهار نفر با کسب اکثریت راهی مجلس شوند.
138000 فرهنگی
109000 منادی
108000 ساعی
101000 سعیدی
97000 الموسوی
93000 میرتاج الدینی
91000 بیمقدار
84000 عباس زاده
 
*در حوزه انتخابیه مراغه و عجب شیر از مجموع 142055 رای صحیح مأخوذه آقایان مهدی دوات گری با کسب 29066 رای و محمدعلی حسین زاده با کسب 26512 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

 


* در حوزه انتخابیه مرند و جلفا از مجموع 158324 رای آقایان کریم شافعی با 29672 رای و محمد حسن نژاد با 29063 رای به دور دوم راه یافتند.

درحوزه انتخابیه ملکان آقای سلمان خدادادی از مجموع 66699 آرای صحیح مأخوذه با کسب 33132 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه کلیبر و بخش هوراند از استان آذربایجان شرقی آقای قلی الله قلی زاده با کسب 36936  رای از مجموع 63480 رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

*درحوزه انتخابیه هشترود و چاراویماق آقای سید حمزه امینی از مجموع 54747 آرای صحیح با کسب 15058 رأی به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه بستان آباد آقای محمد وحدتی هلان از مجموع62721 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20006 رای انتخاب شد.
 

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*درحوزه انتخابیه ارومیه از مجموع 429325 آرای صحیح مأخوذه آقای نادر قاضی پور با کسب 169098 رأی به مجلس راه یافت و آقای حاکم ممکان ممکان با کسب 104269 رأی و آقای سید هادی بهادری با کسب 102984 رأی و آقای روح الله حضرت پور طلا تپه با کسب 86257 رأی و آقای مجید دودکانلوی میلان با کسب 82913 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه خوی و چایپاره آقای سیدتقی کبیری از مجموع 192029 آرای صحیح مأخوذه با کسب 73694 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
 
*در حوزه انتخابیه میاندوآب و شاهین دژ و تکاب از مجموع 221301 آرای صحیح مأخوذه آقایان همایون هاشمی با کسب 51488 رأی و محمد میرزایی با کسب 49846 رأی و جهانبخش محبی نیا با کسب 48136 رأی و مهدی عیسی زاده با کسب 43461 رأی به دوره دوم راه یافتند.
 
* در حوزه انتخابیه مهاباد آقای جلال محمود زاده از مجموع 85796 آرای صحیح ماخوذه با کسب 46856 رای برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه نقده و اشنویه آقای عبدالکریم حسین زاده از مجموع 118624 آرای صحیح ماخوذه با کسب 61972 رای انتخاب شد.

*در استان آذربایجان غربی و در حوزه انتخابیه بوکان آقای محمد قسیم عثمانی، کاندیدای اصلاح طلب با کسب  با 47163 رای به عنوان منتخب مردم به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه ماکو ، چالدران ، پلدشت و شوط از مجموع 109761 آرای مأخوذه صحیح آقایان عین الله شریف پور با کسب 27799 رأی و محرم اکبرزاده با کسب 20884 رأی به مرحله دوم راه یافتند. 

*درحوزه انتخابیه پیرانشهر و سردشت آقای رسول خضری از مجموع 106861 آرای صحیح با کسب 27760 رأی به مجلس راه یافت.

*
در حوزه انتخابیه سلماس از مجموع 98858 آرای صحیح مأخوذه آقایان رسول جلایر سرنقی با کسب 18321 رأی و شهروز برزگر کاشانی با کسب 16321 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه اردبیل، نمین، نیر و سرعین از مجموع 275722 آرای ماخوذه صحیح آقایان صدیف بدری با کسب87784 رای و رضا کریمی با کسب 86839 رأی به مجلس راه یافتند وآقایان محمد فیضی زنگیر با کسب 62457 رأی و سید کاظم موسوی با کسب رأی 55511 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه خلخال و کوثر آقای بشیر خالقی از مجموع 59255 آرای صحیح با کسب 19120 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار از مجموع 127879 آرای صحیح مأخوذه آقای ایرج بیگدلو با کسب 20499 رأی و آقای شکور پورحسین شقلان با کسب 17475 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در استان اردبیل و در حوزه انتخابیه گرمی پس از شمارش آرا آقای سید حمایت میرزاده به عنوان منتخب مردم برگزیده شد. در این حوزه انتخابیه 47803 رای به صندوق ریخته شد که آقای میرزاده، برنده انتخابات 21399 رای آن را از ان خود کرده است.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان از مجموع 78155 آرای صحیح مأخوذه آقای محمد رضا آقایی با کسب 16258 رأی و خانم سمیه محمودی با کسب 12324 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
* درحوزه انتخابیه کاشان و آران بیدگل آقای سیدجواد ساداتی نژاد از مجموع 161485 آرای صحیح مأخوذه با کسب 70761 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
 
*درحوزه انتخابیه سمیرم از مجموع 41940 آرای ماخوذه صحیح آقایان اصغر سلیمی با کسب7832 رای و بهروز جعفری با کسب 7444 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
* درحوزه انتخابیه فریدن و فریدون شهر و چادگان و بوئین و میاندشت آقای اکبر ترکی از مجموع 87004 آرای صحیح با کسب 22536 رأی حائز اکثریت آراء شد.
 
*درحوزه انتخابیه نجف آباد، تیران و کرون آقای ابوالفضل ابوترابی از مجموع 137647 آرای صحیح با کسب 64527 رأی حائز اکثریت آراء شد.
 
*در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار آقای علی بختیار از مجموع 52651 آرای صحیح ماخوذه با کسب 14371 رای برگزیده شد.
 
*در حوزه انتخابیه شاهین شهر و مِیمه و بُرخوار آقای حسینعلی حاجی دلیکانی از مجموع 116885 آرای صحیح ماخوذه با کسب 60411 رای برگزیده شد.
* در حوزه انتخابیه مبارکه خانم زهرا سعیدی مبارکه از مجموع 66345 آرای صحیح ماخوذه با کسب20463 رای به مجلس راه یافت.
 
* در حوزه انتخابیه فلاورجان آقای سیدناصر موسوی لارکانی از مجموع 97171 آرای صحیح ماخوذه با کسب 56208 رای برگزیده شد.
 
*در حوزه انتخابیه خمینی شهر آقای سیدمحمد جواد ابطحی از مجموع105771 رای صحیح مأخوذه با کسب 45514 رأی برگزیده شد.
 
*در حوزه انتخابیه لنجان آقای محسن کوهکن ریزی از مجموع 113819 آرای صحیح مأخوذه با کسب38177 رای برگزیده شد.
 
*در حوزه انتخابیه نائین عباسعلی پور بافراهانی با کسب  11154 رای به عنوان منتخب مردم راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد. در این حوزه در مجموع 39529 رای به صندوق ها ریخته شد.

*در حوزه انتخابیه اردستان از مجموع 30075 رای آقای سید صادق طباطبایی نژاد با کسب 16100 رای راهی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

*در استان اصفهان و در بخش نطنز و قمصر از مجموع  37644 رای آقای مرتضی صفاری نطنزی با کسب  9842 رای به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
درحوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس، آقایان عزیز اکبریان از مجموع 554065 آرای صحیح مأخوذه با کسب 148218 رأی و محمدجواد کلیوند با کسب 143434 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شدند.

*درحوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان آقای محمود بهمنی از مجموع 159634 آرای صحیح با کسب 50105 رأی به مجلس راه یافت.
 
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه ایلام،ایوان،چرداول،مهران، ملکشاهی و شیروان از مجموع 216095 آرای صحیح مأخوذه آقای سلام امینی با کسب 39363 رأی و خانم سارا فلاحی با کسب 38556 رأی و آقای جلال میرزایی با کسب 36470 رأی و آقای لطیف صادقی با کسب 31384 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه دهلران ، دره شهر، آبدانان و بدره از مجموع 102492 آرای صحیح ماخوذه آقایان شادمهر کاظم زاده با کسب 25522 رای و علی محمد احمدی با کسب 22749 رای به مرحله دوم راه یافتند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه دشتستان آقای محمدباقر سعادت از مجموع 106315 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36916 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه بوشهر ، گناوه و دیلم آقای عبدالحمید خدری از مجموع 141061 آرای صحیح مأخوذه با کسب 41922 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

درحوزه انتخابیه کنگان و دیر و جم و عسلویه خانم سکینه الماسی از مجموع 110678 آرای صحیح با کسب 41804 رأی حائز اکثریت آراء شد.

در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از مجموع  85016 رای سید کمالدین شهریاری با کسب 54589 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان از مجموع 234230 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسن نوروزی با کسب48841 رای و ابراهیم نکو با کسب 33311 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه از مجموع 65963 آرای ماخوذه صحیح آقایان سید احمد رسولی نژاد با کسب12750 رای و قاسم میرزایی نیکو با کسب 10259 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه پاکدشت آقای محمد قومی از مجموع 90608 آرای صحیح مأخوذه با کسب 46398 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه شهریار و قدس و ملارد از مجموع 371896آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گروسی با کسب75524 رای و محمد محمودی شاه نشین با کسب 67966 رأی به مرحله دوم راه یافتند

* در حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک در انتخابات مجلس شورای اسلامی نتایج به شهر زیر است:

 سید حسین نقوی حسینی با 48 هزار رأی، بیشترین آرا را کسب کرده و محسن ضرغان با 22 هزار رأی و احمد تاجیک با 9 هزار رأی دوم و سوم هستند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*در حوزه انتخابیه لردگان آقای محمد خالدی سردشتی از مجموع 127547 آرای صحیح ماخوذه با کسب38751 رای برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه شهر کرد، بن و سامان آقای اردشیر نوریان  از مجموع 152050 آرای صحیح ماخوذه با کسب 42152 رای برگزیده شد.
*در حوزه انتخابیه اردل ، فارسان ، کوهرنگ و کیار از مجموع 151 هزار و 271 آرای صحیح  ماخوذه آقایان علی کاظمی باباحیدری با کسب 21 هزار و 956 رای و قدرت الله حمزه شلمزاری با کسب 18 هزار و 197 رای به مرحله دوم راه یافتند.
 
* در حوزه انتخابیه بروجن خانم خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14642 رای و علی نادری با 10108 رای راهی دور دوم شدند.در این حوزه انتخابی در مجموع 64182 رای به صندوقها ریخته شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه آقای نظر افضلی از مجموع 54863 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19553 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه بیرجند ، درمیان و خوسف از مجموع 172542 آرای مأخوذه صحیح آقای سیدمحمدباقر عبادی با کسب 59361 رأی حائز اکثریت آرا شد. 

*در استان خراسان جنوبی و در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، بشرویه و سرایان از مجموع95180 رای ماخوذه آقای محمدرضا امیرحسنخانی با کسب 45348 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شد و آقایان  محمدعلی عبدالله زاده با 16799 رای و مجید نصیرائی با 10907 رای در رتبه های دوم  سوم قرار گرفتند.
 
*در حوزه انتخابیه قائنات از مجموع  87687 رای فرهاد فلاحتی با کسب 30012 رای به عنوان نماینده مردم در مجلس برگزیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه چناران و بینالود از مجموع 121425 آرای ماخوذه صحیح آقای محمد دهقانی نقندر با کسب 39062 رای به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه فریمان وسرخس و بخشهای احمد اباد و رضویه آقای سید احسان قاضی زاده هاشمی از مجموع 135419 آرای صحیح با کسب 36743 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه نیشابور و فیروزه از مجموع 238711 آرای ماخوذه صحیح آقای حمید گرمابی با کسب75686 رای و خانم هاجر چنارانی با کسب75384 رأی به مجلس راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه سبزوار، جوین، خوشاب و داورزن از مجموع 237977 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین مقصودی با کسب102345رای و رمضانعلی سبحانی فر با کسب 75308 رأی به مجلس راه یافتند

*درحوزه انتخابیه قوچان و فاروج آقای هادی شوشتری از مجموع 116750 آرای صحیح با کسب 41218 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه درگز آقای عبداله حاتمیان از مجموع 41865 آرای صحیح با کسب 11920 رأی به مجلس راه یافت.

درحوزه انتخابیه گناباد و بجستان آقای حمید بنایی از مجموع 71045 آرای صحیح مأخوذه با کسب 19901 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*در حوزه انتخابیه تربت حیدریه و مه ولاد و زاوه از مجموع 167 هزار و 391 آرای صحیح ماخوذه:آقایان سعید باستانی با کسب 39 هزار و 571 رای و ابوالقاسم خسروی سهل آبادی با کسب 31 هزار و 317 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه کاشمر، خلیل آباد و بردسکن آقای بهروز بنیادی از مجموع 162215 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48660 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*در حوزه انتخابیه تربت جام و تایباد و باخرز آقای جلیل رحیمی جهان آبادی از مجموع 192 هزار و 734 آرای صحیح ماخوذه با کسب 108 هزار و 934 رای برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه خواف و رشتخوار آقای محمود نگهبان سلامی از مجموع 113357 رای صحیح مأخوذه با کسب 44379 رأی برگزیده شد.
 
*به گزارش تابناک رضوی، بالاخره نتایج نهایی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مشهد مشخص شد و آرای تجمیع شده به وزارت کشور نیز اعلام شد که با مشارکت بالای مردم مشهد، به ترتیب آقایان قاضی زاده با 384 هزار و 77 رای ، پژمان فر با 377 هزار و 734 رای ، بحرینی با 353 هزار و 118 رای ، شیران خراسانی با 343 هزار و 722 رای و کریمی قدوسی با 324 هزار و 450 رای در مرحله اول از این حوزه انتخابیه وارد مجلس شدند.
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه شیروان آقای عبدالرضا عزیزی از مجموع 80118 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27179 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه اسفراین آقای هادی قوامی از مجموع  71608 آرای صحیح ماخوذه با کسب 24195 رای برگزیده شد.
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
* درحوزه انتخابیه اهواز و باوی، حمیدیه و کارون از مجموع 462558 آرای ماخوذه صحیح آقایان همایون یوسفی با کسب107784 رای و جواد کاظم نسب با کسب 88777 رأی و سید شکر خدا موسوی با کسب 82200 رأی و سید شریف حسینی با کسب 71919 رأی و شبیب جویری با کسب 68881 و علی ساری با کسب رأی 66954 به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه دزفول آقای عباس پاپی زاده پالنگان از مجموع 200393 آرای صحیح با کسب 96852 رأی به مجلس راه یافت.
 
*درحوزه انتخابیه بهبهان و آغاجاری از مجموع 101156 آرای ماخوذه صحیح آقایان محمودرضا ضرغامی با کسب20737 رای و حبیب اله کشت زر با کسب 15744 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان و بخش جولکی از مجموع 161637 آرای ماخوذه صحیحآقایان حبیب آقا جری با کسب29010 رای و علی گلمرادی با کسب 28687 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه شادگان آقای مجید ناصری نژاد از مجموع 74119 آرای صحیح مأخوذه با کسب 24710 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
 
*درحوزه انتخابیه مسجدسلیمان ، لالی، هفتگل و اندیکا از مجموع 106636 آرای صحیح مأخوذه آقای علی عسگر ظاهری عبده وند با کسب 25646 رأی و آقای علیرضا ورناصری قندعلی با کسب 23367 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
 
* درحوزه انتخابیه آبادان از مجموع 97524 آرای صحیح مأخوذه آقای عامر کعبیبا کسب 27706 رأی و آقای جلیل مختار با کسب 25412 رأی به مجلس راه یافتند و آقای غلامرضا شرفی با کسب 23418 رأی و آقای سید محمد مولوی با کسب 16129 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
* درحوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر آقای اقبال محمدیان از مجموع 99159 آرای صحیح مأخوذه با کسب 25455 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
 
*در حوزه انتخابیه شوش آقای سید راضی نوری از مجموع 90963 هزار آرای صحیح ماخوذه با کسب 37764 رای برگزیده شد.

*در استان خوزستان و حوزه انتخابیه دشت آزدگان و هویزه از مجموع 68053 رای آقای قاسم ساعدی 20643 رای راهی مجلس شورای اسلامی شد.

*درحوزه انتخابیه ایذه و باغملک از مجموع 162421 آرای ماخوذه صحیح آقایان سید هادی طباطبایی با کسب25314 رای و هدایت اله خادمی با کسب 23599 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه خرمشهر آقای عبدالله سامری با کسب 19318 رای از مجموع 60541 رای به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان میشود. آقای سامری از کاندیداهای مستقل این حوزه انتخابی بودند.

* نتیجه شمارش آرا در حوزهٔ «شوشتر و گتوند» بدین شرح است: 
سادات ابراهیمی 27000
گیلانی 14901
بنی عگبه 8511
خرم دل 2573
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
**در حوزه انتخابیه خدابنده از مجموع 93259 آرای صحیح ماخوذه آقایان سیدمحمدعلی موسوی با کسب 14766 رای و محمد سلطانی با کسب 12839 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه زنجان و طارم از مجموع 224100 آرای صحیح ماخوذه آقایان سید افضل موسوی با کسب 52351 رای و فریدون احمدی با کسب50379 رای و علی وقف چی با کسب 33659 رای و کریم خان محمدی با کسب 31910 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه ابهر و خرمدره و سلطانیه از مجموع 124 هزار و 448 آرای صحیح ماخوذه:آقایان محمد عزیزی با کسب 25 هزار و 324 رای و محمدرضا خان محمدی خرمی با کسب 25 هزار و 37 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه ماهنشان و ایجیرود مرتضی خاتمی به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
درحوزه انتخابیه سمنان و مهدی شهر و سرخه آقای احمد همتی از مجموع 85656 آرای صحیح با کسب 31771 رأی حائز اکثریت آراء شد.

*در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی از مجموع آرای 130320 رأی مأخوذه صحیح آقای سیدحسن حسینی با کسب 49970 رأی حائز اکثریت آراء شد. 

*در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان آقای غلامرضا کاتب از مجموع 44943 آرای صحیح ماخوذه با کسب 23668 رای به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه دامغان آقای ابوالفضل حسن بیگی با 17244 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شد و آقای رستمیان با کسب 8497 رای در جایگاه دوم قرار گرفت. در این حوزه انتخابی در مجموع 49402 رای اخذ شد.
 
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه چابهار ، نیک شهر، کنارک و قصرقند از مجموع 201948 آرای صحیح آقای عبدالغفور ایران نژاد با کسب 82473 رأی به مجلس راه یافت.

*
درحوزه انتخابیه خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد وکورین آقای علی کرد از مجموع 105469 آرای صحیح مأخوذه با کسب 60353 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
درحوزه انتخابیه ایرانشهر،سرباز، دلگان، فنوج ، بخشهای بنت، لاشار، آشار و آهوران آقای محمدنعیم امینی فرد از مجموع 250283 آرای صحیح مأخوذه با کسب 76555 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه زابل ، زهک،هیرمند، نیمروز و هامون از مجموع 186696 آرای صحیح مأخوذه آقای حبیب اله دهمرده با کسب 114439 رأی و احمد علی کیخا با کسب 64950 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافتند.

در حوزه انتخابیه سراوان، سیب و سوران و مهرستان:آقای محمد باسطه درازهی از مجموع 122144 آرای صحیح ماخوذه با کسب 60347 رای برگزیده شد.

در حوزه انتخابیه زاهدان از مجموع 223262 آرای صحیح ماخوذه آقای علیم یارمحمدی با کسب 98191 رای و آقای حسین علی شهریاری با کسب 86098 رای برگزیده شده است.
 
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین از مجموع 141874 آرای صحیح آقای کوروش کرم پور حقیقی با کسب 48973 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه جهرم از مجموع 107343 آرای صحیح آقای محمدرضا رضایی کوچی با کسب 53882 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه کازرون آقای حسین رضازاده از مجموع 120344 آرای صحیح مأخوذه با کسب 43127 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه آباده ، بوانات و خرم بید آقای رحیم زارع از مجموع 98784 آرای صحیح مأخوذه با کسب 32768 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه داراب و زرین دشت از مجموع 139225 آرای ماخوذه صحیحآقایان محمدجواد عسگری با کسب27261 رای و رضا انصاری با کسب 25055 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه لامرد و مهر آقای سید محسن علوی از مجموع 84591 آرای صحیح مأخوذه با کسب 40414 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان از مجموع 186340 آرای مأخوذه صحیح آقای محمدمهدی برومندی با کسب 55797 رأی حائز اکثریت آرا شد. 

*در حوزه انتخابیه نی ریز و استهبان از مجموع 98 هزار و 773 آرای صحیح ماخوذه آقایان اصغر مسعودی با کسب 18 هزار و 354 رای و فرهاد طهماسبی با کسب 16 هزرا و 330 رای  به مرحله دوم راه یافتند.
 
*در حوزه انتخابیه سپیدان آقای سید علاالدین خادم از مجموع 77402 آرای صحیح ماخوذه با کسب 37777 رای برگزیده شد.

* در حوزه انتخابیه لارستان و خنج از مجموع 113716 رای ماخوذه آقای جمشید جعفرپور با کسب 38766 رای به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*در حوزه انتخابیه شیراز آقایان پارسائی و رجبی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان میشوند و سرنوشت انتخابات برای تعیین دو نمانده دیگر این حوزه انتخابیه میان آقایان دستغیب، کشکولی، قادری و اکبری به دور دوم کشیده شده است.
 
*درحوزه انتخابیه سروستان و خرامه کوار از مجموع 98765 آرای صحیح آقای داریوش اسمعیلی با کسب 56941 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه فسا آقای محمدجواد جمالی نوبندگانی از مجموع 102329 آرای صحیح مأخوذه با کسب 44403 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

* در حوزه انتخابیه اقلید از مجموع 55972 رای آقای سید حسین افضلی با کسب 20883 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه قزوین، البرز و آبیک از مجموع 332488 آرای ماخوذه صحیح آقای داود محمدی با کسب107991 رای و خانم سیده حمیده زرآبادی با کسب 107391رأی به مجلس راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه تاکستان آقای بهمن طاهر خانی از مجموع 83732 آرای صحیح با کسب 40406 رأی حائز اکثریت آراء شد.

*در حوزه انتخابیه بویین زهرا و آوج از مجموع 86441 آرای مأخوذه صحیح آقای روح الله بابایی صالح با کسب 33486 رأی حائز اکثریت آرا شد. 

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه قم از مجموع 443797 آرای ماخوذه صحیح آقایان احمد امیرآبادی فرهانی با کسب263885 رای و علی اردشیر لاریجانی با کسب 191329 رأی و مجتبی ذوالنوری با کسب 168397 رأی به مجلس راه یافتند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه سنندج ، دیواندره و کامیاران از مجموع 212164 آرای صحیح آقای سید مهدی فرشادان با کسب 54472 رأی به مجلس راه یافت و آقایان سید حسن علوی با کسب 48695 رأی و سالار مرادی با کسب 25496 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه سقز و بانه آقای محسن بیگدلی از مجموع 140780 آرای صحیح ماخوذه با کسب 58670 رای برگزیده شد.

