نمناک سبک زندگیروابط عاطفی مردان کوتاه قد بهترین انتخاب برای ازدواج!
مردان کوتاه قد ، مردان کوتاه قد در ازدواج
اغلب خانمها دوست دارند که همسری قد بلند داشته و داشتن قد بلند را یکی از معیارهای ازدواج می دانند. اما مطالعات جدید محققان نشان می دهد که مردان کوتاه قد در ادواج و زندگی مشترک موفق تر می باشند.

مردان کوتاه قد ؛انتخابی مناسب برای ادامه زندگی

قد بلند و خوش هیکل ، درآمد بالا ، خوشتیپ و ... از معیارهای دختران امروزی برای امتخاب همسر آینده است.درصد زیادی از خانم ها یکی از معیارهای مهم خود برای انتخاب همسر را داشتن قدبلند عنوان می کنند. باور عموم جامعه این است که مرد باید از همسر خود بلندتر باشد و به همین دلیل بسیاری از دختران قدبلند برای یافتن همسر دچار مشکل می شوند. موارد زیادی پیش آمده که دو طرف با وجود داشتن تفاهم فقط به دلیل نامتناسب بودن قد از ازدواج صرف نظر کردند. اما یک مطالعه که چند وقت پیش منتشر شد تمام این باورها و ایده آل ها را زیر سؤال برد. این نتایج تحقیق نشان می دهد که مردان کوتاه قد بهترین انتخاب برای زندگی مشترک می باشند.

خصوصیات مردان کوتاه قد

مرد ایده آل برای شریک زندگی مردی است که درآمدی خوب داشته باشد و همواره آراسته و وفادار باشد و کمی قدش از متوسط پایین تر باشد. بر خلاف نظر عموم که تصور می کنند مردان قدبلند، تیره و خوش تیب گزینه های بهتری هستند، مطالعات نشان داده است که در زندگی مشترک، مردان ایده آل خصوصیات دیگری دارند.
مطالعات نشان داده است که صرف نظر از جذابیت های ظاهری، مردان کوتاه تر و تیره و در عین حال شیک پوش می توانند شریک های بهتری باشند. در واقع مردان کوتاه تر معمولا درآمد بیشتری دارند و بیشتر امکان دارد که در زندگی مشترک وفادار بمانند و علاوه بر این دوستان و روابط اجتماعی بهتری دارند و به قولی از این طریق یک سر و گردن از همتایان قد بلند خود بالاتر هستند.
در واقع در روابط طولانی همچون ازدواج مردان کوتاه قد بسیار مطلوب تر از مردان بلندقد هستند. نتایج تحقیقی که بر روی 5هزار خانواده انجام شد، نشان داد که مردان آن خانواده ها که بین 23 تا 45 سال بودند و در دو دسته کوتاه قد و بلندقد قرار داشتند، نشان داد که مردان کوتاه قد طلاق های کمتری دارند و بیشتر در انجام کارهای خانه به همسر خود کمک می کنند و به طور کلی نان آور بهتری هستند.

مردان کوتاه قد بهترین انتخاب برای ازدواج!

مردان کوتاه قد بهترین انتخاب برای ازدواج!
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 50
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 39 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف