علی کریمی

حمله دوباره علی کریمی به کارلوس کی روش

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1396کد مطلب : 65212زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی کریمی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت که اخیرا درگیری های رسانه ای با سرمربی تیم ملی داشته است، از کارلوس کی روش با لفظ عجیبی یاد کرده است.

حمله کلامی علی کریمی درباره قرارداد کارلوس کی روش

علی کریمی در جریان گفت و گو با رئیس هیات فوتبال خراسان با اظهارات تند خود قرارداد کارلوس کی روش را به قرارداد ترکمنچای تشبیه کرد و گفت:چرا هیچ کسی به این پرونده ورود نمی کند!
چرا کسی نمی گوید که سباستین در تیم ملی چکار می کند؟ او چون مربی روزمزد است در حال حاضر با بازیکنان تیم ملی کار می کند تا حقوق بگیرد!
اینکه بازیکن برود در اردوی تیم ملی دوچرخه بزند بعد استخر سونا برود که کار شاقی نیست مگر مربیان ما نمی توانند خودشان چنین کاری انجام دهند؟ ما مربی بزرگ خارجی آوردیم که در کنار چند مربی ایرانی کار یاد بگیرند اما در حال حاضر چنین اتفاقی رخ نمی دهد چون کی روش حاضر به انجام این کار نیست!
برادران هم در واکنش به این اظهارات اعلام کرد:اطلاعات من از شما درباره این قرارداد بیشتر است اما اعتراض نباید با جار و جنجال باشد.

علی کریمی

حمله دوباره علی کریمی به کی روش

درگیری علی کریمی با رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی

پس از پایان دیدار پدیده و سپیدرود که با برتری یک گله پدیده ای ها به پایان رسید، علی کریمی، سرمربی سپیدرود رشت به دنبال مشاهده صحنه گل آفساید تیمش در دقایق پایانی مسابقه بود اما مسئولان ورزشگاه تکرار این صحنه را در اسکوربورد به نمایش نگذاشته بود همین موضوع سبب شد علی کریمی به این موضوع و ندیدن صحنه مشکوک اعتراض کند.

در پایان بازی علی کریمی سرمربی سپیدرود با شمس در حال صحبت بود در شرایطی که طرفین به آرامی در حال صحبت بودند برادران رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی جلو آمد و گفت چرا در این مورد صحبت می کنید و اصلا نیازی نیست این تصاویر را نشان دهند.

این ماجرا پس از پایان کنفرانس های خبری دو تیم که با حضور مهاجری و امامی فر برگزار شد، با وساطت مهاجری و سایر مسئولان برگزاری مسابقه ختم به خیر شد و طرفین با روبوسی به این ماجراپایان دادند.

حمله دوباره علی کریمی به کارلوس کی روش

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
برگرفته از تابناک -ایسنا / ر
وبگردی