نمناک فرهنگ و هنرچهره ها صحبت های بهنام صفوی پس از جراحی در آلمان + عکس
بهنام صفوی ، وضعیت جسمانی بهنام صفوی
بهنام صفوی با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش درباره آخرین وضعیت جسمانی اش بعد از عمل جراحی در آلمان صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 31 تیر 1396

آخرین وضعیت جسمانی بهنام صفوی از زبان خودش

بهنام صفوی خواننده جوان کشورمان که چندسالی است با بیماری دست و پنجه نرم میکند مدتی پیش بعد از تشدید بیماری اش راهی آلمان شد تا زیر نظر پروفسور سمیعی تحت عمل جراحی قرار بگیرد. بعد از انجام اولین عمل جراحی طبق گزارش های رسیده وضعیت بهنام صفوی بعد از عمل خوشبختانه خوب بوده است. بهنام صفوی با انتشار ویدئویی خبر از حال خوبش داد و از مردم بابت تمام لطف ها و دعاهایشان تشکر کرد.

بهنام صفوی با انتشار این ویدئو گفت:

بهنام صفوی

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در آلمان

خوشبختانه عمل جراحی من توسط پروفسور سمیعی انجام شد و با کادر خیلی خوب و مجرب ایشون در این بیمارستان و همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت . باز هم میخوام از شما برای دعاها و انرژی خوبی که برای من فرستادید برای اینکه این مراحل طی بشه. صمیمانه سپاسگزارم بابت همه مهربونیاتون و اینکه خداروشکر همه چیز به خوبی پیش رفت . البته محتاج دعاهای قشنگتون هستم که بزرگترین پشتوانه و دلگرمی که خدا به من داده و من هم قدردانش هستم برای ادامه درمان تا بهبودی کامل...

بهنام صفوی

 اولین عکس از بهنام صفوی بعد از عمل جراحی در آلمان

بیماری بهنام صفوی چندی پیش بعد از یک تشنج شدید تشدید شد و این هنرمند جوان کشورمان را راهی آلمان کرد تا زیر نظر پروفسور سمیعی تحت عمل جراحی قرار بگیرد که طبق گفته مدیر برنامه او روند درمان بهنام صفوی حدود 6 ماه طول میکشد.

صحبت های بهنام صفوی پس از جراحی در آلمان + عکس

صحبت های بهنام صفوی پس از جراحی در آلمان + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف