تولد
بارداری بی علامت
پدری که دخترش را برای مداوای درد کلیه به بیمارستان برده بود با صحبت های پزشک معالج شوکه شد، اما ماجرا حقیقت داشت و جای تعجبی نبود.

دلیل عجیب کلیه درد زن جوان همه را شوکه کرد

پیش از این هم موارد جالب بسیاری را درباره زایمان های عجیب و غریب در بخش گوناگون نمناک خوانده اید، در ادامه همان داستان ها، ماجرای زن جوانی را که در این مطلب خواهیم گفت دنبال کنید.

"راشل" به دلیل درد قادر به انجام هیچ کاری حتی خوابیدن با مسکن هم نبود. شکل دردهایش به گونه ای بود که او و اطرافیانش را به درد کلیه مشکوک میکرد. به دلیل ترس از دوره های درمان بیماری های کلیوی، تمام سعیش را کرد تا به بیمارستان مراجعه نکند اما در نهایت مجبور شد تا به همراه پدرش به نزدیک ترین مرکز درمانی مراجعه کند.

پزشک بعد اطلاع از شرح وضعیت او، آزمایشاتی را انجام داد اما مشکل کلیوی در کار نبود برای همین، زن جوان را به پزشک زنان و زایمان ارجاع داد. متخصص زنان و زایمان از او سوالاتی پرسید و در انتها گفت که ممکن است موردی داخل رحم "راشل" باشد برای همین بایستی فورا سونوگرافی انجام شود.

بارداری بی علامت

دردهای کلیه علامت زایمان بود

نتیجه سونوگرافی باورنکردنی بود، پزشک ابتدا ماجرا را به "راشل" نگفت و از او سؤال کرد که آیا در این مدت احساسی مشابه باردار بودن داشته یا خیر. راشل هم به او گفت که به دلیل سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) دچار قاعدگی نامنظم است و 12 ماه پیش آخرین قاعدگی خود را تجربه کرده است و به همین دلیل برایش عادی است که مثل خانم های باردار توقف پریودی داشته باشد.

پزشک با لبخند گفت:تو بارداری و جالب اینجاست که فرزندت در حال متولد شدن است برای همین باید فورا برای زایمان آماده شوی.

"راشل" و پدرش در شوک بودند و این ماجرا برایشان قابل قبول نبود تا اینکه تصاویر سونوگرافی حقیقت را به آنها ثابت کرد. همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد و تمام زندگی او تنها در یک بعد از ظهر تغییر کرد. این زن جوان ساعاتی بعد همراه پسرش از اتاق زایمان خارج شد. همسر او به دلیل ماموریت کاری کنار او نبود اما پیام تولد پسرشان برایش ارسال شد.

طبق گفته پزشک معالج، مدت زمان بارداری راشل حدوداً 37 هفته و نیم بود، اما او در کمال تعجب از این ماجرا اطلاعی نداشت و تمام این مدت هیچ علامتی را احساس نکرده بود.

شوک پدر بعد برملا شدن راز داخل شکم دخترش!!

4.394
این مطلب مفید بود ؟8014
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی