برو به :
هکر

آشنایی با مشهورترین هکر های جهان + تصاویر


هکرها با نفوذ و حملات گسترده خود شرکت ها و افراد بسیاری را تحت تاثیر قرار می دهند در این گزارش با 10 هکر بزرگ دنیا آشنا می شوید که ممکن بود با نفوذ به سایت ها و سیستم های اطلاعاتی محرمانه حتی باعت به راه افتادن جنگ شوند.
سرویس اشتراک ویدیو

سرویس اشتراک ویدیو


در این مطلب قصد داریم یک سرویس اشتراک ویدیو مطمئن و پایدار را به شما معرفی کنید تا در جهت اشتراک گذاری ویدیو های خود از آن بهره ببرید
آموزش استفاده و خرید گیفت کارت در سایت یورکاردز

آموزش استفاده و خرید گیفت کارت در سایت یورکاردز


چنانچه به دنبال خرید گیفت کارت ویا پربازدیدترین بازی ها و اپلیکیشن های اپل ، پلی استیشن ، استیم و... هستید در این پست به شما سایتی را معرفی میکنیم که گلچین اپلیکیشن ها را درهر دسته را برای شما معرفی میکند.
تبلیغات در تلگرام

معرفی 5 روش مختلف برای تبلیغ در تلگرام


اگر شما هم قصد تبلیغات در تلگرام را دارید، مطمئن باشید که خواندن این راهنمای تبلیغات تلگرام می تواند به دریافت بازدهی بیشتر و کاهش هزینه های شما کمک کند.
تلفن همراه

معنی علامتهای G, H+, E, 3G و LTE برروی تلفن همراه چیست؟


هر یک از این علامت های اینترنت که بر روی تلفن همراه شما نشان داده می شود به شما می گوید که به چه نوع از شبکه داده ها وصل شده اید،و این شبکه های مختلف با امکانات و سرعت اتصال به اینترنت بسیار متفاوتی ارائه خواهندشد.
وای فای

ترفند اتصال به مودم وای فای بدون رمز


اگر میخواهید بدون داشتن رمز وای فای به مودم صاحبخانه متصل شوید و از اینترنت آن به راحتی استفاده کنید با ما در این بخش از سایت نمناک همراه باشید و از نحوه چگونگی وصل شدن به اینترنت وای فای بدون رمز عبور آشنا شوید.