نمناک اخباراقتصاد سود سهام عدالت 97 چقدر است و کی واریز میشود؟
سود سهام عدالت ، سود سهام عدالت چقدر است
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی از زمان واریز سود سهام عدالت در سال 97 خبر داد.
تاریخ انتشار : 23 آبان 1397

سود سهام عدالت اعلام شد

مهر:مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مجموع سود سال مالی 96 نزدیک به 25 تا 30 درصد نسبت به سال 95 افزایش خواهد یافت، گفت:تلاش می کنیم دی ماه سود سهام عدالت مشمولان را واریز کنیم. 

جعفر سبحانی با بیان اینکه مجموعه سود مصوب سال 95 برای سهام عدالت 3800 میلیارد تومان بود، اظهار داشت:تاکنون 3350 میلیارد تومان سود سهام عدالت بین بیش از 40 میلیون مشمول توزیع شده است. 

به گزارش مهر مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی افزود:از این میزان 250 میلیارد تومان باقی مانده که برای 7 میلیون نفری است که شماره شبا بانکی خود را یا ثبت نکرده اند و یا برای ثبت دیر اقدام کرده اند که البته این سود برای مشمولان سپرده گذاری خواهد شد و باطل نمی شود. 

وی با اشاره به سود سال مالی 96 سهام عدالت، گفت:مجامع بیشتر شرکت ها برگزار شده و تنها یک شرکت هنوز سود خود را اعلام نکرده است که البته سود چندان زیادی هم ندارد. 

سبحانی افزود:بر اساس آنچه تاکنون ثبت شده، مجموع سود سال مالی 96 نزدیک به 25 تا 30 درصد نسبت به سال مالی 95 افزایش خواهد داشت. 

سبحانی ادامه داد:در واقع کسانی که سود 80 هزار تومانی دریافت کرده بودند امسال حدود 110 هزار تومان و کسانی که سود 150 هزار تومانی دریافت کرده بودند نیز حدود 200 هزار تومان سود دریافت خواهد رسید. 

وی گفت:تلاش می کنیم دی ماه سال جاری، سود سال مالی 96 را بین مشمولان سهام عدالت توزیع کنیم.

انتهای پیام/م

زمان واریز سود سهام عدالت سال 97 و مبلغ سود سهام عدالت

سود سهام عدالت 97 چقدر است و کی واریز میشود؟
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 64
این مطلب مفید بود ؟ 34 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف