جملات عاشقانه ای که قلب همسرتان را مال شما می کند

کد مطلب : 22648تعداد نظرات : 5 نظرزمان مطالعه : 5 دقیقه
عشق نیاز به مراقبت دارد یکی از راه های تداوم زندگی عاشقانه ابراز محبت با جملات زیبا و دلنشین و گاهی شینطت آمیز به همسر است.

برای تصاحب قلب همسرتان این جملات عاشقانه را استفاده کنید

جمله های عاشقانه و روانتیکی که تا کنون شنیده اید را کنار بگذارید و به سراغ جملاتی بروید که به قلب همسرتان نفوذ می کنند. جملاتی که با گفتن آنها به همسرتان قلب او را از آن خود می کنید.

جملات عاشقانه ای که بیشتر زوج ها به هم می گویند شاید در حد دوستت دارم و ابراز دلتنگی باشد و بس اما پس از مدتی همین دو جمله عاشقانه دیگر کهنه و قدیمی می شود و قدرت و مفهوم خود را برای همسرمان از دست می دهد پس بهتر است کمی فراتر از این دو جمله عاشقانه بلد باشید و در مواقع لازم از آنها استفاده کنید ؛

شما برای ابراز عشق و محبت فقط محدود به این دو جمله نیستید و جملات بهتر دیگری هم وجود دارد که در این بخش از نمناک 10 مورد از بهترین های آنها را خواهیم گفت.

تصاحب قلب همسر

جملات عاشقانه مخصوص برای همسر عزیزتان 

جملات عاشقانه برای افزایش محبت بین زن و شوهر

تو واقعا منودیوونم میکنی

این جمله عاشقانه وقتی در شرایط مناسب و با لحن درست گفته شود، کاملا این مفهوم را می رساند که او شما را دیوانه خودش کرده است و بیش از حد دوستش دارید برای همین از واژه دیوانگی استفاده می کنید. اگر با بودن او احساس خوب همیشگی دارید پس حتماً این را به او بگویید.

 تو واقعاً ایدآلی اینو میدونستی؟

برای مناسبت های خاص می توانید با یک حالت و علامت تعجب بزرگ به او بگویید " تو واقعاً ایدآلی، هیچ چیز کم نداری!" با این جمله و حالت بیان تان به او نشان می دهید که هر کاری که انجام داده است تاثیر پررنگی روی شما داشته و شما تمام ارزش های او را می دانید ؛ولی حواستان باشد که زیاد از حد از این جمله استفاده نکنید چون ممکن است آن را جدی بگیرد.

افزایش محبت بین زن و شوهر

جملات عاشقانه ای که همسرتان را به زندگی پایبند می کند 

جملاتی عاشقانه برای تصاحب قلب همسر

وقتی کنار تو هستم احساس مردانگیم چندبرابر میشه

این جمله از زبان شوهر برای یک زن اهمیت ویژه ای دارد چرا که شما مرد خانه با گفتن این نشان می دهید که زنانگی او را می فهمید و به او این حس را می دهید که همسر شما بودن را خیلی خوب انجام می دهد ؛

شک نکنید اگر شما هم از او بشنوید که "تو به من احساس زن بودن می دهی" حس فوق العاده ای خواهید داشت.

من خیلی خوش شانسم که تو در زندگی منی

اگر تجربه شنیدن این جمله عاشقانه را دارید که خوب می دانید و نیازی به توصیف نیست اما اگر تا به حال همسرتان چنین جمله ای به شما نگفته باید بدانید که شنیدن این از کسی که عاشقش هستید احساس فوق العاده ای دارد این یک راه بسیار زیبا برای این است که به او نشان دهید تا چه اندازه برایتان اهمیت دارد.

تسخیر قلب همسر

جملات عاشقانه برای ابراز محبت و عشق به همسر

جملاتی دل پسند و عاشقانه برای ابراز علاقه به همسر

هیچکس به اندازه تو خوشحالم نمیکنه

این یعنی روش غیرمستقیم برای آنکه او را با زنانی که پیش از این در زندگیتان بوده اند مقایسه کرده و او را بالاتر از همه می برید و واقعیت این است که زنان حس رقابت بسیار قوی بین خودشان دارند، برای همین اگر به او بگویید که او بهترین همسر برای شما بوده است، یک تحسین بزرگ برای او قلمداد می شود. 

نمی تونم به تو فکر نکنم

این جمله عاشقانه به خصوص وقتی دور از هم هستید و از راه دور با هم صحبت می کنید بسیار موثر است چرا که به همسرتان می فهماند که چقدر دلتنگش هستید.

لازم نیست که بارها و بارها جمله "دلم برات تنگ شده" را تکرار کنید تا این را بفهمد. برای قوی تر شدن جمله تان می توانید آن را کمی طولانی تر کرده و بگویید، "با من چیکار کردی؟ نمیتونم بهت فکر نکنم."

ابراز علاقه

جملات عاشقانه مناسب مراسم ها برای همسر

جملات عاشقانه ای که همسرتان را عاشق شما می کند

تو شیرین و دوست داشتنی ترین دختری هستی که تا به امروز دیدم

این هم یک راه آسان دیگر برای اینکه به او احساس خاص بودن بدهید. این تعریف کردن اگر در زمان مناسب و با لحن و صدایی آرام و گرم گفته شود، بسیار اثرگذار خواهد بود.

این را هم درست مثل «من خیلی خوش شانس هستم که تو رو دارم» می توانید بیشتر استفاده کنید تا به او یادآور شوید که چقدر تحسینش می کنید.همچنین تحسینی مثل این را می توانید برای تشویق او در کاری که خوب انجام داده است، استفاده کنید. 

میشه خواهش کنم اینقدر دوست داشتنی نباش

به جرات این یکی از محبوب ترین راه ها برای سربه سر گذاشتن و تحسین کردن او با جمله ای عاشقانه و دوست داشتنی در آن واحد است. این یک راه مفرح و بازیگوشانه است که به یک مکالمه عادی، کمی محبت اضافه می کند.

پیامک عاشقانه خفن برای همسر

جملات عاشقانه و محبت آمیز برای همسر

جملاتی به همسر برای تداوم زندگی عاشقانه

خیلی من رو تحریک می کنی

گفتن این جمله با صدایی گرم و نگاه کردن به چشمان همسرتان بهترین جمله عاشقانه و تحسین است که یک زن می تواند از شوهرش بشنود. به خصوص اگر بتوانید زمان و دلیل ی آن را برایش توضیح دهید بسیار بهتر است ؛

به عنوان مثال می توانید به او بگویید، "وقتی اینطوری به من نگاه میکنی، خیلی تحریکم میکنی." یا "با این لباس خیلی تحریکم می کنی" یا کمی با شیطنت بیشتر بگویید، " هر وقت این موقع روز بهم زنگ میزنی، خیلی تحریکم میکنی" تا باعث شوید بیشتر به شما زنگ بزند. 

واقعاً تحسین برانگیزی

این شیرین ترین جمله عاشقانه و تحسینی نیست که بتوان به یک زن گفت ؟ مطمئنا درست است بنابراین برای گفتن آن خجالت نکشید البته نه بدون در نظر گرفتن موقعیت ؛ در زمان درست مثل وقتی که لبخند خجالتی روی صورت او می بینید یا وقتی چیزی عالی برایتان آماده کرده است این کار را انجام دهید. 

متن عاشقانه برای عکس همسر

بهترین جملات عاشقانه برای عشقم و همسرم

جملات عاشقانه بی نظیر برای دلبستگی بیشتر همسر

حالا 10 روش یا بهتر بگوییم جمله فوق العاده برای ابراز محبت به همسرتان بلد هستید که به او احساس دوست داشتنی و خاص بودن بدهید ؛ حالا آنها را مرور کنید و به خاطر بسپارید و سر وقت مناسب آنها را یکی یکی استفاده کنید و مطمئن باشید با این کارتان عاشقتان خواهد ماند ، فقط فراموش نکنید که محبت کردن برای هر کس مثل غذا می ماند ؛

اگر بیش از حد و اندازه به همسر غذا بدهید، معده او درد خواهد گرفت پس فراموش نکنید که اگر او را محبت باران کنید، نادیده تان خواهد گرفت و لذتی هم از این کار شما نخواهد برد پس بروید و همسرتان را خوشحال کنید اما در این کارمهم افراط و زیاده روی نکنید.

 

جملات ناب عاشقانه مخصوص تسخیر و تصاحب قلب همسرتان

جملات عاشقانه ای که قلب همسرتان را مال شما می کند : امتیاز : 4.5 تعداد رای : 606
این مطلب مفید بود ؟54759
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /آ
نظرات5 نظر به ثبت رسیده است
سحر1396-05-03
نوشته ها عالیی بودن، مرسیییییی از مطالب خوبتون
389
saya1396-07-13
جالب بودن.ممنون
2210
فاطیما1397-08-07
خیلی ممنونم از جملات زیبایی که به کار بردید عالی بود
123
milad1397-08-13
خیلی خوب بود
41
گیتی1397-09-01
واقعا عالیه
91
وبگردی