برو به :
نمناک اخبار

استخدام

آزمون استخدامی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی دولت


مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور تمدید شد،داوطلبان تا فردا یکشنبه 11 تیر ماه فرصت دارند در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور ثبت نام کنند.
سازمان تامین اجتماعی

آگهی استخدام در سازمان تامین اجتماعی


رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود، از بین متقاضیان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش نیرو جذب می کند.
استخدام

استخدام 35 هزار نفر در سال 95


سخنگوی دولت با اشاره به برنامه حذف یارانه 24 میلیون نفر براساس قانون بودجه 95 از استخدام 35 هزار نفر در سال جاری خبر داد.
اخبار جدید

اخبار جدید از عرضه گازوئیل و دو نرخی شدن بنزین


مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه پیام هشدار قطع سهمیه گازوئیل برای خودروهای فاقد بیمه صادر شده است،گفت:درصورت صدور اخبار جدید از مصوبه دولت، عرضه بنزین از نیمه دوم امسال دونرخی می شود.
خودروی گران قیمت

مرگ فرزند پزشک مشهور با خودروی گران قیمت + تصاویر


تصادف سرنشینان یک خودروی گران قیمت فورد داج با تریلی در رشت این روزها در سایت ها و نشریات استان گیلان خبر ساز شده است. یکی از قربانیان حادثه، فرزند یک پزشک حاذق و جراح قلب معروف رشت است که اکنون به سوگ فرزندش نشسته است.
عقد

عقد دختر جوان با قاتل اعدامی


دختر جوانی که پس از ملاقات با برادرش در زندان با جوان قاتل و محکوم به اعدام آشنا شده بود، پس از برگزاری خواستگاری در زندان، در روز پدر (دوم اردیبهشت جاری) به عقد قاتل اعدامی در خواهد آمد.
پست بانک ایران

استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین


آزمون استخدامی پست بانک ایران در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم،لیسانس و فوق لیسانس برای جذب حدود 250 نفر برگزار خواهد شد.
نتایج گزینش استخدام

نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد


مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش پرورش در رابطه با افرادی که رد صلاحیت شده اند توضیح داد.