نمناک دنیای مدگوناگون شلوار دمپا گشاد با چه کفشی ست میشود؟
شلوار دمپا گشاد ، شلوار گشاد دخترانه
پوشیدن شلوار دمپا گشاد خوب است اما به شرطی که بدانید آن را با چه مدل کفشی ست کنید، انتخاب کفش مناسب با شلوار گشاد شما را خوش استایل میکند.

ست کفش با شلوار دمپا گشاد

ست کردن کفش با شلوارهای تنگ راحت تر از شلوارهای دمپا گشاد است زیرا با شلوارهای تنگ میتوانید هر کفشی که دوست دارید بپوشید اما شلوارهای دمپا گشاد اینگونه نیستند و با هر چیزی ست نمیشوند پس باید در انتخاب کفش دقت کنید.

شلوار دمپا گشاد

کفش مناسب برای شلوار دمپا گشاد

اگر اهل پوشیدن شلوارهای دمپا گشاد هستید در این بخش از نمناک همراه ما باشید تا بدانید چه کفش هایی را میتوانید با شلوارهای گشاد ست کنید.

کفش های لژ دار

کفش های لژدار انتخاب خوبی برای ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد هستند و جلوه خوبی به آن ها میبخشند، راه رفتن هم با کفش های لژدار راحت است و میتوانید خوشتیپی با شلوار گشاد و کفش های لژدار را تجربه کنید. اگر قد کوتاهی دارید و با کفش های پاشنه بلند نمیتوانید درست راه بروید بهترین گزینه برای شما کفش های لژدار هستند که هم قدتان را بلند تر نشان میدهند و هم راه رفتن با آن ها راحت است.

ست شلوار و کفش

کفش لژدار با شلوار دمپا گشاد

کفش های پاشنه بلند

بهترین کفشی که میتوانید با شلوارهای دمپا گشاد ست کنید کفش های پاشنه بلند هستند، وقتی شلوارهای دمپا گشاد را با کفش های پاشنه بلند میپوشید یعنی خوشتیپ بودن خود را تضمین کرده اید . ترکیب شوار دمپا گشاد با کفش پاشنه بلند یک ترکیب بی نظیر است که شما را باکلاس و خوش استایل نشان میدهد.

کفش پاشنه بلند

کفش مناسب شلوار دمپا

کفش اسپرت

شلوارهای دمپا گشاد را دختران جوان با کفش های اسپرت و بدون پاشنه ست میکنند، ست شلوار گشاد و کفش اسپرت انتخاب خوبی برای دختران و خانم های جوان است.

کفش اسپرت

شلوار دمپا گشاد با کفش اسپرت

 

شلوار دمپا گشاد را با چه کفشی بپوشیم؟

شلوار دمپا گشاد با چه کفشی ست میشود؟
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 24
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 20 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف