دیگران چه می خوانند..؟
نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون رضا گلزار برای برنامه شب یلدا 100 میلیون میگیرد؟!
رضا گلزار ، شب یلدا
شب یلدا برنامه “ناردونه “ شبکه پنج با اجرای احسان کرمی میزبان رضا گلزار خواهد بود , آیا رضا گلزار برای حضور در این برنامه 100 میلیون دریافت میکند ؟/ تهیه کننده برنامه ضمن تکذیب این دستمزد از منتفی شدن حضور محمدرضا گلزار در برنامه ناردونه خبر داد.
تاریخ انتشار : 30 آذر 1395
بازدید : 5,278 نفر

محمدرضا گلزار مهمان ویژه برنامه شب یلدا

همزمان با شب یلدا، حضور محمدرضا گلزار پس از سال ها در تلویزیون خبرساز شده، تا جایی که برخی رسانه ها مدعی شده اند که گلزار برای حضور در این برنامه، دست کم صد میلیون تومان دریافت کرده اما آیا می توان به چنین خبرهایی استناد کرد؟!

احسان کرمی از جمله مجریان فعال در رسانه ملی در همه این سالهاست که هرچند در برهه ای از زمان به دلیل مشکلات مربوط به پایان خدمت سربازی، کم کار بود اما در مجموع آهسته و پیوسته مسیر خود را ادامه داده و می کوشد برخلاف برخی از همتایان، بی درگیری در جنجال سازی های خاص، دوام را به قوام ارجحیت دهد.

به گزارش سینماروزان کرمی شب یلدا اجرای ویژه برنامه “ناردونه” شبکه 5 سیما را برعهده دارد.

رضا گلزار

رضا گلزار شب یلدا به تلوزیون می آید

تلویزیون برای این شب یلدا نیز مجموعه ای از ویژه برنامه ها را در نظر گرفته که اقدامی مرسوم و مثبت است. در یکی از این ویژه برنامه ها، محمدرضا گلزار پس از چندین سال دوری از تلویزیون در شب یلدا 95 مهمان برنامه ناردونه با اجرای احسان کرمی می شود که از شبکه پنج یا همان شبکه تهران پخش میگردد؛ برنامه ای که از ساعت 20 پخشش آغاز می گردد و حدود 3 ساعت ادامه خواهد داشت.

همچنین بنیامین بهادری و همسرش شایلی هم مهمان برنامه حرف تو حرف با اجرای فرزاد حسنی می باشد که شب یلدا از شبکه سه پخش خواهد گردید. این دو هنرمند این روزها فیلم سلام بمبئی را روی پرده سینماها دارند و شاید یکی از دلایل دعوتشان همین موضوع باشد.

در این میان برخی رسانه های مدعی شده اند که کرمی و تیم تولید برنامه اش برای جلب نظر گلزار برای حضور در این برنامه مدتها رایزنی کرده اند تا توانسته اند تأییدیه او را بگیرند. در چنین حضورهایی معمولا هدیه ویژه ای هم از دست اندرکاران برنامه برای استارها درنظر گرفته می شود که درباره این استار رقم این هدیه مشخص نیست.
 
رضا گلزار

رضا گلزار مهمان برنامه ناردونه میشود

برخی شایعات از رقمی 100 میلیونی برای جلب نظر گلزار به حضور در این برنامه گفته اند و برخی شایعات هدیه دریافتی را حتی بیشتر از 100 میلیون دانسته اند که البته هیچ کدام تأیید نشده اند. در این میان رسانه های مطرح کننده این شایعات هیچ مستندی ارائه نکرده اند ما با توجه به اینکه پیش از این در جریان دعوت مهمانان برای برنامه های مناسبتی علی الخصوص ویژه برنامه های نوروزی، هدایایی به برخی حاضران پرداخت می شد، چنین شائبه هایی مطرح شده است.
 
این رقم ها در گذشته معمولاً از سوی اسپانسرهای برنامه به چهره های مطرح پرداخت می شد؛ اسپانسرهایی که به دنبال ذکر نام برندشان در کنار نام یک چهره بر روی آنتن زنده تلویزیون هستند و این نوع تبلیغ را در ذهن مخاطب ماندگار میدانند. سوای اینکه رقم هدیه به محمدرضا گلزار نه رقمی یا کمتر است، به نظر می رسد اگر چنین هدیه ای داده شود، از طریق همین اسپانسرها خواهد بود؛ اسپانسرهایی که احتمالاً اگر چهره ای به جز گلزار در این برنامه حضور یابد، چنین رقم هایی پرداخت نمی کنند.
 
سوای اینکه کیفیت هدایای تعلق گرفته به مهمانان چنین برنامه های مناسبتی از کجا تامین می شود و چه سقفی دارد، تصور می شود شفاف سازی درباره هزینه تولید برنامه های رسانه ملی یک ضرورت باشد. تا آنجا که افکارعمومی در جریان قرار گرفته، در تازه ترین نرخ گذاری تولید برنامه در رسانه ملی، برای برنامه های مرسوم تا سقف دو میلیون تومان برای هر دقیقه در نظر گرفته شده اما با وجود حرف و حدیث ها درباره برنامه های مختلف تلویزیون، معمولاً هیچ برنامه سازی با عدد و رقم درباره هزینه تولید برنامه اش و هزینه های جانبی سخن به میان نیاورده است.
 
چنین تصور می شود که عدم شفاف سازی مالی که منحصر به تولیدات تلویزیونی نیز نیست و درباره محصولات سینمایی و آثار ارائه شده در شبکه نمایش خانگی نیز مصداق دارد، زمینه ساز رسانه ای شدن آمارهای مختلف درباره هزینه ها و دستمزدهای تولید محصولات مختلف شده و تنها چاره عبور از چنین وضعیتی، گذر از شیوه مرسوم و ارائه گزارش مالی درباره برنامه های تولیدی و یا لااقل بیان رقم های دستمزدها و هزینه های بخش هایی است که با طرح رقم هایی در سطح افکارعمومی حساسیت برانگیز شده است.

حضور محمدرضا گلزار در برنامه ناردونه شب یلدا منتفی شد

روز گذشته خبری مبنی بر حضور محمدرضاگلزار در برنامه شب یلدای شبکه 5 منتشر شد که بازخوردهای متفاوتی را در پی داشت. در همین رابطه محمدحسین رضوی تهیه کننده این برنامه، جوابیه ای درباره این حواشی منتشر کرد که در بخشی از آن آمده است.

"روز گذشته خبر عجیب و خاصی درباره حضور دوست خوبم محمدرضا گلزار در برنامه منتشر شد. تیم سازنده از مدت ها پیش با محمدرضا عزیز در گفتگو بوده تا مقدمات حضورش در تلویزیون میسر بشود و این حضور را اتفاق مبارک و مثبتی می دانستیم اما روز گذشته برخی از افراد با اهداف کاملاً مشخص و با انتشار اخبار کذب و دروغ تلاش کردند که این مسیر را مختل کنند و یک رقم حیرت آور و دروغ را به عنوان بهای حضور این ستاره مطرح کردند که درنهایت با این نابرادری ها مانع اتفاقی مثبت در شب یلدای تلویزیون شدند".

رضا گلزار ، رضا گلزار در برنامه ناردونه شب یلدا

رضا گلزار برای برنامه شب یلدا 100 میلیون میگیرد؟!
3.715
برگرفته از تابناک، ایران-/ح
این مطلب مفید بود ؟ 11 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف