درآمد میلیونی
در دنیای امروزه مشاغل زیادی وجود دارند که خیلی عجیب و باورنکردنی هستند. در این بخش نگاهی به عجیب ترین مشاغل دنیا از درآمد میلیونی با خوابیدن تا میزبان تخت هتل می اندازیم.

درآمد میلیونی با خوابیدن

 یکی از عجیب ترین خبرهای منتشر شده کسب درآمد بسیار بالا با مشاغل عجیب است که شاید در نظر شما شغلی محسوب نشوند اما منبع درآمد بسیاری از افراد هستند که در ادامه با چند نمونه از این مشاغل عجیب آشنا می شوید.
 
شاید برایتان خنده دار باشد اما این یک مطلب کاملا جدی است. همین دوروبر خودمان آدم هایی زندگی می کنند که صاحب مشاغلی عجیب هستند. اغلب این مشاغل خنده دار به نظر می رسند اما خیلی ها به صورت کاملا جدی آنها را انجام می دهند.
 
نگهداری از پاندا
آیا تا به حال فکر کرده اید چگونه می توان با یک کار آسان به درآمد 32 هزار دلار در سال رسید؟ شاید جالب باشد بدانید که نگه داری از پانداها در چین می تواند شما را به یک همچنین درآمدی برساند.
 
در مرکز نگه داری و تحقیقات بر روی پانداها در چین برخی از کارمندان آنها فقط وظیفه نگه داری از پانداها را دارند و باید 365 روز سال خود را با این موجودات دوست داشتنی سپری کنند افرادی که مایل به داشتن چنین شغلی هستند باید دارای حداقل 22 سال سن و داشتن اطلاعات کافی راجع به پانداها باشند.
 
درآمد میلیونی
 
 
استاد اسباب بازی لگو
دانشگاه کمبریج به همراه بنیاد لگو دست به همکاری جالبی زدند و آنها به دنبال یافتن افرادی مناسب برای شرکت لگو هستند، به تازگی دانشگاه کمریج پذیرفته اند که در راه اندازی یک مرکز تحقیقات و توسعه در زمینه ساخت انواع اسباب بازی لگو با آنها همکاری کنند و افراد مناسب را در آنجا استخدام کند و جالب است بدانید افرادی که به عنوان پروفسور لگو دراین مرکز شروع به فعالیت می کنند و می توانند درآمدی معادل 4 میلیون دلار در سال داشته باشند و وظیفه آنها تحقیق و توسعه در مورد علایق کودکان و شرایط بنیاد لگو در مقابل رقبا است.
 
درآمد میلیونی
 
دکترا تخصصی شکلات شناسی
دانشمندان و طرفداران فرصت این را دارند که بتوانند در زمینه شکلات در مقطع دکترا به ادامه تحصیل بپردازند. آنها باید بیشتر در زمینه های بخش مهندسی شیمی و بیوتکنولوژی تحقیق کنند و وظیفه آنها بهتر کردن طعم شکلات ها و بهبود کیفیت این ماده غذایی پر ارزش است و از این راه می توانند درآمد بسیار زیادی را کسب کنند.
 
درآمد میلیونی
 
خوابیدن
درو لاوینسکی 28 ساله یک شغل جالب و نا معمول دارد که علاوه بر کمک به عمل می تواند برای ردآمد خوبی به همراه داشته باشد. در سال 2014 لاوینسکی بخشی از یکی از برنامه های تحقیقاتی ناسا بود که در مدت یک هفته درآمدی برابر 18 هزار دلار برای او به همراه داشت.
 
طبق پروژه ی ناسا او باید به مدت 70 روز دراز بکشد یا بخوابد و از جای خود بلند نشود و هدف از این کار کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت استخوان ها و عضلات فضا نوردان در فضا بود این شغل آنقدر برای او جذاب بود که لاوینسکی شغل خود را رها کرد و به انجام پروژه های تحقیقاتی به ناسا پیوست و از این کار بسیار راضی است او برای بدست آوردن این شغل 25 هزار نفر را پشت سر گذاشتند .
 
درآمد میلیونی
خریدار اتومبیل فراری
مارسل ماسینی یک فرد شناخته شده در میان کلکسونر های خودرو است و دلیلش این است او تعداد بسیار زیادی از این اتومبیل ها ایتالیایی را تحت تملک خود دارد در واقع شغل او خرید اتومبیل های فراری است شغلی که شاید بسیار جالب به نظر بیاید. ماسینی پول زیادی برای خرید این اتومبیل های خود خرج می کند البته بعد از فروش آنها درآمد عالی کسب می کند او برای خرید یکی از اتومبیل های کلاسیک خود مبلغی برابر یک میلیون دلار پول پرداخت مبلغی برابر یک میلیون دلار پول پرداخت کرده است.
 
درآمد میلیونی
 
میزبان تخت هتل
در گذشته در بریتانیا شغل عجیبی وجود داشت که در فصول زمستان و پاییز رواج بسیار زیادی داشت که البته این کار بیشتر برای افراد ثروتمند و اشراف زادگان انجام می شد. جالب است بدانید که این شغل یعنی "گرم کردن رختخواب" هنوز در برخی از هتل های این کشور رواج دارد یعنی برخی برای گرم کردن رختخواب شما حقوق دریافت می کنند واین کار به این صورت است که آنها 30 دقیقه قبل از خوابیدن شما به رختخواب شما می روند و آنجا را برای شما گرم می کنند

درآمد میلیونی ، درآمد میلیونی با شغل های عجیب و غریب

3.738
این مطلب مفید بود ؟2810
برگرفته از خبر پو - / ل
برچسب : مشاغل
وبگردی