دیگران چه می خوانند..؟
افزایش 500 درصدی فروش با طراحی سایت و سئو

افزایش 500 درصدی فروش با طراحی سایت و سئو


امروزه اینترنت نقش مهمی در کسب و کارها دارد زیرا کاربران بسیاری وجود دارند که در جستجوی کالا و خدمات خود در اینترنت هستند و از طریق اینترنت کالا و خدمات مورد نیاز خود را می یابند و تهیه می نمایند.
نابودی زمین

نابودی زمین در سال 2017 ! + تصاویر


نابودی زمین با برخورد به ستاره ایکس ! خبری که سالهای قبل تحت عنوان یک کتاب و در سال 2017 به عنوان خبری دلهره آور فاجعه پایان زندگی انسان ها را در دنیا منتشر کرد.
تعمیر موبایل

تعمیرات موبایل در مقابل چشمانتان !


در روزگاری هستیم که گاه از دست دادن حتی یک ثانیه از زمان برای تک تک ما می تواند خسارتی جبران ناپذیر به دنبال داشته باشد. اگر تلفن همراه شما دچار مشکل شود اولین چیزی که به ذهنتان می رسد چیست؟
قرص جوانی

تولید قرص جوانی به کمک قابلیت های RNA


محققان دانشگاه کالیفرنیا در رابطه با تولید قرص جوانی معتقدند که با استفاده از قابلیت ناشناخته RNA امکان کشت مجدد سلول های بدن با سن معمولی وجود دارد.
زبان

کشف زبان مشترک بین انسان ها


دانشمندان دانشگاه کرنل آمریکا با بررسی دو سوم زبان های جهان دریافتند که احتمالا همه انسان ها به یک زبان جهانی صحبت می کنند.
عطر مریخی

عطر مریخی به زمین آمد!


خبر عطر مریخی برپایه کشف روباتیک از یک سری ترکیبات روی سیاره مریخ و یک نوآوری به نسبت تازه در عطرسازی به نام فناوری هِداِسپیس منتشر شد.
فیلم کرم

پخش مستقیم فیلم کرم در حال فکر کردن!


تا به حال به این فکر کرده اید که کرم ها می توانند فکر کنند؟ دانشمندان توانستند پخش مستقیمی از فیلم فکر کردن کرم را برای درک بهتر عملکرد مغز این حیوان کوچک اجرا کنند.