خندوانه

آهنگ زیبای گروه پازل در خندوانه اجرا شد + عکس

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49590زمان مطالعه : 2 دقیقه
شب گذشته 27 اردیبهشت ماه 96 گروه پازل باند مهمان برنامه خندوانه شدند و ترانه های زیبایی را در این برنامه اجرا کردند.

علی رهبری و آرین بهاری مهمان خندوانه شدند

شامگاه چهارشنبه 27 اردیبهشت 96 برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت . برنامه با محوریت گروه های خنداننده شو و تمرین گروه های شقایق دهقان و حسن معجونی برای استندآپ کمدی آغاز شد.

خوانندگی گروه پازل باند در خندوانه

علی رهبری و آرین بهاری ( گروه پازل باند ) مهمان رامبد جوان در برنامه خندوانه شدند. بعد از سلام و احوال پرسی مهمان برنامه رامبد جوان از آنها خواست خودشان را بیشتر معرفی کنند و گفت :علی تو در گروه پازل چه کاری را برعهده داری و آرین چه کاری را ؟

علی رهبری گفت:من در گروه دو نفره مان به عنوان آهنگساز و خواننده فعالیت میکنم و آرین کار تنظیم و میکس را برعهده دارد و درباره آهنگ می خندم که قرار بود در برنامه اجرا شود توضیح داد :این آهنگ در وصف خدا است و من خیلی خوشحالم که در این برنامه آن را اجرا میکنم ، ترانه این آهنگ را مهرزاد امیرخانی سروده است و کار تنظیم را آرین انجام داده است.

خندوانه

علی رهبری و آرین بهاری در کنار رامبد جوان در خندوانه

در این بخش از برنامه آهنگ " می خندم " توسط گروه دو نفره علی رهبری و آرین بهاری در برنامه اجرا شد.

در ادامه برنامه گروه استندآپ کمدی حسن معجونی برنامه های خود را برای مسابقه خنداننده شو تمرین کردند و استاد کهنمویی به برمنامه آمد و درباره فن بیان صحبت کرد.

اعضای گروه پازل در این بخش آهنگ دیگری را اجرا کردند که بسیار زیبا بود و بعد از اجرای آهنگ رامبد جوان از آنها قول گرفت که یک بار دیگر در برنامه حضور داشته باشند.

برنامه شب گذشته خندوانه با تمرین گروه شقایق دهقان برای مسابقه خنداننده شو به پایان رسید.

آهنگ زیبای گروه پازل در خندوانه اجرا شد + عکس

4.828
این مطلب مفید بود ؟271
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی