نمناک ورزشفوتبال نصف جام های باشگاه پرسپولیس در خانه علی پروین!
باشگاه پرسپولیس ، موزه باشگاه پرسپولیس
مسئولان باشگاه پرسپولیس در فکر احداث موزه ای برای باشگاه هستند تا تمام جام های قهرمانی و لوح ها و تقدیرنامه ها را در آن قرار دهند.
تاریخ انتشار : 11 شهریور 1396

باشگاه پرسپولیس در فکر احداث موزه

چند روز پیش بود که خبر رسید علی اکبری طاهری و سایر مسئولان پرسپولیس به دنبال این هستند تا در کنار مجموعه ورزشی شهید کاظمی موزه باشگاه پرسپولیس را احداث کنند. این اتفاقی خوب است که بدون شک جام هایی که سرخپوشان در طول سالیان سال گرفته اند را یک جا جمع می کنند اما مشکل بزرگی که بر سر این راه وجود دارد این است که برای راه اندازی این موزه نیاز به تمام جام هایی هست که در طول تاریخ به آن دست پیدا کرده اند اما اکثر این جام های قهرمانی در اختیار باشگاه نیست!

در دهه های 60 و 70 پرسپولیس تشکیلات منظمی نداشته و جام های که کسب کرده اند به امانت در خانه بعضی از افراد است.همچنین لوح ها و تقدیرنامه هایی که آنها گرفته اند سرنوشت نا معلومی دارند و اصلا مشخص نیست که این جام ها دست چه کسانی است؟

بر اساس اخبار رسیده طاهری و دوستانش رایزنی ها در این خصوص را آغاز کرده اند و از روی لیست ها و افرادی که زمانی در این تیم پست و مقام داشته اند به کدهای خوبی در این زمینه رسیده اند.یک سری از جام ها دست مدیرعامل هایی هست که دیگر ربطی به باشگاه ندارند و قرار است به زودی جلساتی تشکیل شود تا نحوه بازگرداندن این جام ها به موزه ای که قرار است به زودی تاسیس شود مشخص شود.

 

باشگاه پرسپولیس

احداث موزه برای باشگاه پرسپولیس

 ظاهرا خیلی از جام ها به امانت در اختیار پروین است. مردی که افتخارات زیادی را برای پرسپولیس به دست آورده است و در شرایطی که تیم اوضاع و احوال چندان مناسبی نداشته آن را سر پا نگه داشته است. پرسپولیسی ها همچنین از همه کسانی که جام،لوح یا تقدیر نامه ای را در اختیار دارند درخواست کرده که امانت ها را در اختیار باشگاه قرار بدهند تا کلکسیون پرسپولیس تکمیل شود.

باشگاه پرسپولیس به دنبال افتتاح موزه پرسپولیس

نصف جام های باشگاه پرسپولیس در خانه علی پروین!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از آفتاب نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف