رنگ دکوراسیون داخلی
در ادامه با زشت ترین رنگ های دنیا برای دکوراسیون داخلی آشنا میشوید که بهتر است برای طراحی و دیزاین منزل تان سراغ این رنگ های زشت نروید.

رنگ های زشتی که برای دکوراسیون منزل مناسب نیستند

همیشه درباره زیباترین رنگ ها برای دکوراسیون منزل صحبت کرده ایم اما در این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم شما را زشت ترین رنگ های دنیا که اصلا برای دکوراسیون منزل مناسب نیستند آشنا کنیم.

این رنگ های نازیبا دکوراسیون منزل را هم نازیبا میکنند پس سعی کنید با شناخت این رنگ ها هرگز از آن ها در دکوراسیون منزل استفاده نکنید.

رنگ زرد درخشان

زرد جزو رنگ های شاد و روشن است که خیلی از افراد به این رنگ علاقه دارند اما بیش از حد درخشان بودن آن باعث ایجاد استرس میشود و همچنین باعث میشود این رنگ حالت خشونت آمیز به خود بگیرد. زرد بسیار درخشان جزو رنگ هایی است که برای دکوراسیون منزل مناسب نیست و پیشنهاد میشود که از ان استفاده نکنید.

رنگ دکوراسیون داخلی

رنگ های نامناسب برای دکوراسیون داخلی

قهوه ای مایل به سبز

شاید این رنگ که به عنوان یکی از زشت ترین رنگ ها شناخته میشود برای لباس مناسب باشد اما برای دکوراسیون منزل اصلا انتخاب خوبی نیست، این رنگ شاد و د,ست داشتنی نیست بلکه مرده و بی جان است پس بهتر است این رنگ را کلا کنار بگذارید.

انتخاب رنگ دکوراسیون

بدترین رنگ دکوراسیون منزل

رنگ نارنجی جیغ

نارنجی جیغ جزو رنگ هایی است که کاربرد زیادی ندارد، مثلا تصور کنید مبلمان یا رنگ دیوارها نارنجی جیغ باشد واقعا زشت و خسته کننده است. نارنجی اشتها آور است و برای تناسب اندام تان هم که شده از این رنگ در دکوراسیون منزل استفاده نکنید.

زشت ترین رنگ دنیا

زشت ترین رنگ دنیا برای دکوراسیون

صورتی مات و ملایم

صورتی رنگ زیبا و پرطرفداری است اما در صورتی که براق باشد نه مات و کدر، صورتی مات و ملایم جزو رنگ های زشتی معرفی شده است که برای دکوراسیون منزل مناسب نیست.

رنگ دکوراسیون

رنگ هایی که برای دکوراسیون مناسب نیستند

 

زشت ترین رنگ های دنیا در دکوراسیون داخلی + عکس

3.134
این مطلب مفید بود ؟2113
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
وبگردی