روش ساخت جيميل

آموزش مرحله به مرحله و تصویری ساخت جیمیل gmail


امروزه داشتن حساب کاربری جیمیل برای همه افراد ضروری است و کاربردهای زیادی دارد اما برخی افراد با نحوه ساخت gmail account آشنا نیستند که در ادامه می توانند از آموزش تصویری ساخت آن استفاده کنند.
پرسرعت ترین اینترنت جهان

پرسرعت ترین اینترنت جهان متعلق به کدام کشورهاست؟


امروزه اینترنت یک منبع مرجع برای تمام مشکلات و کسب اطلاعات می باشد اما سرعت اینترنت در هر کشور متفاوت است در ادامه این مطلب قصد داریم شمار را با 23 کشور که پرسرعت ترین اینترنت را در جهان دارند آشنا کنیم.
سرعت اینترنت

بالا بردن سرعت اینترنت با 4 روش کلیدی


همیشه سعی می کنیم تا اینترنت پرسرعتی داشته باشیم ،با اینکه سرعت اینترنت در بیشتر مواقع از طرف سرویس دهنده تعیین می شود، اما می توان به کمک ترفندهایی سرعت اینترنت خود را تا 20٪ افزایش داد.
سئو

آموزش تکنیک های جدید و پیشرفته سئو SEO


سئو سایت مهمترین نقش را در صنعت دیجیتال مارکتینگ ایفا می کند. در حال حاضر تقریبا تمام کاربران اینترنتی از موتور جستجو گوگل برای جستجوی اطلاعات محصول مورد نظرشان استفاده می کنند.
سیسکو

همه چیز راجب شرکت سیسکو و سرفصل های تدریس و آموزش


شرکت سیسکو یک کمپانی آمریکایی واقع در سانفرانسیسکو بوده که فعالیت اصلی آن تولید دیوایس های شبکه است ، برای نگهداری از قطعات شرکت سیسکو نیازمند آموزش و گواهی نامه های حساسی هستید و همچنین افرادی که شغل آن ها مدیریت شبکه سیسکو است درآمد بسیار بالایی دارند
اینستاگرام

اینستاگرام مشغول تست قابلیت جدید +عکس


گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که اینستاگرام شبکه اجتماعی محبوب و پرطرفدار تصمیم گرفته است که کاربران هر آنچه را که دوستان خود در اینستاگرام دنبال یا لایک می کنند را مشاهده کنند.
لای فای

فرق لای فای با وای فای در چیست؟ + عکس


لای فای و وای فای از نظر الکترومغناطیسی به یکدیگر شباهت دارند اما وای فای از امواج رادیویی استفاده می کند در حالی که Li_Fi با نور مرئی اجرا می شود.