امیرعلی دانایی و لادن مستوفی

ماجرای ارتباط انسان و شیطان در سریال خواب زده

تاریخ انتشار : 30 آبان 1398کد مطلب : 7309زمان مطالعه : 2 دقیقه
خواب زده اولین سریال سیروس مقدم در شبکه نمایش خانگی است که با داستانی از رابطه انسان و شیطان به نمایش خانگی می آید.

سریال خواب زده به زودی در نمایش خانگی

سیروس مقدم کارگردان نام آشنایی که با ساخت سریال پایتخت برای همه مخاطبان تلویزیون شناخته شده است با اولین سریال نمایش خانگی اش مهمان خانه های مردم میشود.

سریال خواب زده به کارگردانی سیروس مقدم، تهیه کنندگی الهام غفوری و نویسندگی سعید نعمت الله سریالی در ژانر ماورایی است که به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

تصویربرداری سریال خواب زده حدود یک ماه پیش به اتمام رسید و با پایان مراحل فنی احتمال توزیع این سریال در آینده ای نزدیک بسیار زیاد است.

سریال خواب زده

سیروس مقدم که سابقه ساخت سریال هایی چون روز حسرت و اغما را در کارنامه هنری اش دارد باز هم به سراغ ساخت سریالی از این جنس رفت و به مانند سریال اغما رابطه انسان و شیطان با داستانی ماورایی در این سریال به تصویر کشید.

مهدی سلطانی

رابطه بین انسان و شیطان و تاثیر شیطان بر زندگی انسان با داستانی پرهیجان در سریال جدید سیروس مقدم به تصویر کشیده شد و به زودی توزیع فصل اول این سریال آغاز میشود.

امیرعلی دانایی و لادن مستوفی

کوروش سلیمانی ، مهدی سلطانی ،علیرضا شجاع نوری، لادن مستوفی و ریحانه پارسا، پریوش نظریه، سام درخشانی، ایرج نوذری، لادن مستوفی، سیما بابایی، فرید سجاد حسینی و امیر علی دانایی بازیگران سریال خواب زده را تشکیل میدهند.

امیرعلی دانایی و لادن مستوفی

ساخت سریال هایی با داستان های ماورایی و به نمایش گذاشتن ارتباط بین انسان و شیطان ، عالم برزخ و دنیا از سالهای گذشته در تلویزیون آغاز شده است و سیروس مقدم با ساخت دو سریال روز حسرت و اغما یکی از کارگردان هایی است که این داستان پرداخته است و بار دیگر در اولین سریال نمایش خانگی اش این داستان را تکرار خواهد کرد.

او یک فرشته بود ، پنج کیلومتر تا بهشت ، اغما ، روز حسرت ، کمکم کن ، ملکوت ، سقوط یک فرشته و سی امین روز از جمله سریال های تلویزیونی هستند که با روایتی از داستان ارتباط روح با عالم برزخ، ارتباط انسان و شیطان ساخته شده اند.

سریال خواب زده با داستانی ماورایی در نمایش خانگی

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : عکاس:علی بیات / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی