نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون شبنم فرشادجو به جمع بازیگران سریال گسل پیوست
سریال گسل ، بازیگر جدید سریال گسل
شبنم فرشادجو بازیگر سریال در حاشیه به جمع بازیگران سریال گسل به کارگردانی علیرضا بذرافشان پیوست.
تاریخ انتشار : 6 اردیبهشت 1396

شبنم فرشادجو بازیگر جدید سریال گسل

شبنم فرشادجو بازیگر سریال درحاشیه به جمع بازیگران سریال گسل پیوست و قرار است به زودی جلوی دوربین این مجموعه تلویزیونی برود . سریال گسل مجموعه کمدی اجتماعی است که قرار است اواخر تابستان روی آنتن شبکه سه برود.

تصویربرداری سریال گسل به کارگردانی علیرضا بذرافشان ادامه دارد و یک بازیگر جدید هم به جمع بازیگران آن اضافه شده است.شبنم فرشادجو در نقش خواهر اعتبار به این سریال اضافه شده و مقابل دوربین رفته است.

بازیگران و داستان سریال گسل

شهرک دانشگاه یکی از لوکیشن های اصلی و خانه شخصیت اعتبار با بازی بیژن امکانیان است.در سریال گسل، بیژن امکانیان در نقش محسن اعتبار، فلور نظری لیلا همسر اعتبار، سام درخشانی عرشیا، کارمند و محافظ اعتبار، محمد فیلی پدر اعتبار، مهتاج نجومی مادر عرشیا، ستاره حسینی مرضیه اعتبار فرزند محسن و لیلا نقش آفرینی می کنند.

سریال گسل

شبنم فرشادجو در سریال درحاشیه

محدوده غرب تهران، کلانتری، بیمارستان، خانه و ... از دیگر لوکیشن های گسل است.
سام درخشانی، بیژن امکانیان، فلور نظری، مهتاج نجومی، محمد فیلی، سامان دارابی، کاوه سماک باشی، طوفان مهردادیان، رامتین خداپناهی، افشین نخعی، ستاره حسینی، نیکی محرابی، شبنم فرشادجو از بازیگران این سریال هستند.

سریال گسل

سام درخشانی در سریال گسل

گسل با نام قبلی «بی نمک» کمدی اجتماعی سیاسی است که در 30 قسمت برای شبکه سه سیما تولید می شود به احتمال فراوان اواخر تابستان سال 96 از شبکه سه سیما پخش می شود.

سریال گسل

سریال گسل با بازی فلور نظری

قصه این سریال درباره یک معاون وزیر است و سام درخشانی نقش بادیگارد و محافظ وی را بازی می کند که داستان حول محور او می چرخد.

شبنم فرشادجو به جمع بازیگران سریال گسل پیوست

شبنم فرشادجو به جمع بازیگران سریال گسل پیوست
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف