دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبار

استخدام

مصاحبه تخصصی آموزش و پرورش

زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 96


مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی آموزش و پرورش از 15 مهر آغاز می شود، برنامه زمانبندی جهت بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش حداکثر تا روز یکشنبه 30 مهر 96 پایان می یابد.
آزمون استخدامی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دولت


مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور تمدید شد،داوطلبان تا فردا یکشنبه 11 تیر ماه فرصت دارند در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کنند.
سازمان تامین اجتماعی

آگهی استخدام در سازمان تامین اجتماعی


رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین متقاضیان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش نیرو جذب می کند.
استخدام

استخدام 35 هزار نفر در سال 95


سخنگوی دولت با اشاره به برنامه حذف یارانه 24 میلیون نفر براساس قانون بودجه 95 از استخدام 35 هزار نفر در سال جاری خبر داد.
اخبار جدید

اخبار جدید از عرضه گازوئیل و دو نرخی شدن بنزین


مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه پیام هشدار قطع سهمیه گازوئیل برای خودروهای فاقد بیمه صادر شده است،گفت:درصورت صدور اخبار جدید از مصوبه دولت، عرضه بنزین از نیمه دوم امسال دونرخی می شود.
خودروی گران قیمت

مرگ فرزند پزشک مشهور با خودروی گران قیمت + تصاویر


تصادف سرنشینان یک خودروی گران قیمت فورد داج با تریلی در رشت این روزها در سایت ها و نشریات استان گیلان خبر ساز شده است. یکی از قربانیان حادثه، فرزند یک پزشک حاذق و جراح قلب معروف رشت است که اکنون به سوگ فرزندش نشسته است.