پورشه 357
روز گذشته طرح مفهومی پورشه 357 توسط دو طراح محبوب با نام های " Clément Lacour " و " Serge Rusak " رونمایی شد.

رونمایی پورشه 357

با جستجویی ساده در صفحات مجازی بی شک با تصاویر ویدیوهایی متعدد با چیزهایی که در زمان حال رونمایی شده اند و در آینده نه چندان دور مورد استفاده قرار خواهند گرفت روبرو خواهید شد که می تواند امید به آینده و زندگی بهتر را برای شما فراهم سازد و با خیال راحت برای آن روز رویایی منتظر بمانید.

اما از مهم ترین صنایعی که می توان گفت بیشترین میزان پیشرفت را داشته است، صنعت ماشین و خودروسازی است که این صنعت در سال 2018 - 2017 بی شک بیشترین میزان تغییر و تحولات را در خود دیده است و علیرغم تغییر و تحولات ایجاد شده که در خودروهای امروزی می توان دید، برخی اتومبیل های مفهومی و کاملا دوستدار محیط زیست نیز معرفی شدند که طبق پیش بینی های انجام شده، آنها در طی دهه 2030 در دسترس عموم خواهند بود.

از این رو شرکت های اتومبیل سازی بزرگ جهان، اتومبیل های مفهومی خود را برای ارائه در دهه آینده رونمایی ساخته اند که از مهم ترین آنها می توان به بنز، بی ام و، دی اس، نیسان و... اشاره نمود که روز گذشته شرکت اتومبیل سازی پورشه در طی اقدامی عجیب و باورنکردنی اتومبیل مفهومی خود پرده برداری نمود که بی شک تعجب و شوکه شدن را به چهره شما خواهد نشاند. همراه ما باشید.

خودرو مفهومی پورشه

شرکت اتومبیل سازی پورشه، روز گذشته ماشین مفهومی خود را با نام پورشه 357 رونمایی نمود که بی شک دارای طراحی کاملا یونیک و خاص می باشد که تنها ظرفیت یک نفر را دارد و شعار پورشه برای این ماشین خارق العاده این است :" پورشه 357 شما را به خلبان تبدیل خواهد کرد ".

ماشین آینده پورشه

آیرودینامیک بسیار جذاب پورشه 357

طراحی و شکل و فرم این ماشین مفهومی همانگونه که در تصاویر مشاهده می کنید بسیار جذاب و خاص می باشد که سیستم تعلیق آن به حداقل میزان رسیده است تا این ماشین بتواند بر روی سرعت و عملکرد بهتر متمرکز شود. همچنین چراغ های عقب و جلو نیز بسیار جذاب و خاص می باشند که گفته می شود تا حدودی از پورشه 935 الهام گرفته شده است.

دنیای آینده ماشین های برقی

طراحی خاص پورشه 357

درضمن لازم به ذکر است که ماشین مفهومی پورشه 357 توسط دو طراح محبوب با نام های " Clément Lacour " و " serge rusak " طراحی شده است که واقعا تحسین برانگیز می باشد.

طراحی و ویژگی های پورشه 357

ماشین مفهومی پورشه

از این رو ماشین پورشه 357 " porsche 357 " نیز همانند ماشین های مفهومی دیگر در صف ماشین های نسل آینده است تا هر چه سریعتر در بازار جهانی عرضه و بفروش برسد.

پورشه 357 مفهومی رونمایی شد! + تصاویر

2.54
این مطلب مفید بود ؟22
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی