نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون زمان پخش سری سوم مسابقه فرمانده از شبکه سوم
مسابقه فرمانده ، مستند مسابقه فرمانده
سری سوم مستند مسابقه ی جذاب و پرطرفدار فرمانده از امشب 15 آذر از شبکه سه سیما روی آنتن میرود.
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

زمان پخش سری سوم مسابقه فرمانده

فرمانده مستند مسابقه ای تلویزیونی است که در قالب برنامه ای واقع نما خانه مستند انقلاب اسلامی تولید شده است. ایده این مستند مسابقه در سال 1390 شکل گرفت و آغاز پخش اولین سری این برنامه از سال 1393 در شبکه افق آغاز شد.

سری سوم مستند مسابقه فرمانده از روز دوشنبه 15 آذر 1395 روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت.

مستند مسابقه فرمانده که پیش از این در شبکه افق روی آنتن رفته، موفق شده بود نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. بر همین اساس فرمانده 3 از روز دوشنبه 15 آذر روی آنتن شبکه سوم سیما خواهد رفت و هر روز هفته به جز روزهای جمعه از ساعت 17:30 به نمایش درخواهد آمد.

مسابقه فرمانده

پخش مسابقه فرمانده از شبکه سه

در این مستند مسابقه، رقابت میان دو گروه در آیتم های دشوار متفاوتی زیر نظر یک فرمانده نظامی به تصویر کشیده می شود. در این آیتم ها گروه ها به صورت واقعی در شرایط دشوار قرار می گیرند و مکلف می شوند از این مراحل دشوار که شباهت به دوره های تکاوری دارد، به سلامت عبور نمایند.
از نکات جالب این مستند مسابقه آن است که فردی که به عنوان فرمانده در این برنامه حاضر است سردار شهید حاج محمد ناظری است و در این برنامه می توان آخرین تصاویر از زندگی پر افتخار این شهید عالیقدر را مشاهده کرد.

مسابقه فرمانده

سری جدید مستند مسابقه فرمانده

گفتنی است مستند مسابقه فرمانده 3 که حامد شکیبانیا کارگردانی آن را بر عهده دارد محصول خانه مستند انقلاب اسلامی است.

در این برنامه سرگرمی محور اگرچه در قالب واقع نمایش افراد، مکان ها و موقعیت ها در ذهن سازندگان اثر طراحی شده اما واکنش شرکت کننده این مسابقه به قدری آزاد و غیرقابل پیش بینی است که حتی می تواند ادامه مسابقه را تحت الشعاع قرار دهد. در این مسابقه نفرات شرکت کننده در دو گروه تقسیم شده و رقابت می کنند.

زمان پخش سری سوم مسابقه فرمانده از شبکه سوم

زمان پخش سری سوم مسابقه فرمانده از شبکه سوم
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 98
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 89 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف