برو به :
تبلیغات در تلگرام

معرفی 5 روش مختلف برای تبلیغ در تلگرام


اگر شما هم قصد تبلیغات در تلگرام را دارید، مطمئن باشید که خواندن این راهنمای تبلیغات تلگرام می تواند به دریافت بازدهی بیشتر و کاهش هزینه های شما کمک کند.
تلفن همراه

معنی علامتهای G, H+, E, 3G و LTE برروی تلفن همراه چیست؟


هر یک از این علامت های اینترنت که بر روی تلفن همراه شما نشان داده می شود به شما می گوید که به چه نوع از شبکه داده ها وصل شده اید،و این شبکه های مختلف با امکانات و سرعت اتصال به اینترنت بسیار متفاوتی ارائه خواهندشد.
وای فای

ترفند اتصال به مودم وای فای بدون رمز


اگر میخواهید بدون داشتن رمز وای فای به مودم صاحبخانه متصل شوید و از اینترنت آن به راحتی استفاده کنید با ما در این بخش از سایت نمناک همراه باشید و از نحوه چگونگی وصل شدن به اینترنت وای فای بدون رمز عبور آشنا شوید.
یاهو

تغییر نام یاهو به آلتابا


در حالی که هنوز مشخص نیست ورایزن بر تصمیمش مبنی بر خرید یاهو به مبلغ 4٫8 میلیارد دلار پایبند باشد، اما یاهو برنامه ریزی هایش برای دوران پس از قرارداد را انجام داده است.
خطرناکترین افراد

خطرناک ترین چهره های دنیای اینترنت در سال 2016


هر ساله درمجله های اینترنتی لیستی از خطرناکترین افراد در اینترنت که عموما افراد سرکشی هستند که با استفاده از پتانسیل مخرب جهان آنلاین ساختار قدرت را در جهان به دست گرفته اند را منتشر می کند؛ امروزه در هر خانه یا بازاری مردم جهان می توانند به اینترنت دسترسی داشته باشند.
طراحی سایت

کلیات “طراحی سایت” از طرح تا اجرا


امروزه به دلیل اینکه جهان به سمت اینترنت و تکنولوژی های جدید رفته است،وبگاه ها از اهمیت زیادی برخور دار شده اند.به همین دلیل بر آن شدیم تا کلیات طراحی سایت و اجرای آن را برای شما عزیزان شرح دهیم.