برو به :
خورش سویا و کلم بروکلی

طرز تهیه خورش سویا و کلم بروکلی


اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به رژیم خود اهمیت می هید و به دنبال غذای رژیمی هستید،خورش سویا و کلم بروکلی پیشنهاد مناسبی برای شما است.
لایم چیکن نعناعی

طرز تهیه لایم چیکن نعناعی


لایم چیکن نعناعی یک پیشنهاد رژیمی با طعمی ملایم برگرفته از موادی صددرصد طبیعی برای آنهایی که به دنبال تجربه طعم های جدید هستند. معمولا از سینه مرغ برای تهیه غذاهایی از این دست استفاده می شود، ولی استفاده از گوشت ران با اینکه کمی پرزحمت تر است، طعم و شکلی متفاوت به دست می دهد.
خورش کرفس رژیمی

طرز تهیه خورش کرفس رژیمی


در تهیه غذاهای کم کالری یا رژیمی اغلب طعم و کیفیت غذا قربانی رژیمی بودن اون میشه. ولی خورش رژیمی کرفس طعم و عطر خود را حفظ میکند و بسیار خوشمزه و لذیذ است.
لازانیا سبزیجات با سس ریکوتا

طرز تهیه لازانیا سبزیجات با سس ریکوتا


لازانیا سبزیجات با سس ریکوتا غذای رژیمی بسیار لذیذ و خوشمزه می باشد که با یکبار امتحان آن از طرفداران این غذا خواهید شد.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
نخود پلو رژیمی

طرز تهیه نخود پلو رژیمی


نخود پلو رژیمی یک غذای مناسب برای افرادی که به رژیم خود اهمیت می دهند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک مشاهده نمائید.
کشک بدون گلوتن

طرز تهیه کشک بدون گلوتن


گلوتن ماده ای است که در برخی از مواد غذایی وجود دارد و برای بیماران سلیاک مضر است.در این مطلب طرز تهیه کشک بدون گلوتن را آموزش خواهیم داد.
آنچیلادای رژیمی

طرز تهیه آنچیلادای رژیمی


آنچیلادای رژیمی یک نوع انچیلادای ساده و خوش طعم برای طرفداران صبحانه های متفاوت که می خواهند لاغر شوند.
ساندویچ تخم مرغ پنیری

طرز تهیه ساندویچ تخم مرغ پنیری


در روزهای رژیم آدم دلش برای کوچکترین چیزها تنگ می شود مثل ساندویچ پنیری؛ به همین دلیل به شما یاد می دهیم چگونه در خانه یک اسنک کم کالری و خوشمزه درست کنید.
برگر ذرت و سویا

طرز تهیه برگر ذرت و سویا


هر برگر ی که از گوشت درست نمی شود، گیاهخوارها یا آنهایی که به هر دلیلی گوشت به خصوص گوشت قرمز نمی توانند بخورند هم باید بتوانند برگر بخورند. برگر ذرت و سویا یکی از انواع برگرهای گیاهی است که طعم و مزه بی نظیری دارد. در ضمن شما می توانید آن را از قبل درست کرده و در سفر و پیک نیک بدون هیچ نگرانی میل کنید.
سوپ سه گوجه

طرز تهیه سوپ سه گوجه


سوپ سه گوجه قرمز پیشنهادی عالی برای برای گیاهخواران و افرادی که به دنبال غذاهای رژیمی هستند.طرز تهیه را در آشپزخانه نمناک ببینید.
کتلت کدو سبز رژیمی

طرز تهیه کتلت کدو سبز رژیمی


در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه کتلت کدو سبز رژیمی را برای عزیزانی که همواره به دنبال غذاهای رژیمی هستند را آماده کرده ایم.
گوشت سرخ شده

طرز تهیه گوشت سرخ شده گوسفند بدون روغن


این خوراک که بدون روغن سرخ می شود غذایی مقوی و سالم برای خانواده هاست. گوشت گوسفند چون دارای بافتهای چربی زیادی است در حین تفت دادن با شعله کم، چربی خود را پس داده تا پایان پخت نهایی با همین روغن سرخ می شود.