سریال های نوروز 99

سریال های نوروز 99 در شبکه های مختلف تلویزیون

تاریخ انتشار : 17 آذر 1398کد مطلب : 5888زمان مطالعه : 2 دقیقه
در حالی که بیش از سه ماه تا فرارسیدن نوروز زمان باقی است ساخت سریال های نوروز 99 برای پخش از شبکه های مختلف سیما آغاز شده است.

با سریال های نوروز 99 بیشتر آشنا شوید

سریال های مناسبتی یکی از ماندگارترین سریال های تلویزیونی هستند که در ایامی چون نوروز، ماه رمضان و ماه محرم ساخته میشوند. شبکه های مختلف سیما در چند ماه مانده به نوروز ساخت سریال های مناسبتی این ایام را آغاز کرده اند.

در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی سریال های نوروز 99 در شبکه های مختلف سیما می پردازیم.

پایتخت سریال نوروزی شبکه یک

سریال پایتخت به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری یکی از سریال های پرطرفدار تلویزیون است که ششمین فصل آن نوروز امسال در شبکه یک سیما روی آنتن میرود.

فصل ششم سریال پایتخت در 15 قسمت برای پخش در نوروز 99 از شبکه یک سیما در حال ساخت است و بازیگرانی چون محسن تنابنده، ریما رامین فر، احمد مهران فر، مهران احمدی، هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، نسرین نصرتی، سارا و نیکا فرقانی در آن به ایفای نقش می پردازند.

فصل اول سریال پایتخت در نوروز 90، فصل دوم و سوم آن در نوروز 92 و 93 پخش شد و فصل چهارم در ایام ماه رمضان سال 94 پخش شد و پنجمین فصل آن باز هم به پخش نوروزی رسید و در ایام نوروز 97 روی آنتن شبکه یک سیما رفت.

بازیگران پایتخت 6

کامیون سریال نورزی شبکه دو

قصه های کامیون به کارگردانی مسعود اطیابی سریال نوروز 99 در شبکه دو سیما است که در 30 قسمت به تهیه کنندگی ابراهیم آرزو و شهرام دانش پور درحال است.

در خلاصه داستان سریال قصه های کامیون آمده است: نادر پیشکسوت فوتبال مدتی است که روی کامیون باربری دوستش کار می کند. صابر، وحید و اشکان سه دانشجویی هستند که به دلیل مشکلاتی توسط صاحبخانه اثاثیه شان به خیابان ریخته شده است. نادر و دانشجوها با هم آشنا می شوند که این آشنایی زمینه ساز اتفاقات مختلفی در روند داستان می شود.

مهدی هاشمی و نسرین مقانلو، جهانبخش سلطانی، بیتا سحرخیز، علی عامل هاشمی، سپند امیرسلیمانی، بهنام شرفی، آرزو نبوت، سیاوش مفیدی، گیتی قاسمی، ماهان عبدی، مهسا طهماسبی، هادی مرتضی زاده و... در سریال قصه های کامیون به ایفای نقش می پردازند.

مسعود اطیابی

دوپینگ سریال نوروزی شبکه سه

دوپینگ سریال احتمالی شبکه سه برای ایام نوروز 99 است که به کارگردانی رضا مقصودی ،تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی و نویسندگی رضا مقصودی و افرا جورابلو آماده ساخت برای پخش در ایام نوروز میشود.

رضا مقصودی

سریال های نوروز 99 از فصل شش پایتخت تا کامیون و دوپینگ

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی