نمناک سرگرمیگوناگون بهبودی باورنکردنی صورت اسید پاشی دختر جوان + تصاویر
صورت اسید پاشی ، عکس صورت اسیدپاشی شده
صورت اسید پاشی مدلینگ 21 ساله بعد از چند ماه دیده شد ، او که دوره ی درمانی جدی را سپری کرده بود با بهبودی شگفت انگیز چهره اش نوشت " حالا زمان پایان دادن به پنهان شدن است".

بازسازی شگفت انگیز صورت قربانی اسیدپاشی

دختر جوان چند ماه پیش زمانی که همراه پسرعمویش داخل خودرو و پشت چراغ قرمز توقف کرده بودند قربانی اسیدپاشی خیابانی شد ، حادثه ای که در شرق لندن رخ داد و مدلینگ جوان هندی را به شدت دچار جراحت کرد حالا با نتیجه ی امیدوارکننده درمان باز منتشر شد.

Model horrifically burned in sick ‘acid attack’ shares incredible recovery photo

صورت اسید پاشی

عکس دختر جوان و پسرعمویش قبل از اسیدپاشی به صورتشان

صورت سوخته دختر قربانی اسید پاشی بهبود یافت

"رشام خان" در ماه ژوئن در بکتون از طریق پنجره ماشین مورد حمله اسیدپاشی قرار گرفت و دچار سوختگی شدید شد ، سوختگی در صورت و بدن او آثار دلخراشی را برجای گذاشته بود .طی چند ماه بعد از این حادثه "رشام" 21 ساله دوره درمانی خاصی را سپری می کرد و تمام این مدت هیچ تصویری از خود منتشر نکرد چرا که سوختگی صورت او برایش ناراحت کننده بود و دوست نداشت دیگران این ناراحتی را احساس کنند .

4 ماه از ان حادثه می گذرد و حالا مدلینگ جوان تصاویری جالب توجه از بهبودی خود منتشر کرده و نوشت "حالا زمان پایان دادن به پنهان شدن است". او عکسهایی از روند بهبودی خود منتشر و نظرات مثبت بسیاری دریافت کرد.بهبودی چهره اسیدپاشی شده "رشام" شگفت انگیز است و این نتیجه ی امیدواری و انگیزه ی بالای او در ادامه دوره های درمانی بود.

تصاویر دیدنی و امیدوارکننده از بهبودی صورت اسید پاشی شده "رشام"

صورت اسید پاشی

صورت اسید پاشی

چهره بهبود یافته دختری که صورتش با اسیدپاشی سوخته بود

صورت اسید پاشی

 

بهبودی باورنکردنی صورت اسید پاشی دختر جوان + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف