بنزین رایگان عجیب
یکی از صاحبان جایگاه پمپ بنزین در اقدامی متفاوت تصمیم گرفت به افرادی که هم اسم چند شخص خاص هستند بنزین رایگان بدهد.

اسمتان شما را برنده بنزین رایگان خواهد کرد

آیا تا به حال به این فکر کرده بودید که می توانید به خاطر اسمتان بنزین رایگان دریافت کنید ؟ آن هم چه چیزی مهمتر از بنزین که ارزش زیادی دارد و این روزها با قیمت بالایی خرید و فروش می شود. بله، درست متوجه شدید قرار است به دارندگان اسامی مشخص بنزین رایگان داده شود، البته نه در همه جا بلکه در کشوری خاص که جزئیاتش را در ادامه ی بخش سرگرمی نمناک خواهید خواند.

بنزین رایگان به دارندگان اسامی مشابه نام مدال آوران المپیک

به گزارش ایندین نیوز این روزها که دنیا درگیر اخبار تلخ و ناراحت کننده کرونایی است، هستند افرادی که هنوز به موضوعات مورد علاقه ی خود اهمیت میدهند، مثل یکی از صاحبان پمپ بنزین شهری بزرگ که اعلام کرده به مشتریانی که نامشان با نام مدال گیرندگان المپیک در توکیو مشابه باشد، بنزین رایگان خواهد داد.

"ایوب پاتان" که در گجارات هند صاحب یک پمپ بنزین است، اخیراً اعلام کرده به افرادی که نامشان با مدال آورندگان المپیک در توکیو یکسان باشد، بنزین رایگان می دهد. تنها چیزی که این افراد نیاز دارند، این است که کارت شناسایی به این فرد نشان دهند. این تصمیم به مدت چند روز اجرا خواهد شد و تنها شرط دریافت بنزین رایگان آن است که کارت شناسایی که به او نشان می دهند، باید کاملاً معتبر باشد.

بنزین رایگان

طبق انتظار در بین مراجعه کنندگان افرادی بودند که قصد فریبکاری داشتند و با کارت شناسایی جعلی برای دریافت بنزین به این جایگاه مراجعه کرده و البته ناکام ماندند.

" نیراج چوپرا " کسی بود که در مراسم المپیک توکیو توانست دومین مدال طلای کشور هند را دریافت کند به همین دلیل در روزهای اخیر کسانی که با او همنام باشند، می توانستند از بنزین رایگان استفاده کنند.

برنده شدن بنزین رایگان با داشتن یک اسم خاص !!

4.676
این مطلب مفید بود ؟706
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
وبگردی