مهدی رحمتی

شکست های مهدی رحمتی مقابل تیم های قلعه نویی

تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396کد مطلب : 56730زمان مطالعه : 3 دقیقه
مهدی رحمتی تا به حال یازده مرتبه مقابل تیم های تحت هدایت قلعه نویی مسابقه داده است که رحمتی در لیگ برتر هیچ بردی مقابل قلعه نویی ثبت نکرده است.

درگیری مهدی رحمتی و قلعه نویی

بعد از اختلافات رحمتی و قلعه نویی، این دو هفت مرتبه رو به روی هم قرار گرفتند که در پنج بازی رحمتی شکست خورده است.
با تصمیم مدیریت استقلال، مهدی رحمتی همراه با مجتبی جباری از تیم کنار گذاشته شدند. اتفاقی که مذاق استقلالی ها خیلی خوش نیامد. ولی از یک سو حداقل برای یک هفته شاید به سود استقلال تمام شود. استقلال در این هفته مقابل امیر قلعه نویی قرار می گیرد.

سرمربی که در مصاف های اخیر مقابل مهدی رحمتی همیشه برنده بود. رحمتی معمولا حمایت سکوها را به نفع خودش تمام می کرد و قلعه نویی هم نتیجه پایان بازی.

تا به حال رحمتی یازده مرتبه مقابل تیم های تحت هدایت قلعه نویی مسابقه داده است. در چهار بازی نخستی که این دو بدون مشکل مقابل هم قرار می گرفتند، هر کدام دو برد به دست آورده بودند. ولی از زمانی که قلعه نویی و رحمتی به مشکل خوردند، آمار بردهای قلعه نویی با جهش عجیبی همراه شد.
بعد از اختلاف رحمتی و قلعه نویی، پنج بازی را قلعه نویی برد. در صورتی که رحمتی در لیگ برتر هیچ بردی مقابل قلعه نویی ثبت نکرد. تنها برد رحمتی در این مدت مربوط به دیدار جام حذفی است که با استقلال موفق به حذف تراکتورسازی شد. ضمن این که یک بار هم در آزادی ملوانی را برد که حکم سرمربیگری قلعه نویی صادر نشده بود و قلعه نویی بعد از دو هفته تمرین دادن ملوان، از این تیم جدا شد.
در مجموع یازده دیداری که رحمتی مقابل قلعه نویی قرار گرفته، هفت بار تیم های قلعه نویی پیروز شدند، سه برد برای رحمتی ثبت شده و یک مسابقه هم با تساوی به پایان رسید. ضمن این که رحمتی مقابل تیم های قلعه نویی فقط سه مرتبه کلین شیت کرد و گلی نخورد. در هشت مسابقه دیگر حداقل یک بار دروازه اش باز شد. 

مهدی رحمتی

کنار گذاشتن رحمتی به نفع استقلال است؟

 

قبل از درگیری

لیگ هشتم
قلعه نویی به استقلال برگشت و مهدی رحمتی در مس کرمان حضور داشت. در دیدار رفت رحمتی کلین شیت کرد و مس کرمان یک بر صفر استقلالِ قلعه نویی را شکست داد. اما در دور برگشت، استقلال دو بر یک تیم رحمتی را برد.

لیگ یازدهم
بعد از دو قهرمانی مشترک قلعه نویی و رحمتی در سپاهان مسیر این دو از هم جدا شد. سرمربی تیم به تراکتورسازی رفت و رحمتی هم دوباره پیراهن استقلال را پوشید. در دیدار رفت که استقلال میزبان بازی بود، قلعه نویی شکست سه بر دو را به مظلومی تحمیل کرد. در دور برگشت رحمتی انتقام دور رفت را گرفت و با هیچ گلی نخورد تا استقلال دو بر صفر تیم قلعه نویی را در تبریز شکست دهد.

بعد از درگیری

لیگ چهاردهم
هر چند که در پایان لیگ یازدهم قلعه نویی و رحمتی با هم به مشکل خورده بودند، ولی در لیگ دوازدهم در کنار هم استقلال را قهرمان کردند. دوباره با پایان لیگ سیزدهم نتوانستند همدیگر را تحمل کنند و رحمتی راهی پیکان شد. در فصل بد رحمتی که به سقوط به لیگ یک همراه شده بود، رحمتی در هر دو دیدار رفت و برگشت مغلوب استقلالِ قلعه نویی شد. رحمتی در دور رفت مقابل قلعه نویی سه تایی شد و در بازی برگشت هم یک بر صفر از استقلال باخت.

 

مهدی رحمتی

کنار گذاشتن رحمتی به نفع استقلال است؟ 

لیگ پانزدهم
لیگ پانزدهم قلعه نویی در استقلال حضور نداشت و رحمتی به تیم محبوبش برگشت. دیدار رفت این دو برنده ای نداشت اما در بازی برگشت رحمتی 3 گل خورد تا استقلال در خانه خودش 3 بر 2 مغلوب تراکتورسازی شود. در جام حذفی هم هر چند دروازه رحمتی باز شد، ولی در نهایت این استقلال بود که قلعه نویی را از جام حذفی کنار زد.

لیگ شانزدهم
سال قبل رحمتی در هر دو دیدار رفت و برگشت مغلوب تیم های تحت هدایت قلعه نویی شد. در بازی رفت دو گل از تراکتورسازی دریافت کرد و در دیدار برگشت هم مغلوب شوت محمد ابراهیمی شد تا شش امتیاز را به حریف مستقیم استقلال هدیه کند.

شکست های مهدی رحمتی مقابل تیم های قلعه نویی

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از نود/ی
وبگردی