کامپیوتر جیبی
انتقال و جاب جایی اطلاعات و کامپیوتر همواره یکی از دغدغه های مهم کاربران بوده است.شرکت اینتل با ساخت “کامپیوتر جیبی” کوچکی که به اندازه فلش طراحی شده است این قابلیت را فراهم کرده است.

انتقال اطلاعات با کامپیوتر جیبی 

با اینکه امروزه تبلت و موبایل بیشتر کارهای روزمره کاربران را انجام میدهند ولی هنوز افرادی هستند که همچنان از سیستم عامل ویندوز استفاده کرده و آن را به سایر سیستم عاملها ترجیح می دهند.بیشتر کاربران مدام در حال جا به جایی و حرکت هستند و به همین خاطر نیازمند کامپیوترهای قابل حملی هستند که به آن ها اجازه می دهد تا سیستم عامل و اطلاعات خود را به راحتی جابه جا کنند.شرکت اینتل به تازگی از یک کامپیوتر جیبی کوچک رونمایی کرده است که به آنهااجازه می دهد تا سیستم عامل و اطلاعات خود را به راحتی جابه جا کنند .

کامپیوتر کوچک جیبی

کامپیوتر جیبی اینتل

شرکت اینتل هم با توجه به این موضوع وسیله کوچکی را ساخته است که می تواند با اتصال به یک صفحه نمایشی همانند تلویزیون یا کامپیوتر امکانات ویندوز 8 را در اختیار کاربران قرار دهد. این دستگاه از پردازنده 4 هسته ای 1.33 گیگاهرتزی، 2 گیگابایت حافظه رم و 32 گیگابایت حافظه SSD بهره مند است  و حمل آن نیز به سادگی امکان پذیر است.اینتل کامپیوتر  Compute Stick را مجهز به پورت HDMI کرده است .

کامپیوتر جیبی کوچک با پردازنده 4 هسته ای +عکس

4.418
این مطلب مفید بود ؟162
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب : کامپیوتر
وبگردی