ایران خودرو ، پژو

شرکت خودروسازی ایران خودرو فروش فوری و فروش طلایی و پیش فروش یک ودیعه و دو ودیعه ای محصولات خود از جمله پژو 405 ، پژو 206 معمولی و صندوقدار، سمند، پژو پارس، وانت و رانا و سورن را آغاز کرد. جهت خرید اینترنتی به لینک سایت نمناک مراجعه کنید.

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 1,355,260 نفر

پیش فروش 4 مرحله ای ایران خودرو

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، طرح پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای شهریورماه 94، از روز دوشنبه مورخ 94/06/02 تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست (جدول شماره 1 و 2) ارائه می گردد. 

ویژگی های این طرح:

پیرو استقبال صورت گرفته از طرح جدید پیش فروش پلکانی چهار مرحله ای و شرایط بازار خودرو، شرکت ایران خودرو طرح مذکور را برای دومین ماه متوالی ارائه می نماید. هدف از این طرح پوشش بخشی از بازار خودرو می باشد که در آن مشتریان با پس انداز کم نیز بتوانند خریدی مطلوب داشته باشند. 

این روش فروش برای اولین بار ارائه می گردد و قالب کلی آن به این صورت است که مشتری در فواصل زمانی دو ماهه مبادرت به پرداخت مرحله ایکه به صورت پلکانی نزولی تعریف شده است) می نماید. 

پیش پرداخت اولیه در این طرح بسیار پایین و بین 6 تا 10 میلیون تومان می باشد که طیف وسیعی از مشتریان را در بر خواهد گرفت. · پرداخت های بعدی شامل سه مرحله خواهد بود که به صورت نزولی دریافت می گردد. 

نرخ سود مشارکت در این طرح کاملاً رقابتی و بین 25 تا 28 درصد می باشد. · این طرح حداقل نرخ انصراف 23 درصد را تضمین می نماید. 

این طرح تقریباً تمامی محصولات ایران خودرو اعم از خانواده محصول 206، 206 صندوقدار، 405، پارس، دنا و رانا را شامل می شود. 

خودرو رانا ، پژو ، پیش فروش پژو

خودرو رانا پیش فروش ایران خودرو

نکته:

به جهت بهره مندی مشتریان از شرایط پیش فروش ویژه پلکانی چهار مرحله ای، ثبت نام ها در قالب خانواده محصول انجام می گردد. به طور مثال برای خانواده پارس تمامی خودروهای خانواده پارس (اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور tu5) و برای خانواده 405 تمامی خودروهای خانواده 405 (اعم از معمولی، دوگانه سوز و موتور tu5) ارائه می گردد. لذا با توجه به شرایط تولید، زمان دقیق واگذاری خودروهای ذکرشده هر خانواده محصول در زمان ارسال دعوت نامه تعیین خواهد شد. 

1. سود مشارکت در این بخشنامه مطابق جداول پیوست و به صورت سالیانه حداکثر تا تاریخ انقضای دعوت نامه محاسبه خواهد شد و لذا هرگونه تبدیل و محاسبات دیگر نیز بر اساس سود مشارکت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواهد شد. 

2. سود مشارکت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و به صورت سالیانه حداکثر تا زمان انقضای دعوت نامه و چنانچه قبل از ارسال دعوت نامه باشد تا زمان انصراف برای مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواهد شد. 

3. در صورت تأخیر در تحویل خودرو از جانب شرکت، سود تأخیر به ازای مبالغ پرداختی مشتری (صرفاً به شرط تکمیل وجه قرارداد مطابق بخشنامه) یک درصد ماهانه (12 درصد سالیانه) پرداخت می شود. 

4. درصورتی که برحسب ضرورت، آپشن و یا تجهیزات خاصی بر روی خودرو نصب و یا حذف گردد و یا تغییری در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، دعوت نامه بر اساس خودروی تغییریافته صادر خواهد شد. 

5. در شرایط پیش فروش عادی مبلغ مابه التفاوت، در زمان صدور دعوت نامه بر اساس قیمت مصوب شرکت در موعد تحویل و پس از محاسبه سود مشارکت و هزینه های قانونی از طریق دعوت نامه به اطلاع مشتریان محترم خواهد رسید. 

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 11 روز دوشنبه مورخ 94/06/02 می باشد. 

پیش فروش ایران خودرو ، پیش فروش پژو ، فروش فوری پژو

جدول شرایط پیش فروش 4 مرحله ای ایران خودرو

 
 پیش فروش ایران خودرو ، فروش فوری پژو ، پژو 405

شرایط پیش فروش پلکانی ایران خودرو

 
 
 
 
جهت ثبت نام و خرید اینترنتی لطفا بر روی لینک زیر کلیک فرمائید:
 

  خرید اینترنتی محصولات ایران خودرو - کلیک کنید

  قیمت به روز محصولات ایران خودرو - کلیک کنید

 

ایران خودرو ، فروش فوری و پیش فروش محصولات ایران خودرو سال 1393

فروش فوری و پیش فروش محصولات ایران خودرو + لینک خرید 1.8/5 973
منبع : ایران خودرو - /م
این مطلب مفید بود ؟
این مطلب مفید بود ؟ پسندیدم 358 نپسندیدم 615
برچسب ها :
نظر کاربران
ایرانی

خرید ماشین صفر ممنوع

30 2
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .