شیمی درمانی
در این مطلب با مردی آشنا می شوید که 5 سال مسکن مصرف می کرد و تحت شیمی درمانی بود اما مبتلا به سرطان نبود !

مرد بینوا 5 سال اشتباها بدون آنکه مبتلا به سرطان باشد شیمی درمانی شد!!

مردی دهل کلرادو ادعا می کند پس از تشخیص بیماری نادر سرطان توسط پزشکان متعدد پنج سال است که تحت شیمی درمانی و مصرف مسکن قرار دارد، اما در این میان اتفاقاتی رخ داده که بسیار ناراحت کننده است ، اتفاقی ناراحت کننده که جزئیات آن را در این بخش از نمناک خواهید خواند .
کابوس "جیمز" ، یکی از ساکنان ، در کلرادو پنج سال پیش شروع شد او به بیمارستان به دلیل درد شدیدی که زیر بغل داشت رفت. پزشک به او گفت آزمایش ها نشان می دهد که دو ناهنجاری در سمت چپ ریه وجود دارد. پس از نمونه برداری ریه تشخیص داده شد او مبتلا به لانگرهانس Cell Histiocytosisکه یک نوع نادر از سرطان است که باعث ایجاد سلول هایی در بخش هایی از بدن می شود، که به بافت ها آسیب می رساند و در نهایت منجر به مرگ می شود.
با شنیدن این خبر ناراحت کننده ، او با پزشکان در ، دلتا، گراند جانکشن و دنور دیدار کرد و همه تایید کردند که او مبتلا به این بیماری است. اما معلوم شد همه چیز غلط است.

ماجرای مردی بدون داشتن سرطان 5 سال شیمی درمانی شد 

"جیمز " آن ها گفتند من تنها کسی در کلورادو هستم که مبتلا به این بیماری شده است می خواستم بمیرم زیرا شیمی درمانی بد است."
بنابراین فقط از مسکن ها برای مقابله با درد ناشی از شیمی درمانی استفاده می کرد و امیدوار بود جان خود را نجات دهد. اما مساله این بود که حالش بهتر نمی شد .سال گذشته، او به دیدن دکتر لی (پزشک اصلی اش در بیمارستان بود)مراجعه کرد تا بپرسد چرا اوضاع در حال بهبود نیست، اما فهمید "لی" دیگر در بیمارستان نیست. به دلایلی عجیب، آن ها حتی به خود زحمت ندادند تا بیماران را مطلع کنند، بنابراین او فقط فهمید که پزشک او دیگر در آنجا کار نمی کند، درحالی که در اتاق انتظار، منتظر است.
مردی که 5 سال شیمی درمانی کرد ولی سرطان نداشت

مردی که 5 سال شیمی درمانی شد اما سرطان نداشت

اما اخراج دکتر "لی" به خاطر نجات "جیمز" (اگر می توانید آن را صدا بزنید)به این معنی است که باید دنبال پزشک جدید بگردید. و این پزشکی بود که در سال گذشته تشخیص بیماری را داد

" او مرا صدا زد و به من گفت که هرگزلانگرهانس نداشته ام. من بیماری به نام واسکولیت دارم، و او گفت اگر پنج سال پیش درمان می شدی، خوب بود . "جیمز "به ان بی سی گفت:" اما اکنون به قدری بد شده است که آن را ونگر می نامند، آن ها چیزی را درمان کردند که من حتی آن را نداشتم و این به نوعی غم انگیز است … می دانید من فکر می کنم کسی باید پاسخگو باشد."

متاسفانه تشخیص درست بیماری "جیمز"سخت تر از درمان او به خاطر کمبود شدید پزشک مفصل در غرب کلرادو بود.
دکتر جسیکا ، ، متخصص مرکز ورم مفاصل کلورادو غربی گفت:" با تشخیص اینکه ما نزدیک به هزاران مراجعه بیمار جدید داریم، می تواند شش تا هشت ماه یا حتی یک سال طول بکشد. بسته به بیماری و مسئله ای که دارند. در این میان، "جیمز" هنوز باید با عواقب شیمی درمانی غیر ضروری دست و پنجه نرم کند. وی مبتلا به سرطان لوزوالمعده شده که پزشکان می گویند این بیماری از داروهای قوی سرطان ناشی می شود و دو بار در بیمارستان بستری شده است. دکتر لی، به دلیل تشخیص اشتباهش باید در دادگاه حضور پیدا کند و محاکمه شود.

 

بیماری که سرطان نداشت و 5 سال شیمی درمانی شد !

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
وبگردی