مرگ کودک
نوزادی که داخل اتومبیل مانده بود، گرمای بیش از حد این اتومبیل باعث مرگ این کودک 3 ماهه شد.

مرگ ناگوار کودک در اتومبیل در بسته

یکی از اتفاقاتی که این روزها باعث آزار و اذیت انسان ها در سطح کره زمین شده است،گرمای بیش از حد در سرتاسر زمین می باشد که تا کنون جان ده ها نفر را توانسته بگیرد.این یک پدیده ناگوار و ناخوشایندی است که تبدیل به یک معضل دردناک شده است و هر روز شاهد اتفاقاتی که در پی این اتفاق دردناک می افتند، هستیم.چرا که روز گذشته خبر کشته شدن ناگهانی نوزادی در صفحات مجازی به شدت منتشر شد که با واکنش های بسیار زیادی از جانب کاربران روبرو شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.
به گزارش میرور،روز گذشته نوزاد 3 ماهه ای بصورت غم انگیز و دردناک زمانیکه مادرش پس از خارج شدن از اتومبیل فراموش می کند که نوزادش داخل اتومبیل است،متاسفانه در گذشت.این یک حادثه بسیار بد و ناگواری است که این روز ها تبدیل به یک معضل مرگبار و خطرناک شده است.
 
مرگ در اتومبیل

کودکی که در اتومبیل جان خودش را از دست داد

مرگ کودک 3 ماهه داخل اتومبیل 

با این وجود زمانیکه مادر به نزد نوزاد خود می آید،متوجه گرمای بیش از حد داخل اتومبیل می شود و هر چقدر نوزاد سه ماهه اش را صدا میزند،هیچ واکنشی از نوزاد نمی بیند و بنابراین او را فورا به بیمارستان منتقل می کند که پزشکان بیمارستان اعلام کردند که متاسفانه نوزاد در اثر ماندن در داخل اتومبیل بسیار داغ جان باخته است.
مادر این نوزاد در مورد این اتفاق تاسف بار این گونه گفت:"من هنگامی قرار ملاقات با دوستم داشتم،به کل فراموش کردم کردم که نوزادم را به همراه خود بیاورم و اوتنها چند ساعت داخل اتومبیل تنها بود که در نهایت... .من هنوز باور نمی کنم که همچنین اتفاقی برای من و نوزادم افتاده است.بزرگترین آرزوی من این است که با انتشار زیاد این خبر در رسانه ها دیگر چنین بلایی برای هیچ پدر و مادری نیافتد".
پلیس نیز در حال بررسی و تجزیه و تحلیل این اتفاق ناگوار است و تاکنون اطلاعاتی در این مورد انتشار نیافته است.

مرگ نوزاد سه ماهه داخل ماشین در بسته

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
وبگردی