نمناک سرگرمیگوناگون اولین گیتار چاپ 3 بعدی ضد ضربه جهان ! + تصاویر
اندی هالت معروف اخیرا از طرح بسیار جالب خود که اولین گیتار چاپ 3 بعدی جهان پرده برداری کرد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود.

اولین گیتار چاپ 3 بعدی ضد ضربه جهان !

با نگاهی به دنیای قرن بیست و یک و بررسی قرن بیستم شاهد پیشرفت های چشمگیری در عرصه های مختلف خواهید بود که شاید اکثر این پیشرفت ها برای شما همانند یک سوال بزرگ باشد که چرا و چکونه این میزان پیشرفت تنها در طی یک یا دو دهه صورت گرفت؟!!

بشر از گذشته تا هم اکنون بر این باور بود که دنیای مدرن و بسیار جالبی ایجاد خواهد شد که انسان می تواند تمام کارهای روزمره خود را تنها در چند ثانیه کوتاه انجام دهد و دیگر نیازی به وسایل جانبی نخواهد داشت که هم اکنون به میزان بسیار زیادی به این رویا، تخیل و آینده نگری رسیده ایم.

در میان ابزار وسایل متفاوتی که می توانید آنها را در لیست بزرگترین اختراعات مشاهده کنید، می توان به دستگاه چاپ 3بعدی اشاره کرد که شاید هیچ دانشمندی بر این باور نبود که در دهه اول و دوم قرن بیست و یک میلادی، بشر موفق به اختراع چنین دستگاهی شود و انتظار آنرا حداقل در دهه سوم و چهارم قرن بیست و یکم میلادی را داشتند.

با این حال امروزه شاهد پیشرفت های متعددی در طی استفاده از دستگاه های چاپ 3 بعدی هستیم که با افزوده شدن علم نانو به این صنعت، وارد دنیای جدیدی در این صنعت شده ایم که دوام شیء ساخته شده توسط این دستگاه ها را چندین برابر ساخته است که تنها با یک دکمه می تواند شیء کاملا ضد ضربه را تحویل بگیرید.

برای مثال اخیرا نسخه گیتار 3 بعدی رونمایی شد که توانست با استقبال فراوانی از نوازنده های گیتار روبرو شود. این گیتار، یک گیتار از نسخه الکترونیکی می باشد که کاملا ضد ضربه است که نوزانده های گیتار الکترونیک دیگر شاهد شکستن گیتارهای خود بر اثر عوامل مختلف نخواهند بود.

جالب است بدانید طراح این گیتار 3 بعدی ضد ضربه آقای اندی هالت است که بی شک توانست در این صنعت جهت دهد و مورد استقبال بیش از حد قرار گیرد و این می تواند نشانه ای از حضور چاپگر های 3 بعدی بسیار قوی در زمینه های مختلف باشد که برای آیندگان خبر بسیار خوش و جالبی می باشد.

اولین گیتار چاپ 3 بعدی ضد ضربه جهان ! + تصاویر

اولین گیتار چاپ 3 بعدی ضد ضربه جهان ! + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف