نمناک اخبارجامعه هزینه صدور کارت ملی المثنی چقدر است؟
کارت ملی المثنی هوشمند ، هزینه المثنی کارت ملی هوشمند
سخنگوی سازمان ثبت احوال در خصوص روش دریافت المثنی کارت ملی هوشمند توضیحاتی ارائه کرد.
تاریخ انتشار : 31 شهریور 1397

هزینه گرفتن المثنی کارت ملی هوشمند

ایسنا:سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت:کسانی که کارت ملی هوشمندشان را به هر دلیلی گم کرده اند برای دریافت المثنی آن بایستی فقط به ثبت احوال مراجعه کنند و همچنین صدور المثنی کارت ملی هوشمند نیز هزینه ای در پی دارد.

سیف الله ابوترابی با بیان اینکه کسانی که کارت ملی هوشمندشان را به هر دلیلی گم کرده اند برای دریافت المثنی آن بایستی فقط به ثبت احوال مراجعه کنند، اظهار کرد:هزینه ای که افراد به ثبت احوال برای صدور کارت ملی هوشمندشان پرداخت می کنند در ثبت نام بار اول 20 هزارتومان، هزینه صدور کارت هوشمند ملی ناشی از فقدان(نوبت اول)40هزارتومان،هزینه صدور کارت هوشمند ملی ناشی از فقدان(نوبت دوم)70هزارتومان و هزینه صدور کارت ملی هوشمند ناشی از فقدان(نوبت سوم و پس از آن )100هزارتومان است. 

وی ادامه داد:تاکنون حدود 46میلیون نفر تکمیل ثبت نام انجام داده اند و برای بیش از 43 میلیون نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است وحدود 14تا 16میلیون نفر هم واجد شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند نیز هستند. همچنین برای کسانی که کارت اولی هستند یعنی برای اولین بار کارت ملی هوشمند دریافت می کنند تدابیری اندیشیده شده که کارت هایشان را دریافت کنند اما کسانی که کارت قدیمی دارند و می خواهند کارت ملی هوشمند دریافت کنند نیز به زودی پس از داخلی سازی بدنه کارت ملی به دستشان خواهد رسید. 

سخنگوی سازمان ثبت احوال در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار کرد:کسانی که می خواهند در این ایام برای زیارت به کربلا مشرف شوند اما کارت ملی آنها گم شده و یا کلا دریافت نکرده اند می توانند از شناسنامه و کد ملی شان استفاده کنند و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

انتهای پیام/م 

برای گرفتن المثنی کارت ملی هوشمند چکار کنیم؟

هزینه صدور کارت ملی المثنی چقدر است؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف