امیر جدیدی

امیر جدیدی با روز صفر و لتیان در جشنواره فجر 38

تاریخ انتشار : 17 مهر 1398کد مطلب : 75226زمان مطالعه : 2 دقیقه
امیر جدیدی برنده سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر 36 با دو فیلم راهی سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر میشود.

فیم های امیر جدیدی در جشنواره فجر 38

امیر جدیدی بازیگر جوانی که اولین بار با فیلم آفریقا به کارگردانی هومن سیدی به دنیای هنر راه یافت خیلی زود توانست به یکی از چهره های موفق دنیای سینما تبدیل شود و جوایز متعددی دریافت کند.

این بازیگر کشورمان که در سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر توانست سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کند امسال هم دست پر راهی جشنواره فیلم فجر خواهد شد.

معرفی فیلم های امیر جدیدی در جشنواره فجر 98

امیر جدیدی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر باز هم دست پر حاضر میشود و امیدوار است که بتواند با درخششی سیمرغ جشنواره فجر را به خانه ببرد.

این بازیگر جوان سینما در جشنواره فجر امسال با دو فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان و لتیان به کارگردانی علی تیموری حضور خواهد داشت.

امیر جدیدی در فیلم روز صفر سعید ملکان

امیر جدیدی با یک کارگردان فیلم اولی در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حاضر خواهد شد و روز صفر اولین تجربه کارگردانی سعید ملکان است که به عنوان چهره پرداز سالهاست در دنیای سینما و تلویزیون فعالیت میکند.

امیر جدیدی

گریم امیر جدیدی در فیلم روز صفر

فیلم سینمایی روز صفر یکی از فیلم های حاضر در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است که به کارگردانی سعید ملکان و نویسندگی مشترک بهرام توکلی و سعید ملکان با بازی امیر جدیدی و ساعد سهیلی مقابل دوربین رفت.

جشنواره فجر 38

بازی ساعد سهیلی در فیلم روز صفر

تصویربرداری فیلم روز صفر در ایران و چند کشور خارجی انجام خواهد شد و علاوه بر بازیگران ایرانی چند بازیگر خارجی هم در این فیلم به این ایفای نقش خواهند پرداخت.

امیر جدیدی در فیلم لتیان

لتیان یکی دیگر از فیلم هایی است که امیر جدیدی با آن در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حاضر خواهد شد.

امیر جدیدی

عکسی از بازی امیر جدیدی در فیلم لتیان

لتیان به کارگردانی علی تیموری ، کارگردان فیلم اولی سینما است که تجربه دستیاری کارگردانی را در کارنامه هنری اش دارد و پریناز ایزدیار و امیر جدیدی که سابقه همکاری مشترک با یکدیگر را در هت تریک داشتند باز هم در لتیان همبازی شدند و با این فیلم در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور خواهند داشت.

امیر جدیدی و پریناز ایزدیار

امیر جدیدی و پریناز ایزدیار در فیلم لتیان

امیر جدیدی در کنار بازیگرانی چون سارا بهرامی ، حسن معجونی ، پریناز ایزدیار ، ستاره پسیانی ، علیرضا ثانی فر و ... به ایفای نقش می پردازد.

حضور امیر جدیدی با دو فیلم در جشنواره فجر 98

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : عکاس:محمد بدرلو / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی