نیسان روگ
خودروی نیسان روگ هیبرید یک خودروی suv با موتور 2.0 لیتری است که در کنار موتور الکتریکی خود می تواند خروجی 176 اسب بخار را تولید کند.

نیسان روگ هیبریدی 2017

نیسان روگو 2017 با خود به روز رسانی های جزئی ظاهری، پیشرفت محتوا و مهم تر از آن اضافه کردن یک مدل هیبرید را به همراه دارد.

نسل نخست نیسان روگ برای اولین بار در سال 2007 معرفی شد. این نسل ظاهر متمایزی داشته و بین مدل های قشقایی و X-Trail قرار می گرفت؛ اما نسل دوم آن که در سال 2013 معرفی شد کاملاً با نسل جدید نیسان X-Trail یکسان شده بود؛ یعنی درحالی که نسل های قبلی هر دو مدل روگ و X-Trail کاملاً باهم متفاوت بودند، در نسل جدید عیناً مشابه هم شدند و در برخی بازارها با نام روگ و در برخی با نام X-Trail عرضه می شوند.

خودروی نیسان روگ هیبرید

مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

حال نیسان کراس اوور محبوب خود، روگ را برای سال 2017 مورد فیس لیفت و به روزرسانی قرار داده است. به روزرسانی های این خودرو شامل تغییرات ظاهری، ارائهٔ یک نسخهٔ هیبریدی جدید و ارتقاء تکنولوژی های ایمنی می شود. روگ جدید هنوز هم با همان موتور 2.5 لیتری با 170 اسب بخار قدرت و 237 نیوتن متر گشتاور عرضه می شد اما خریداران هم اکنون می توانند یک پیشرانهٔ 2 لیتری چهار سیلندر را به همراه سیستم نیروی کمکی هیبریدی انتخاب کنند.

مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

قدرت خروجی کلی نسخهٔ هیبریدی برابر با 176 اسب بخار است و به سیستم های توقف/حرکت و احیاکنندهٔ انرژی ترمزها نیز مجهز شده است. نیسان مصرف سوخت نسخهٔ دیفرانسیل جلوی روگ هیبریدی 2017 را 7.1 لیتر در شهر، 6.7 لیتر در جاده و 6.9 لیتر به صورت ترکیبی در هر صد کیلومتر اعلام کرده است درحالی که این اعداد در نسخهٔ چهارچرخ محرک به ترتیب به 7.6، 6.9 و 7.1 لیتر در هر صد کیلومتر افزایش پیدا می کند. هر دو نمونه در حدود 1.3 لیتر در هر صد کیلومتر مصرف کمتری نسبت به همتای بنزینی خود دارند. قیمت نسخهٔ هیبریدی جدید روگ 2017 هنوز اعلام نشده است اما نیسان این نمونه را تنها به صورت پنج نفره و در دو تیپ SV و SL ارائه می کند و تیپ S برای آن ارائه نمی گردد.
مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

روگ 2017 مجهز به نمونه ای جسورانه و بزرگ تر از جلوپنجرهٔ V شکل نیسان شده است که آن را به برادر بزرگ ترش مورانو شبیه کرده است. همچنین نه تنها جلوپنجره بزرگ تر شده بلکه پایین تر هم کشیده شده است. جهت تطابق با جلوپنجرهٔ جدید، در لبهٔ چراغ های جلو به صورت واضح ردیفی از LED کارشده که بازهم به شکل V بوده و بر سبک طراحی V شکل نیسان تأکیددارند. ویژگی جدید چراغ های عقب نیز شامل به کارگیری نوار LED بومرنگ شکل در داخل آن ها می شود درحالی که دسترسی به فضای بار هم به لطف تجهیز به درِ صندوق بار برقی با سیستم حرکت فعال، آسان تر شده است.
مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

در داخل اما شاهد به روزرسانی های گسترده ای نیستیم. استفاده از یک فرمان جدید D شکل به همراه تغییراتی جزئی در کنسول وسط از به روزرسانی های داخلی روگ 2017 هستند. همچنین تغییراتی در رودری ها و تریم صفحه آمپر صورت گرفته که مجموعهٔ این تغییرات، کابین خودرو را کمی لوکس تر از گذشته کرده است. علاوه بر این، می توان در تیپ SL، پکیج داخلی پلاتینیوم را سفارش داد که شامل صندلی های چرمی می شود.

مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

باوجود به روزرسانی های قابل توجهی که سال گذشته روی روگ انجام گرفت نیسان بازهم فناوری های ایمنی بیشتری را برای روگ جدی ارائه کرده است. کروز کنترل هوشمند، هشدار خروج از خط و سیستم پیشگیری از خروج از خط، سیستم های ایمنی جدید این کراس اوور هستند. سیستم ترمز اضطراری نیز در حال حاضر قابلیت تشخیص عابر پیاده را هم پیداکرده است. سیستم هشدار نقاط کور و همین طور هشدار ترافیک عقب هم جزء تجهیزات استاندارد تیپ SV شده اند.

 

مشخصات فنی نیسان روگ

خودروی نیسان روگ هیبرید 2017 

نیسان انتظار دارد که روگ 2017 به لطف طراحی خارجی بهبودیافته، گسترش گزینه های قوای محرکه و تکنولوژی های ایمنی بیشتر، به پرفروش ترین محصولش تبدیل شود. این درحالی که است که روگ در حال حاضر در بازار ایالات متحده پس از سدان آلتیما دومین محصول پرفروش نیسان محسوب می شود درحالی که در فروش تنها 2 هزار دستگاه با آلتیما اختلاف دارد.

مشخصات فنی نیسان روگ هیبرید 2017 + تصاویر

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از پدال نیوز - / ل
وبگردی