بهاره رهنما

علت کم کاری بهاره رهنما از زبان خودش + عکس

تاریخ انتشار : 9 خرداد 1394کد مطلب : 15457زمان مطالعه : 2 دقیقه
بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون که شاعر و نویسنده نیز میباشد در گفتگویی از دلایل کم کاری اش در عرصه بازیگری گفت.

بهاره رهنما که در سال گذشته عنوان پرکارترین زن تئاتر را داشته این روزها به شدت در عرصه بازیگری کم کار شده و بیشتر مشغول نویسندگی میباشد.

بهاره رهنما بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار تئاتر باشگاه خبرنگاران از علت کم کاریش در سینما و تلویزیون گفت:تئاتر و ادبیات همه نیازهای روحی و زمانم را پر می کنند به همین دلیل است که در  عرصه سینما و تلویزیون کم کار شده ام و چون نویسنده و داستان نویس حرفه ای هستم در کنار آن مجموعه شعری را با عنوان زن باران که جزو پرفروش ترین کتاب های نشر نگاه شد، را نوشتم اما ادعای این که شاعر هستم را ندارم و این مجموعه لحظه های شعر سپیدی است که در کنار 20 سال نویسندگی آمد.
 
بهاره رهنما و بهنوش بختیاری 
 
وی افزود:به همین علت در سینما و تلویزیون، نسبت به حدود 4،5 سال قبل گزیده تر کار می کنم و اگر اثری باشد که دلم را ببرد و جای کار داشته باشد آن را می پذیرم، همانطور که دوست داشتم با کمال تبریزی کار کنم و نقشم را در «طبقه حساس» با وجود کوتاه بودن آن پذیرفتم،چرا که برایم جذاب بود و خوشبختانه دیده شد؛ یا در آخرین کار تلویزیونیم، در خوب،بد،زشت که با منوچهر هادی، از  کارگردانان خوب تلویزیون همکاری داشتم که آن هم مورد توجه قرار گرفت. 
 
این بازیگر تصریح کرد:من هیچ وقت در سینما آدم پرکاری نبودم،مگر  10 سال پیش که در سینمای کمدی و تجاری بیشتر فعالیت می کردم ؛ ولی واقعیت این است که فرد به مرور زمان سن،موقعیت و همه چیزش تغییر می کند و باید انتخاب کند ، چرا که نمی تواند در همه عرصه ها خیلی پرکار باشد، حتی با وجود این که من آدم با انرژی هستم اما واقعأ ممکن نیست.
 
رهنما اظهار داشت:در سال های گذشته به طور مداوم، عنوان پرکارترین زن تئاتر را داشتم و نمی خواهم این موقعیت را با چیز دیگری عوض کنم.
وی در خصوص تئاتر جدیدش گفت:انگار در چشم های تو اسب می دود عنوان نمایشی است که به تازگی روی صحنه ی سالن مکتب تهران رفته است و تا حدود یک ماه دیگر ادامه دارد.
 

بهاره رهنما ، علت کم کاری بهاره رهنما از زبان خودش + عکس

3.829
این مطلب مفید بود ؟227
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
برچسب :
وبگردی