نمناک دنیای مدآرایش و زیبایی چه کسانی در جراحی پلاستیک رکورددار هستند؟+ تصاویر
رکورد جراحی پلاستیک ، رکوردداران جراحی پلاستیک
جراحی پلاستیک تا چندسال قبل بیشتر برای رفع عیوب و مشکلات پوستی انجام می شد.اما در روزگار کنونی به یک تفریح و رفتار وسواس گونه تبدیل شده است تا جائیکه برخی از دختران و پسران در این زمنینه رکورد دار هستند.
بازدید : 16,048 نفر

رکورد جراحی پلاستیک در دنیا

جراحی زیبایی هم مثل بخش های دیگر پزشکی و .. رکوردهایی دارد که در میان زنان برخی کشورها آماری باورنکردنی به خود اختصاص داده است .این افراد گاه بهای سنگینی را برای تغییر چهره خود می پردازند.علاقمند بودن به شخصیت فیلم ها و سلبریتی ها ممکن است باعث ایجاد انگیزه جراحی در این گونه افراد شود.جراحی زیبایی هم مثل بخش های دیگر پزشکی و .. رکوردهایی دارد که در میان زنان برخی کشورها آماری باورنکردنی به خود اختصاص داده است .

جراحی پلاستیک برای بسیاری از افراد که مشکلات جدی دارند نعمت است اما برای برخی دیگر نقش سرگرمی را ایفا می کند.

گاهی اوقات جراحی پلاستیک برای افراد لازم و ضروریست اما امروزه این موضوع بیشتر به نیاز روانی تبدیل شده که بعضی افراد وسواس گونه قسمت های مختلف بدنشان را بدون توجه به هرگونه عوارض جانبی عمل می کنند. در اینجا مواردی را مشاهده می کنیم که افراد نیاز طبیعی را از حد گذرانده اند.

1. آلینا کوالوسکیا:
این خانم جوان اکراینی آنقدر به باربی علاقه دارد که با جراحی های گوناگون در سراسر بدنش سعی کرده بیشترین شباهت را به عروسک باربی داشته باشد. این خانم به باربی انسانی شهرت دارند.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

2. جاستین جدلیکا:اگر ما یک باربی انسانی داریم مطمئنا به یک عروسک «کن» هم نیاز داریم و حضور او مشکلی ایجاد نمی کند. جاستین با عمل ها متفاوت سعی کرده خود را شبیه مدل پسرانه عروسک باربی کند. او برای این کار 150 هزار دلار پول صرف کرده است.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

3. سلسو سنتبانز: او دومین فردیست که سعی کرده خود را شبیه مدل پسرانه عروسک باربی کند.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

4. جوردن پارک:این آقای 23 ساله انگلیسی خود آرایشگری است که سعی داشته خود را تا جایی که ممکن است شبیه کیم کارداشیان کند. به نظر می رسد بهتر بود این آقا به جای خرج کردن 150 هزار دلار برای شبیه شدن به کیم پولش را جای دیگه خرج می کرد چرا که با نگاه به او به یاد شخص خاصی نمی افتیم.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

5. کریستینا ری:کریستینا که به شخصیت کارتونی جسیکا ربیت علاقه زیادی داشته تصمیم گرفت خود را شبیه او کند. او از قیافه خود بسیار راضی است و خبرها حاکی از آن است که او این تغییرات را هر روز بیشتر و بیشتر می کند.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

6. هنگ میوکو:این خانم به این حرف که در خانه امتحان نکنید گوش نکرد. او پس از اینکه پزشکان او را از انجام جراحی های بیشتر منع کردند دست به کار احمقانه ای زد. او پس از شنیدن جواب منفی پزشکان متعدد به منزل رفت و روغن مصرف شده را زیر پوست خود تزریق کرد. نتیجه را هم که خودتان مشاهده می کنید. این خانم 50 ساله در جوانی اش به عنوان مدل بوده است.

رکورد داران جراح پلاستیک در دنیا

چه کسانی در جراحی پلاستیک رکورددار هستند؟+ تصاویر

چه کسانی در جراحی پلاستیک رکورددار هستند؟+ تصاویر
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 35
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 29 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف