نمناک اخبارجامعه زنده شدن دختر جوان مرده در مسجد سلیمان + جزئیات
زنده شدن مرده ، زنده شدن مرده در مسجد سلیمان
دختر جوان بعد از ایست قلبی در مراسم ختم مادربزرگش به بیمارستان مسجد سلیمان اعزام شد. جزئیات زنده شدن دختر جوان را در ادامه بخوانید.
تاریخ انتشار : 12 مهر 1397

زنده شدن مرده در بیمارستان مسجد سلیمان

ایران: دخترجوانی که درمراسم ختم مادربزرگش دچار ایست قلبی شده و مرده بود از سوی خانواده اش به اورژانس قدیمی ترین بیمارستان کشوردرمسجدسلیمان اعزام شد که پس از ساعت ها تلاش کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره)صنعت نفت به زندگی برگشت. 

دکترخدامراد ممبینی پزشک معالج این دخترجوان با اعلام این مطلب گفت:هنگامی که این بیماربه مرکز اورژانس این بیمارستان آورده شد هیچگونه علائم حیاتی نداشت. دستگاه مانیتورینگ اکوکاردیوگرافی بخش اورژانس این بیمارستان هیچگونه علامت ضربان قلب را نشان نمی داد اما کادر درمانی و تیم پزشکی با کمک خدا و به وسیله دستگاه شوک بیمار را احیا و به بخش سی سی یو انتقال دادند. 

نرگس خورشیدی بیمار احیا شده گفت:در مراسم ختم مادربزرگم یک لحظه احساس کردم تنفسم غیرطبیعی شده و حالت عادی ندارم دیگر چیزی متوجه نشدم اما الان احساس می کنم دوباره متولد شده ام.

انتهای پیام/م

ماجرای زنده شدن دختر جوان فوت شده در مسجد سلیمان

زنده شدن دختر جوان مرده در مسجد سلیمان + جزئیات
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 57
این مطلب مفید بود ؟ 44 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف