نمناک سبک زندگیکار و زندگی نکات کلیدی برای موفقیت در زندگی - سری 8
موفقیت در زندگی ، زندگی
کلید موفقیت در زندگی آگاه بودن از زوایای پنهان و آشکار زندگی که در طول روز گاها از آنها چشم پوشی میکنیم. سری هشتم این نکات را در نمناک بخوانبد
بازدید : 5,104 نفر

چگونه انگیزه خود را بالا ببریم؟
ازکارهایی که باید انجام دهید یک لیست تهیه کنید
ذهنتان را آزاد کنید
برای یک ساعت از ایمیلتان خارج شوید
محل کارتان را تمیز نگه دارید
با افراد پر انرژی معاشرت کنید
روی هدف خود تمرکز کنید
برای خود اهداف شخصی مشخصی ایجاد نمایید


زن را باید درک کرد و مرد را باید پذیرفت
احترام به زن و قدردانی از مرد فراموش نشود
زن به وفا ومرد به تحسین نیاز دارد
زن را باید تائید کرد ومرد باید مورد پسند قرار گیرد
به زن اطمینان خاطر دهید و مرد را تشویق کنید


همسرتان را تشویق کنید تا همچنان حامی خانواده‎اش باشد. وفاداری او به خانواده‎اش نشان از خانواده دوست بودن اوست. البته بدانید که با این کار شما در درجه دوم قرار نمی‎گیرید. اگر احساس کردید این وفاداری تبدیل به وابستگی شدید شده است، با فرد مطمئنی مشورت کنید


از توجه و احترام به والدین همسر دریغ ننمائید. هر چه شما بیشتر به آنها محبت کنید آنها به فرزند خود و عروس خود بیشتر علاقمند، و زندگی با آنها و کنار آنها دلپذیرتر می گردد


اگر می خواهید شوهر خود را تبدیل به یک انسان بداخلاق و بی انگیزه کنید، بهترین کار ممکن مقایسه کردن است، خانم محترم ! باور بکنید یا نکنید بزرگترین مشکلات زناشویی چه از طرف مرد چه از طرف زن منشا مقایسه دارند، حداقل شما در زندگی تان این اشتباه را مرتکب نشوید.


توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست. دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد ، چرا که در یک رابطه سالم ، 2 طرف برای خوشحالی هم تلاش می کنند.تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، وقتی است که او می گوید :من می خواهم برایت آشپزی کنم!علاوه بر آن ، “جای زن در آشپزخانه است” هم دیگر قدیمی شده!


گاهی اوقات همسر شما لجبازی می کند، فقط برای این که احساس می کند شما خود را از او برتر می دانید. بنابراین اگر احساس کردید که لجبازی همسر شما به این دلیل است، در رفتار و لحن خود با همسرتان تجدید نظر کنید، طوری که او بداند شما اصلا چنین قصدی را ندارید.


مهم نیست چه سنی داری هنگام سلام کردن مادرت را در آغوش بگیر.


خیلی قشنگه وقتی داری موهاتو شونه میزنی
یا جلو آینه داری آرایش میکنی...
فرزندت بیاد بگه:
آخ جون الان بابایی میاد!
نه اینکه بگه:
مامان قراره کجا بریم ؟؟؟؟!!!!!!!


یکی از خصوصیات همسران موفق، شوخ طبعی، خوش رویی و خوش خلقی است.


برای دست یابی به تفاهم و خوشبختی بیشتر و ارتباط با همسرتان از صداقت و راستی استفاده کنید. مطمئن باشید که رمز خوشبختی در صادقانه زیستن و بهره گیری از این صفت برجسته انسانی است.


مردم می گویند، ” آدم های خوب را پیدا کنید و بدها را رها کنید.”
اما باید اینگونه باشد،
” خوبی را در آدم ها پیدا کنید و بدی آن ها را نادیده بگیرید. ”
هیچکس کامل نیست


اتفاقات محیط کار مختص آن محیط است و لزومی ندارد همسرتان از همه چیز مطلع گردد. مدبرانه برخورد کنید و از بیان هر گفته و اتفاقی خودداری نمایید، زیرا گاهی ذکر برخی از موارد باعث بروز حساسیت در مردتان می‎شود و مشکلاتی ایجاد می‎کند.


تصمیم بگیرید که چه می خواهید و مشخص کنید که چه عاملی مانع رسیدن به آن خواسته است.
آنتونی رابینز


در مواقعی که احساس می‎کنید همسرتان در فکر فرو رفته است و مشکلی برایش پیش آمده، به جای اینکه روی اعصابش راه بروید و مدام بپرسید چی شده؟ چرا اینجوری شد؟ همش تقصیر خودته و...با مهربانی کنارش بروید و به او آرامش دهید. پای صحبتش بنشینید و این اطمینان خاطر را به او بدهید که قدرت حل مسائل را دارد. روحیه مردانگی‎اش را با گفتن جملات امیدبخش تقویت کنید.

اس ام اس زندگی بهتر

نکات زیبای زندگی بهتر


خیلی مهم است که مردها درک کنند که وقتی همه چیز جدی می شود، زن ها توقع دارند که شما دو نفر خودتان را محدود به همدیگر کنید. زن ها از اینکه بازیچه کسی قرار بگیرند و با کسی بمانند که از متعهد شدن می ترسد متنفر هستند


5حرف مخرب که مردها نباید به همسرشان بگویند
-می دانی چند تار موی سفید داری؟
-دیگر از ما گذشته است
-خواهرم می گوید باید دکور خانه را عوض کنی
-همین که بچه ها خوشحال باشند کافی است
-به نظرم شادابی جوانی مان را از دست داده ایم


هیچ وقت رازت رو به کسی نگو. وقتی خودت نمی تونی حفظش کنی، چطور انتظار داری کسی دیگه ای برات رازت رو نگهداره.


همینقدر که گل دادن به یه خانم معجزه میکنه
چایی آوردن برا آقای خونه هم معجزه میکنه !


مرز نیکی مرد به همسر آن است که به نیازهای واقعی و اصیل او توجه کند و زمینه رفاه و آسایش او را به گونه ای شایسته فراهم آورد. حتی به گفتگو با وی ...


آقایان در منزل بهتر است خانم هایشان را به اسم کوچک و با نام های خوب صدا کنند و به آنها فرصت دهند به امور شخصی و مورد علاقه شان نیز برسند. باید توجه داشت که زنان در زمان های خاص ، بی حوصله و عصبی و پرخاشگرند و نیاز به درک و توجه بیشتری دارند.زنها شیفته محبتند و بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی به خاطر این است که در خانه محبت نمی بینند.


اگر بیش از حد صحبت کنید،مردم شنیدن حرفهایتان را متوقف خواهند کرد.واگر به اندازه کافی حرف نزنید، مردم هرگز نقطه نظرات شما را نخواهند شنید


از صمیم قلب عشق بورز. ممکن است کمی لطمه ببینی، اما تنها راه استفاده بهینه از حیات همین است.


درست است زندگی_زناشویی و تاهل بسیار حساس و تعهد برانگیز است و مسئولیت شما را در زندگی چندین برابر می‎کند، اما به این فکر کنید که عشق در زندگی شما می‎تواند تمام سختی‎ها را آسان‎تر کند. البته به شرط آنکه که شما هم دیگر خود را یک دختر در خانه پدری نبینید.


گردش، تفریح سالم و فعالیت های مشترک که موجب افزایش صمیمیت، علاقه و همدلی با همسر می شود را فراموش نکنید.

نکات کلیدی برای موفقیت در زندگی - سری 8

نکات کلیدی برای موفقیت در زندگی - سری 8
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
منبع : نمناک - /م
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف