برو به :
نمناک سرگرمی

اس ام اس

تبریک سال نو

متن های زیبای تبریک سال نو


نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با اول فروردین ماه است که جشن آغاز سال نو ایرانی و یکی از کهن ترین جشن های به جا مانده از روزگار قدیم است.در ادامه پیامک های تبریک سال نو را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.
اس ام اس

اس ام اس عید نوروز - 15


جدیدترین اس ام اس تبریک عید نوروز به صورت رسمی و طنز را در این بخش از اس ام اس های سایت نمناک ملاحظه می فرمائید.
روز زن

اس ام اس تبریک روز زن و مادر 95 - سری 9


زیباترین جملات عاشقانه در وصف مقام زن و روز مادر را به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) گردآوری کرده ایم که در این بخش می خوانید.
چهارشنبه سوری

اس ام اس جدید چهارشنبه سوری 95 - سری 3


همراهان گرامی سایت محبوب نمناک با ما باشید تا بار دیگر با جذاب ترین اس ام اس های چهارشنبه سوری 95 فرا رسیدن این روز خجسته را به عزیزانتان تبریک بگویید.
اس ام اس تولد

اس ام اس عاشقانه تبریک تولد - سری 7


مجموعه ای از جدیدترین و زیباترین جملات عاشقانه برای ابراز علاقه و اس ام اس های تبریک تولد به عشقتان در این بخش گردآوری کرده ایم که به اتفاق هم می خوانیم.
روز زن

اس ام اس تبریک روز زن و مادر 95 - سری 8


مادرم سواد شعر ندارد … اما خودش زیبا ترین شعر دنیاست …ضمن تبریک فرا رسیدن تولد حضرت فاطمه الزهرا(س) و روز زن ، جدید ترین اس ام اس های زیبا و جالب را برای ارسال آنها برایتان جمع آوری کرده ایم.
اس ام اس روز مهندس

اس ام اس خنده دار تبریک روز مهندس


5 اسفند روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس نامگذاری شده است و چه انتخاب شایسته و به جایی است.در ادمه چند اس ام اس تبریک طنز روز مهندس را بخوانید.
اس ام اس فراق

اس ام اس عاشقانه دوری و فراق - سری 3


مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب.....در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست...گلچینی از زیباترین و عاشقانه ترین های دوری و فراق را در این بخش بخوانید.