* در حوزه انتخابیه قروه و دهگلان آقای علی محمد مرادی با کسب 39302 رای از مجموع 97025 رای به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*در حوزه انتخابیه مریوان، انتخابات میان آقایان منصور مرادی و امید کریمیان به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابیه 84925 رای به صندوق ریخته شده که سهم منصور مرادی از آرا 15815 رای و امید کریمان 12819 رای می باشد.
 
* در حوزه انتخابیه بیجار حمدالله کریمی با کسب 15919 رای از مجموع 48654 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب آقای احمد حمزه از مجموع 167110 آرای صحیح مأخوذه با کسب 79243 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد آقای یحیی کمالی پور از مجموع 152628 آرای صحیح مأخوذه با کسب 71729 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه رفسنجان و انار، آقای احمد انارکی محمدی از مجموع 138145 آرای صحیح با کسب 56464 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر آقای حبیب اله نیکزاده پناه از مجموع 139427 آرای صحیح مأخوذه با کسب 72985 رأی به عنوان منتخب مردم این حوزه انتخابیه راهی بهارستان خواهند شد.

*در حوزه انتخابیه کرمان و راور از مجموع 306934 آرای صحیح ماخوذه آقای محمدرضا پور ابراهیمی داورانی با کسب 157450 رای و آقای محمدمهدی زاهدی با کسب 108316 رای برگزیده شدند.

*در حوزه انتخابیه زرند و کوهبان از مجموع 79589رای حسین امیری خامکانی با کسب 35691 رای راهی مجلس شد.

 

*در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر شهباز حسن پور بیگلری با کسب 54970 رای از 144701 رای ماخوذه در این حوزه به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان شد.

 

*در حوزه انتخابیه شهربابک در استان کرمان از مجموع 45066 رای ماخوذه آقای علی اسدی با کسب 16954 رای به عنوان منتخب مردم برگزیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*درحوزه انتخابیه کنگاور ، صحنه وهرسین آقای حسن سلیمانی از مجموع 135688 آرای صحیح مأخوذه با کسب 48891 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو آقای حشمت اله فلاحت پیشه از مجموع 118000 آرای صحیح مأخوذه با کسب 53369 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه سنقر از مجموع 48240 آرای صحیح مأخوذه آقای سیدجواد حسینی کیا با کسب 10543 رأی و آقای محمدعمادی رستگار با کسب 5585 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران آقای شهاب نادری از مجموع 111885 آرای صحیح مأخوذه با کسب 32514 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
*درحوزه انتخابیه کرمانشاه از مجموع 336148 آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالرضا مصری با کسب 143928 رأی و آقای سیدقاسم جاسمی با کسب 106454 رأی به مجلس راه یافت. آقای سیدسعید حیدری طیب با کسب 75322 رأی و آقای احمد صفری با کسب 53834 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه قصرشیرین،سرپل ذهاب وگیلانغرب آقای فرهاد تجری از مجموع 108694 آرای صحیح مأخوذه با کسب 30731 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
* در حوزهٔ انتخابیه «کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده» عدل هاشمی  پیروز انتخابات شد.

*درحوزه انتخابیه بویراحمد و دنا از مجموع 181456 آرای صحیح آقای غلام محمد زارعی با کسب 48768 رأی به مجلس راه یافت.
* غلامرضا تاجگردون با کسب 66799 رأی از 84809 رأی مأخوذه نفر اول انتخابات گچساران شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه علی آباد آقای اسداله قره خانی آلوستانی از مجموع 85476 آرای صحیح با کسب 44559 رأی به مجلس راه یافت.

*در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش از مجموع 166305 آراء صحیح آقای شهرام کوسه غراوی با کسب 41274 رأی و آقای سیدنجیب حسینی با کسب 38736 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه گنبد کاووس آقای قرجه طیار از مجموع 158194 آرای صحیح مأخوذه با کسب 50822 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر آقای علیرضا ابراهیمی از مجموع 100249 آرای صحیح مأخوذه با کسب 27083 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه گرگان و آق قلا از مجموع 246074 آرای صحیح مأخوذه آقای عبدالغفور امانزاده با کسب 47894 رأی و آقای نور محمد تربتی نژاد با کسب 47467 رأی و آقای نبی هزار جریبی با کسب 45094 رأی و آقای سید علی طاهری با کسب 43301 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در استان گلستان در حوزه کردکوی-بندرترکمن-بندرگز-سیمین شهر آقای رامین نورقلی پور راهی بهارستان شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه فومن و شفت آقای محمد مهدی افتخاری از مجموع 111388 آرای صحیح با کسب 33647 رأی به مجلس راه یافت.
 
*درحوزه انتخابیه رودبار از مجموع 57994 آرای صحیح مأخوذه آقای صمد مرعشی با کسب 13240 رأی و آقای منوچهر جمالی سوسفی با کسب 8259 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه رشت از مجموع 259442 آرای صحیح مأخوذه آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با کسب 90921 رأی به مجلس راه یافت. آقای جبار کوچکی نژاد با کسب 58922 رأی و آقای سید علی آقا زاده داوساری با کسب 58397 رأی و آقای سید ولی اله عظمتی با کسب 53392 رأی و آقای محمد صادق حسنی جوریابی با کسب 43602 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
 
*درحوزه انتخابیه بندر انزلی آقای حسن خسته بند از مجموع 48592 آرای صحیح با کسب 14948 رأی حائز اکثریت آراء شد.
*درحوزه انتخابیه آستارا آقای ولی داداشی از مجموع 49729 آرای صحیح مأخوذه با کسب 14173 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
 
*درحوزه انتخابیه لنگرود آقای مهرداد بائوج لاهوتی از مجموع 75733 آرای صحیح مأخوذه با کسب 28846 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.
 
*در حوزه انتخابیه رودسر و املش آقای اسدالله عباسی از مجموع 108840 آرای صحیح ماخوذه با کسب 40345 رای برگزیده شد.
*در حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل آقای ذبیح نیک فر لیالستانی از مجموع 91860 آرای صحیح ماخوذه با کسب 47341 رای برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال آقای محمود شکری از مجموع 182594 آرای صحیح ماخوذه با کسب 48886 رای به مجلس راه یافت.

*همچنین در حوزه انتخابیه صومعه سرا آقای سیدکاظم دلخوش اباتری از مجموع 83 هزار و 45 رای صحیح مأخوذه با کسب 35 هزار و 906 رای برگزیده شد.
 
* در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه آقای محمد حسین قربانی با کسب 19311 رای از مجموع 54574 رای به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه دورود و ازنا از مجموع 118288 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین گودرزی با کسب 20994 رای و مجید کیانپور با کسب 20574 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه دلفان و سلسله از مجموع 117480 آرای صحیح آقای علی رستمیان با کسب 48440 رأی به مجلس راه یافت.

* درحوزه انتخابیه خرم آباد و دوره از مجموع 251217 آرای صحیح آقای محمد بیرانوندی با کسب 52541 رأی و آقای محمدرضا ملکشاهی راد با کسب 32127 رأی و خانم اعظم محمدی نیا با کسب 31723 رأی و آقای مرتضی محمودوند با کسب 30444 به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشکان آقای اله یار ملکشاهی از مجموع 128621 آرای صحیح مأخوذه با کسب 57713 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*حوزه انتخابیه پلدختر آقای سید حمید رضا کاظمی از مجموع 50642 آرای صحیح مأخوذه با کسب 18950 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه بروجرد از مجموع 141956 آرای صحیح مأخوذه آقای علاء الدین بروجردی با کسب 30466 رأی و آقای هادی مقدسی با کسب 29108 رأی و آقای عباس گودرزی با کسب 27527 رأی و خانم فاطمه مقصودی با کسب 26815 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه الیگودرز آقای محمد خدابخش از مجموع 71201 آرای صحیح مأخوذه با کسب 20991 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه تنکابن و رامسر و عباس آباد آقای شمس اله شریعت نژاد از مجموع 135134 آرای صحیح با کسب 46528 رأی به مجلس راه یافت.

*درحوزه انتخابیه ساری و میاندورد از مجموع 256329 آرای صحیح مأخوذه آقای علی اصغر یوسف نژاد با کسب 116540 رأی و محمد دامادی با کسب 67158 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافتند.

درحوزه انتخابیه نوشهر، چالوس، کلاردشت آقای قاسم احمدی لاشکی از مجموع 112769 آرای صحیح با کسب 39986 رأی حائز اکثریت آراء شد.

*درحوزه انتخابیه نور و محمودآباد آقای علی اسماعیلی از مجموع 136331 آرای صحیح مأخوذه با کسب 36891 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*درحوزه انتخابیه آمل آقای عزت اله یوسفیان ملا از مجموع 181967 آرای صحیح مأخوذه با کسب 84453 رأی به عنوان برگزیده این حوزه انتخابیه به مجلس راه یافت.

*همچنین در حوزه انتخابیه بابلسر و فریدون کنار از مجموع91935 آرای مأخوذه صحیح آقای ولی الله نانواکناری با کسب 39319 رأی حائز اکثریت آراء شد. 

*در حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه آقای علی محمد شاعری از مجموع 167668 آرای صحیح ماخوذه با کسب 70403 رای انتخاب شد.

* درحوزه انتخابیه قائم شهر ، سوادکوه و جویبار و سیمرغ و سواد کوه شمالی از مجموع 225052 آرای صحیح آقای عبداله رضیان با کسب 62192 رأی به مجلس راه یافت وهمچنین آقایان سید علی ادیانی با کسب47203 رای و کمال علی پور خنکداری با کسب 46512 رأی به مرحله دوم راه یافتند.
آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه محلات و دلیجانآقای علیرضا سلیمی از مجموع 43141 آرای صحیح با کسب 11470 رأی به مجلس راه یافت.

* درحوزه انتخابیه اراک ، کمیجان وخنداب از مجموع 265288 آرای صحیح آقای علی اکبر کریمی با کسب 103234 رأی به مجلس راه یافت و آقایان محمد حسن آصفری با کسب 59028 رأی و سید مهدی مقدسی با کسب 54546 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

* در حوزه انتخابیه فراهان و آشتیان محمد حسینی صاحب اکثریت آراء و پیروز انتخابات شد. آقای حسینی موفق شدند 13042 رای از مجموع 48463 رای مخذوه در این حوزه انتخابیه را از آن خود کنند.

*در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه انتخابات به دور دوم کشیده شد. در این حوزه انتخابی از مجموع 122624 رای خانوم شهلا میربلوکات 23881 رای و آقای محمدرضا منصوری 22762 رای کسب کردند و برای تعیین نماینده این حوزه باید در دور دوم با هم رقابت کنند.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم

*درحوزه انتخابیه بندر عباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر از مجموع 362042 آرای ماخوذه صحیح آقایان حسین هاشمی تختی نژاد با کسب177826 رای و احمد مرادی با کسب 136935 رأی و محمد آشوری تازیانی با کسب 127369 رأی به مجلس راه یافتند.

*درحوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد آقای سید مصطفی ذوالقدر از مجموع 247061 آرای صحیح با کسب 75175 رأی به مجلس راه یافت.

* در حوزه انتخابیه بندرلنگه، بستک و پارسیان انتخابات به دور دوم کشیده شد. آقایان خالد زمزم نژاد با 29977 رای و احمد جباری با 29150 رای کاندیداهای این شهر در دور دوم انتخابات هستند. در این حوزه انتخابی در مجموع 124342 رای به صندوق ریخته شد.
 

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*درحوزه انتخابیه همدان و فامنین از مجموع 268739 آرای صحیح مأخوذه آقای حمیدرضا حاجی بابایی با کسب 133343 رأی و امیر خجسته با کسب 80306 رأی به عنوان منتخب مردم راهی مجلس شورای اسلامی خواهد شدند.

*درحوزه انتخابیه نهاوند آقای حسن بهرام نیا از مجموع 90432 آرای صحیح مأخوذه با کسب 31132 رأی به عنوان منتخب مردم راهی بهارستان خواهد شد.

*در حوزه انتخابیه ملایر آقای محمد کاظمی از مجموع 133582 رای صحیح مأخوذه با کسب 45282 رای به مجلس راه یافت و آقایان احد آزادی خواه با کسب 29827 رأی و علیرضا امامی با کسب 21032 رای به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه رزن و پس از شمارش آرا، انتخابات میان آقایان حسن لطفی با 15013 رای و عطاالله سلطانی با 14899رای به دور دوم کشیده شد.

فرماندار شهرستان اسدآباد گفت:درمجموع 52 هزار و 439 نفر در انتخابات 94 شرکت داشته اند که دکتر «اکبر رنجبر زاده» با 19 هزار و 430 رأی معادل 37 درصد کل آرا به عنوان نماینده منتخب مردم انتخاب شد.

 

* در حوزه بهار و کبودر آهنگ از مجموع 142366 رای محمد علی پورمختار با کسب 39725 رای به عنوان منتخب مردم در مجلس ابقا شد.

 

*در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع 54436 رای محمد محهدی مفتح با کسب 39623 رای به عنوان نماینده مردم برگزیده شد.

آخرین نتایج شمارش آرای مجلس دهم
*در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر و ندوشن آقای سیدابوالفضل موسوی بیوکی از مجموع 247259 آرای صحیح ماخوذه با کسب 124448 رای برگزیده شد.

*در حوزه انتخابیه مهریز، بافق، ابرکوه، خاتم و بهاباد از مجموع 111831 آرای صحیح مأخوذه آقایان محمدرضا صباغیان بافقی با کسب27483 رأی و محمدرضا بابایی دره با کسب 22141 رأی به مرحله دوم راه یافتند.

*در حوزه انتخابیه اردکان از مجموع 39665 آرای مأخوذه صحیح آقای محمدرضا تابش با کسب 25571 رأی حائز اکثریت آرا شد. 

*در حوزه انتخابیه تفت و میبد آقای کمال دهقانی فیروز آبادی از مجموع 68334 آرای صحیح ماخوذه با کسب 27480رای برگزیده شد.

نتایج انتخابات ، نتایج آرای انتخابات مجلس دهم و خبرگان پنجم

4.532
منبع : مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 29 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف