مسابقه جنجالی تسلا
تیم بریتانیایی برای ایجاد چالش میان اتومبیل های شناخته شده سوپر اسپرت، در طی اقدامی جالب تسلا مدل S را به چالش انداختند.

مسابقه جنجالی تسلا با سوپراسپرت های جهان

اتومبیل و یا به عبارتی صنعت اتومبیل در طول زمان پیشرفت زیادی داشته است که بیشترین و بالاترین میزان پیشرفت این صنعت در یک دهه گذشته بوده است که این روزها شاهد رونمایی اتومبیل های مفهومی که متعلق به اینده هستند، می باشیم که در میان بزرگترین شرکت های سازنده اتومبیل های لوکس که اتومبیل های مفهومی خود را رونمایی کرده اند، می توان به مرسدس، بی ام و، پورشه، دی اس، بنتلی، پورشه و... اشاره نمود که هر یک از این اتومبیل ها دارای ویژگی منحصر بفرد و خاص خودشان می باشند.

در میان این اتومبیل ها که در حال رشد و توسعه در زمینه خودران و الکتریکی بودن می باشند، می توان به شرکت آمریکایی تسلا موتورز اشاره مود که دارای محبوبیت فراوانی در زمینه ساخت اتومبیل های خودران و بسیار پیشرفته و در عین حال سریع و پر قدرت می باشد.

بعد از معرفی این اتومبیل توسط تسلاموتورز، توانست منجر به جلب نظر تعداد زیادی از منتقدین شود که بیشتر بتوانند از این اتومبیل منحصر بفرد اشکل بگیرند و این شرکت را زیر سوال ببرند!

از این رو خوشبختانه این اتومبیل الکتریکی و منحصر بفرد توانست از تمام آزمایش های ممکن با موفقیت به پیروزی برسد که اخیرا این اتومبیل توانست غوغایی برپا سازد که در صفحات مجازی به بیشترین میزان ممکن توانست دیده شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

جدال تسلا با سوپر اسپرت های جهان

جدال جنجالی تسلا مدل S با اتومبیل های سوپر اسپرت جهانی

اخیرا یک تیم بریتانیایی برای آنکه بتواند قدرت اتومبیل تسلا را با سایر اتومبیل های سوپر اسپرت بسنجد، در طی اقدامی جالب و دیدنی این آزمایش چند دقیقه ای را انجام دادند که توانست با حواشی متعددی روبرو شود.

در این جنجال اتومبیل های تسلا مدل S، بی ام دبیلو M5، مرسدس بنز AMG GT و پورشه پانامرا توربو اس ای هیبرید شرکت کردند که هر 4 اتومبیل یکی از شناخته شده ترین اتومبیل های 2018 میلادی هستند. همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، اتومبیل تسلا مدل S توانست سوپر اسپرت های شناخته شده را به چالش بکشد.

ویدیو مسابقه جنجالی تسلا با سوپراسپرت های جهان

مسابقه جنجالی تسلا با سوپر اسپرت های جهان + فیلم

54
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی