اوروس و کاین توربو 2018
اخیر ویدیویی جالب و جنجالی از جدال 0 تا 300 کیلومتر بر ساعت میان دو اتومبیل لامبورگینی اوروس و پورشه کاین توربو 2018 منتشر شد که توانست پاسخ بسیاری از افراد را در مورد سریعترین اتومبیل شاسی بلند جهان دهد.

جدال تنگاتنگ 0 تا 300 لامبورگینی اوروس و پورشه کاین توربو

از مهم ترین شاسی بلندهای حال حاضر می توانیم به فورد اکسپدیشن، بیوک انکلیو، بنتلی بنتِیگا، رولزرویس کولینان، پورشه کاین توربو 2018 و لامبورگینی اوروس اشاره نمود که رقابت تنگاتنگی میان دو برند پورشه و لامبورگینی برای اتومبیل SUV وجود دارد و با این وجود امروزه شاهد عرضه این دو اتومبیل در بازارهای جهانی هستیم.

حالب است بدانید که لامبورگینی اوروس به نام سریع ترین شاسی بلند جهان با حداکثر سرعت 305 کیلومتر بر ساعت است که اولین بار در اواخر سال 2017 میلادی رونمایی شد و هم اکنون این اتومبیل خاص و منحصر بفرد ایتالیایی در برخی از بازارهای جهانی به فروش می رود.

پورشه کاین توربو 2018

از طرفی دیگر، اتومبیل پورشه کاین توربو در سال 2018 میلادی رونمایی شد و طبق گفته ها دارای حداکثر سرعت 286 کیلومتر بر ساعت می باشد که هم اکنون در بازارهای جهانی عرضه می شود. با مشاهده حداکثر سرعت میان این دو اتومبیل خاص و منحصر بفرد می توان به قدرت برابر و نزدیک این دو شای بلند پر قدرت و سریع جهان اشاره نمود. اما به نظر شما کدام یک از این دو اتومبیل دارای توانایی خاص و منحصر بفردی هستند و می تواند در درگی جنجالی و مهم غوغا برپا سازد؟

پورشه کاین توربو 2018

با این وجود زمزمه های فراوانی میان این دو اتومبیل وجود دارد که برخی معتقد هستند که لامبورگینی اوروس سریع ترین اتومبیل شاسی بلند بازار است و از طرفی دیگر برخی معتقدند که پورشه کاین توربو 2018 در نقش سریع ترین اتومبیل شاسی بلند جهان قرار گرفته است. 

لامبورگینی اوروس

اما اخیرا ویدیویی جالب و جنجالی منتشر شد که نشان داد کدام یک از این دو اتومبیل شاسی بلند سریعترین اتومبیل شاسی بلند حال حاضر در جهان می باشد!

لامبورگینی اوروس

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، لامبورگینی اوروس تنها با فاصله چند ثانیه موفق به پیروزی در نبرد با پورشه کاین توربو شود که در نتیجه توانست لقب سریع ترین اتومبیل شاسی بلند جهان را به اسم خود ثبت و نگه دارد و به زمزمه های موجود خاتمه دهد.

ویدیو جدال تنگاتنگ 0 تا 300 لامبورگینی اوروس و پورشه کاین توربو ؛

جدال تنگاتنگ 0 تا 300 لامبورگینی اوروس و پورشه کاین توربو + فیلم

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی