نمناک ورزشفوتبال بازی نامزد ایسکو در فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس
نامزد ایسکو ، ایسکو ستاره رئال مادرید
سارا سالامو معشوقه و نامزد ایسکو بازیکن رئال مادرید در فیلم همه می دانند اصغر فرهادی به ایفای نقش پرداخته است.
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1397

همکاری دوباره نامزد ایسکو با اصغر فرهادی

جشنواره کن با نمایش فیلم «همه می دانند» تازه ترین ساخته اصغر فرهادی آغاز به کار کرد و با استقبال سینمادوستان این کشور همراه شده است. تا اینجایش هیچ ربطی به فوتبال ندارد اما یکی از مدل های تبلیغاتی فیلم بین المللی فرهادی، کن، سینما و همه می دانند را به فوتبال مرتبط می کند.

سارا سالامو، مدل تبلیغاتی فیلم «همه می دانند» اصغر فرهادی معشوقه ایسکو، ستاره رئال مادرید و اسپانیاست. در حالی که یک ماه و چند روز دیگر ایسکو باید همراه تیم ملی اسپانیا مقابل تیم ملی ایران بازی کند، نامزد او که یک بازیگر تقریباً شناخته شده در سینمای مستقل اروپاست، همراه عوامل فیلم فرهادی در جشنواره کن روی فرش قرمز رفت.

نامزد ایسکو

سارا سالامو نامزد ایسکو

حمایت نامزد بازیکن رئال مادرید از اصغر فرهادی

همه میدانند فیلمی که به زبان اسپانیایی ساخته شده،حالا در فضای مجازی با تبلیغات گسترده ای هم مواجه شده است. در همین راستا سارا سالامو ،نامزد ایسکو، ستاره اسپانیایی تیم رئال مادرید در جدیدترین پست خود در اینستاگرام، با انتشار تیزر این فیلم و منشن اصغر فرهادی،برای فیلم تبلیغ کرده است.

نامزد ایسکو

تبلیغ نامزد ایسکو برای فیلم جدید اصغرفرهادی

بازی نامزد ایسکو در فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس

بازی نامزد ایسکو در فیلم جدید اصغر فرهادی + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبرورزشی/ ایران آرت / ر
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف