نمناک تکنولوژیگوناگون نوین مارکتینگ مجری تبلیغات گوگل در ایران
تبليغات در گوگل ، تبلیغات گوگل در ایران
نوین مارکتینگ نماینده رسمی تبلیغات گوگل با بیش از 10 سال سابقه درخشان در خدمت رسانی به مشتریان عزیز برای ارائه تبلیغات در گوگل ادوردز
بازدید : 1,033 نفر

برای تبلیغات در گوگل هزینه گزاف پرداخت نکنید

از آنجا که موفق به کسب تاییدیه پیاده سازی و فروش تبلیغات کلیکی از گوگل شده ایم و با آخرین تکنیک های تخصصی گوگل نیز آشنا هستیم، توانمندیم در کوتاهترین زمان ممکن و با پایین ترین قیمت، تبلیغات در گوگل را برای شما مدیریت کنیم.

رهبری و هدایت صحیح کمپین های تبلیغات در گوگل، نقش بسزایی در کاهش هزینه ها داشته و بهترین جایگاه برای آگهی را در بر خواهد داشت.

شما می توانید در کوتاهترین زمان ممکن توسط بخش اعلام درخواست تبلیغات در گوگل اقدام بودجه تبلیغاتی خود را انتخاب کرده و با پر کردن فرم مربوطه سفارش را ارسال نموده تا در اسرع وقت، نسبت به ایجاد اکانت شما اقدام کنیم .

 

نوین مارکتینگ نماینده رسمی تبلیغات در گوگل با بیش از 10 سال فعالیت

تبلیغ در گوگل یکی از به صرفه ترین روش ها برای کسب مشتری بالقوه در فضای مجازی می باشد، شرکت نوین مارکتینگ در طول 10 سال فعالیت مستمر و رسمی و ثبت شده توانسته نشان همکار برتر تبلیغات گوگل را به دست آورد.

 

 تبلیغات گوگل در ایران

 

استفاده از تمام سرویس های سودمند تبلیغات در گوگل برای شما

وقتی شما در جستجوی مطلبی بر اساس نیازها و خواسته های خود در اینترنت هستید بی شک بدون استفاده از موتورهای جستجو قادر به یافتن مطالب مورد نیاز خود نخواهید بود. این یکی از مهمترین دلایلی بود که باعث شد موتورهای جستجو از محبوبیت زیادی در اینترنت برخوردار شوند.

اساس کار  تبلیغات در گوگل به این صورت می باشد که شما با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که دارید، کلمات کلیدی را انتخاب می کنید و هنگامی که این کلمات کلیدی از طرف کاربران در موتورهای جستجو همانند گوگل جستجو می شوند، آگهی شما در صفحه اول سایت گوگل ظاهر خواهد شد.

وقتی کاربران آگهی شما را می بینند، شما هزینه ای پرداخت نمی کنید. هنگامی هزینه ای پرداخت می کنید که روی آگهی شما کلیک کنند و وارد سایت شما بشوند.

در این موقع است که هزینه ای از اعتبار شما که بایستی در ابتدا باز کنید کم خواهد شد. مثلا شخصی در جستجوی خرید کتاب می باشد بنابراین اولین جمله ای را که جستجو می کند خرید کتاب است.

با توجه به تنظیم های انجام شده تبلیغ مورد نظر در قسمت پشتیبان مالی فقط برای افرادی که این جمله را جستجو کنند و در همان صفحه ظاهر خواهد شد و تبلیغ شما منحصرا فقط برای مشتریان شما ظاهر خواهد شد.

تبلیغات گوگل - گوگل ادوردز ، نوین مارکتینگ

نوین مارکتینگ مجری تبلیغات گوگل در ایران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از نوین مارکت / ص
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .