نمناک اخباردانشگاه زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری وزارت بهداشت
اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد ، تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد
زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری وزارت بهداشت شنبه هفته آینده، 6 آبان اعلام می شود.
تاریخ انتشار : 4 آبان 1396

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد 96 و دکتری وزارت بهداشت مشخص شد

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت:نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت شنبه هفته آینده، 6 آبان اعلام می شود.

دکتر محمد حسین پورکاظمی، با اشاره به اینکه 8 هزار و 500 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بیش از 550 نفر در مقطع دکتری وزارت بهداشت اقدام به انتخاب رشته کرده اند گفت:ظرفیت کارشناسی ارشد 800 نفر ظرفیت پذیرش دکتری 92 نفر است که این ظرفیت به دلیل تقاضای دانشگاه ها نسبت به ظرفیتی که در هفته های اخیر اعلام شده بود افزایش داشته است.

دکتر محمد حسین پورکاظمی

دکتر محمد حسین پورکاظمی رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت:در مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی 660 نفر و در مقطع دکتری 70 نفر به صورت شهریه پرداز پذیرش می شوند و مابقی ظرفیت پذیرش مربوط به رشته های بدون شهریه است.

گفتنی است، آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 96 روزهای 22 و 23 تیرماه و آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) 4 خرداد سال جاری برگزار شد و مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت آزمون دکترای تخصصی علوم پزشکی)PH.D) یکشنبه 29 مهرماه به پایان رسید.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری وزارت بهداشت

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد و دکتری وزارت بهداشت
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف